Перейти до змісту

Розетка для конектора RJ 45


Рекомендовані повідомлення

Хто знає чи вони нормально працюють, якщо на одному кінці все виведено на розетку 5тої категорії (справа) а на іншому 3-тьої ( зліва)

15.gif

Бо коли підключити по вищенаведеній схемі то воно взагалі мережі не бачить, а коли підключити розетку 3тьої категорії по схемі 5тої то мережа є, але ні одного компа в ній не видно....

Буду вдячний за допомогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто подивися на розкросовку конектора і співстав (по дротикам. Рижий в кабелі=такому-то в розетці. ) який дротик куди.

tpoutlet03.jpg

Я так і робив на одному із об'єктів. Замовник приволок такі розетки..я плювався.. але зробили - здали.

Потренуйся на короткому патчкорді (відрузку кабеля) і тестера в когось візьми.

Можливо!! що доведеться дротика обжати "crossover link" рижа і зелена пари міняються місцями.

1_1145444318_000.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду вже завтра пробувати шо з того вийде. Бо сам конектор вже обжатий нормально, і працював на новішому гнізді, але я його зацепив, вирвав, і ставлю в старіше. Дякую за відповідь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 кат відрізняється від 3 лише параметрами і в теорії 3 кат використовуються в мережах до 10Мб, 5 до 100Мб, ну і 5е до 1000Мб...

але ж на практиці все відбувається по інакшому...

схема підключення як описав Zheny@, проте я б рекомендував всетаки поставити розетку 5е кат, це буде правильно і надійно...

якшо відповідати на пост то вони працюють нормально, просто треба все правильно зробити...

хоча на сьогодні 3кат ставиться максимум на телефонію, а то й телефонія теж робиться на 5е кат...

якшо потрібно тестера та/чи патчкорди могу дать потаскать, ну і продать все включаючи розетки також :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підключив я ту розетку 3-тього типу працює нормально, потім буде час переключу на 5-ту, або 5е. Всім хто відписав вдячний за допомогу.

Тему можна закривати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...