Перейти до змісту

Який розмір жіночих грудей


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

в топике мы выяснили что нравится форумчанам

а вот теперь возникает вопрос:

а какое соотрошение размеров груди в природе?

и если отличается то отдельно по странам(континентам)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и если отличается то отдельно по странам(континентам)

думаю, что везде одинаковое соотношение :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут трошки не згідний... закономірність зустрічається по генетиці раси.. вот наприклад варікоз яким страждають наші жінки для негретянок або муладок ця хвороба взагалі незнайома.. і все діло в генетичному коді...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Загальновідомий факт, що у більшості азіаток маленькі груди, а в більшості американок - надувні :D

ЗІ. Стільки мови про жіночі прєлєсті, можна подумати, що тема для чоловічої частини борди просто невичерпна!!!!А що ,якщо ми почнемо так само інтенсивно обговорювати параметри ваших інтимних органів?! :ohmy:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Загальновідомий факт, що у більшості азіаток маленькі груди, а в більшості американок - надувні :D

ЗІ. Стільки мови про жіночі прєлєсті, можна подумати, що тема для чоловічої частини борди просто невичерпна!!!!А що ,якщо ми почнемо так само інтенсивно обговорювати параметри ваших інтимних органів?! :ohmy:

Нехай тішаться на борді, якшо в живу не цікаво..... :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що ,якщо ми почнемо так само інтенсивно обговорювати параметри ваших інтимних органів?! :ohmy:

А що там обговорювати? Тут у всіх стандартні, 30+ см :0024:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що ,якщо ми почнемо так само інтенсивно обговорювати параметри ваших інтимних органів?! :ohmy:

А що там обговорювати? Тут у всіх стандартні, 30+ см :0024:

Фу какая гадость.Раз вони говорять про жіночі груди, то в їх сторону потрібна тема не орган сім"явискання говорить, то просто, а про заслуги перед народом, оце буде больніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фу какая гадость

от бачиш... тому тут і говорять про жіночі груди, а не про свої 30+ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фу какая гадость

от бачиш... тому тут і говорять про жіночі груди, а не про свої 30+ :)

Не правильно +30. Природа така штука

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не правильно +30. Природа така штука

цілком згідний це вже порушення на генному чи на гормональному рівні....... та і жінці напевно небуде приємно з таким ялдаком управлятись ..... можна і щось пошкодити .......думаю всі чули як Катерина ІІ ,здається вона, померла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

невважайте мене збочинокою.... але.... якби я побачила б 30+ то першим питанням у мене було б "а куди він в тебе поміщається?" ^_^ і ні про який секс мови вже бути не могло б.... не ризикнула б)))

а груди.... хм..... теж не розумію силікон..... або занадто великі груди..... це важко.... це постійно болить спина.... це важко віднайти ліфчик того розміру, який тобі треба..... феее...... таким жінкам я лиш співчуваю.... мені мій розмір цілком подобається - якраз достатньо)

колись один знайомий сказав - все, що поміщається в долоню - груди, а решті - вим"я..... щоб не образити жінок з великим бюстом від себе додам - якщо не поміщається - значить долоні маленькі))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Сіє питання є абстрактним. Проте наявність цієї частини тіла завжди спонукає чоловіків згадувати своє абсолютно безхмарне дитинство і дотягнутись до "номерного з розміром" органу як не писком, то хоча б руками.

І взагалі чоловіки - не собаки і на кості не кидаються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну целью топика было выяснить реальную ситуацию с соотношением хозяек разных размеров в природе

что форумчанам нравится мы выяснили уже здесь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну целью топика было выяснить реальную ситуацию с соотношением хозяек разных размеров в природе

что форумчанам нравится мы выяснили уже здесь

Гм ну по перше думаю жодна баришня не буде розказувать про свої параметри, а тим паче фото показувать, дехто соромиться, у декого виховання не дозволя і того прямої відповіді від жінок навряд отримаєш. А по темі різні жіночі параметр і різні форми грудей, нема одинакових, але на кожну є свої поціновувачі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...