Перейти до змісту

автомагнітола


Рекомендовані повідомлення

може хто скаже(маю мр3 автомагнітолу яка з часом перестала читати rw диски)яка причина і чи реально відновити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В налаштуваннях може бути відключена така функція. Подивись в інструкції.

В мене у Prology ця функція вимкнена по замовчуванню була, тому при натисканні RESET переставало читати CD-RW...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Диски з дому в холодну машину брав? Може бути конденсат.

А може лазер накривається помаленьку. Відбиваючі властивості RW дисків гірші, наж R дисків. Коли лазер "сідає", то спочатку перестає читати RW, через трохи R, а потім і "штамповані" CD. Якщо проблема в цьому, то тимчасово можна вирішити відрегулювавши потужність лазера (повинен бути підстроєчний резистор біля головки), але то ненадовго.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Диски з дому в холодну машину брав? Може бути конденсат.

А може лазер накривається помаленьку. Відбиваючі властивості RW дисків гірші, наж R дисків. Коли лазер "сідає", то спочатку перестає читати RW, через трохи R, а потім і "штамповані" CD. Якщо проблема в цьому, то тимчасово можна вирішити відрегулювавши потужність лазера (повинен бути підстроєчний резистор біля головки), але то ненадовго.

дякую за чіткі відповіді та розяснення,я також думаю що це вже напевно від часу магнітола Pioneer DEH-P4500R куплялась приблизно 4 роки тому,може ще попробую почистити лазер (підригулювати потужність лазера сам навряччи зможу так як в цьому не дуже тямлю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб не створювати нову тему напишу тут.

Є mp3 магнітола Panasonic і чомусь читає тільки половину диска - таке враження як лазер дальше не доходить...В чому може бути проблема?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...