Перейти до змісту

Відкриття комп'ютерного магазину ЕНТЕР


Glamyr4ik

Рекомендовані повідомлення

я тебе порадую - це різні Ентери - новий це від рівненської мережі

Ну тоді беру свої слова назад...Шо ж це на одній вуличці два ентера буде? непонятненько...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 91
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Шо ж це на одній вуличці два ентера буде? непонятненько...

Shkoder же уже ответил - один вдоль, другой поперек - как на клавиатуре :smile3:

:D

Zheny@, если доколупываться, то тогда не Цум, а ЦУМ :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, если доколупываться, то тогда не Цум, а ЦУМ :D

Отпардоньте меня :lol:

Загалом, мова йшла про: який керівник - такий магазин. Кому шо не ясно ?

Пані топікстартер, ви регулярно та періодично заглядаєте сюди. І окрім як "відгавкатися" Вас не вистачає. Вас навіть не вистачає признати свої помилки і елементарно вибачитися!

1-е правило успішного керівника - вмій прийняти поразку та із достоїнством (честю) вийти із ситуації. Вмій відрізнити критику від приниження. Поважай чужу думку та прислухайся до неї.

молодо-зелено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кароче тоже фіговий пеар

і тоже гламур(чік)

Шановний nd не коректно з вашого боку обговорювати мій нік) Це особистий вибір кожного і він ніякого відношення немає до магазину?! Чи не так?

Zheny@, если доколупываться, то тогда не Цум, а ЦУМ :D

Отпардоньте меня :lol:

Загалом, мова йшла про: який керівник - такий магазин. Кому шо не ясно ?

А на рахунок Вас, Женя я і так вже все зрозуміла.....=)

Не знаю як тут, але в Рівному бував в магазині Ентер. І ціни нормальні і деякі дрібнички типу gorilla_pod.jpg такого штатива там я знайшов, а в Луцьку не бачив

Люди які знають Ентер у Рівному, будуть задоволені й ним у Луцьку. А цінами це вже 100%

Як не крути, але новий комп магазин - це конкуренція (надіюсь, що здорова конкуренція :)), і це ґуд.

І як хто, а я все-таки зайду подивитися на ціни та на асортимент.

Святі слова) здорова конкуренція це завжди добре)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на рахунок Вас, Женя я і так вже все зрозуміла.....=)

Нічого Ви не зрозуміли. Ви й гадки не маєте, що я за людина. А Ви - не чесна людина. Я Вас просив ОБОВ'ЯЗКОВО повідомити мене про результати (зрештою, ви і так це ПОВИННІ БУЛИ ЗРОБИТИ), і вказати причину, чому саме така відповідь.

Антирекламу Вашій особі я зробив. На черзі магазин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на рахунок Вас, Женя я і так вже все зрозуміла.....=)

Нічого Ви не зрозуміли. Ви й гадки не маєте, що я за людина. А Ви - не чесна людина. Я Вас просив ОБОВ'ЯЗКОВО повідомити мене про результати (зрештою, ви і так це ПОВИННІ БУЛИ ЗРОБИТИ), і вказати причину, чому саме така відповідь.

Антирекламу Вашій особі я зробив. На черзі магазин.

Женя давайте не будемо лукавити, Ви говорили зі мною в асьці зовсім не на ту тему, шутили і т.д., тоді про яку роботу може йтись. І якщо пам'ять мені не зраджує, я попросила Ваше резюме і сказала Вам що Ви дуже цікава людина і я б хотіла з Вами поспілкуватись. Хоч Ви і робите мені антирекламу, повірте моя думка про Вас не змінилась.

Я зарекомендувала себе, як людина, дуже добре у цьому світі, тому Ваш голос для мене, як посмішка серед похмурого дня!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на рахунок Вас, Женя я і так вже все зрозуміла.....=)

Нічого Ви не зрозуміли. Ви й гадки не маєте, що я за людина. А Ви - не чесна людина. Я Вас просив ОБОВ'ЯЗКОВО повідомити мене про результати (зрештою, ви і так це ПОВИННІ БУЛИ ЗРОБИТИ), і вказати причину, чому саме така відповідь.

Антирекламу Вашій особі я зробив. На черзі магазин.

Женя давайте не будемо лукавити, Ви говорили зі мною в асьці зовсім не на ту тему, шутили і т.д., тоді про яку роботу може йтись. І якщо пам'ять мені не зраджує, я попросила Ваше резюме і сказала Вам що Ви дуже цікава людина і я б хотіла з Вами поспілкуватись. Хоч Ви і робите мені антирекламу, повірте моя думка про Вас не змінилась.

Я зарекомендувала себе, як людина, дуже добре у цьому світі, тому Ваш голос для мене, як посмішка серед похмурого дня!

Виникла думка.....Женя можливо Ви працюєте в цій же сфері і просто боїтесь конкуренції??? Тому і всі ці пости з антирекламою) не переживайте так, покупців та й грошей на всіх вистачить, Ваш хліб ми забирати не будемо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви говорили зі мною в асьці зовсім не на ту тему, шутили і т.д., тоді про яку роботу може йтись. І якщо пам'ять мені не зраджує, я попросила Ваше резюме і сказала Вам що Ви дуже цікава людина і я б хотіла з Вами поспілкуватись.

Значить, резюме Ви не читали, хоча воно було відіслане. І Ви відповіли, що отримали. І в ньому чорним по білому ВСЕ про мене було написано. Так от, якби Ви його прочитали, то не писали б такого:

Виникла думка.....Женя можливо Ви працюєте в цій же сфері і просто боїтесь конкуренції??? Тому і всі ці пости з антирекламою) не переживайте так, покупців та й грошей на всіх вистачить, Ваш хліб ми забирати не будемо!

От це, в мене точно сміх викликає. Я в цьому світ боюся лише одного. Але Вам цього не зрозуміти!

Я зарекомендувала себе, як людина, дуже добре у цьому світі, тому Ваш голос для мене, як посмішка серед похмурого дня!

Хтось Вас може відрекомендувати? Хтось авторитетний. Ви ще окрім Вашої попередньої роботи, десь працювали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви говорили зі мною в асьці зовсім не на ту тему, шутили і т.д., тоді про яку роботу може йтись. І якщо пам'ять мені не зраджує, я попросила Ваше резюме і сказала Вам що Ви дуже цікава людина і я б хотіла з Вами поспілкуватись.

Значить, резюме Ви не читали, хоча воно було відіслане. І Ви відповіли, що отримали. І в ньому чорним по білому ВСЕ про мене було написано. Так от, якби Ви його прочитали, то не писали б такого:

Виникла думка.....Женя можливо Ви працюєте в цій же сфері і просто боїтесь конкуренції??? Тому і всі ці пости з антирекламою) не переживайте так, покупців та й грошей на всіх вистачить, Ваш хліб ми забирати не будемо!

От це, в мене точно сміх викликає. Я в цьому світ боюся лише одного. Але Вам цього не зрозуміти!

Я зарекомендувала себе, як людина, дуже добре у цьому світі, тому Ваш голос для мене, як посмішка серед похмурого дня!

Хтось Вас може відрекомендувати? Хтось авторитетний. Ви ще окрім Вашої попередньої роботи, десь працювали?

Женя просто....не судіть і не судимі будете!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто ж Вас судить ???

я повторюся - я критикую. Ви повинні були це сприйняти, як належне, і зробити висновки... схоже, не сприймаєте і висновків не робите..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто ж Вас судить ???

я повторюся - я критикую. Ви повинні були це сприйняти, як належне, і зробити висновки... схоже, не сприймаєте і висновків не робите..

Тоді бажаю усього найкращого Вам.

І доречі я нічого Вам не була повинна і ніколи не буду)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про борги чи вину я вам ні слова не сказав. Я про людяне відношення і професіоналізм, який у Вашому варіанті - нажаль відсутній.

Якщо життя нас колись зведе разом (у якісь ситуації) от тоді й поговоримо. А відповідь на резюме, я чекатиму.. Ви ж професіонал??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось Вас може відрекомендувати? Хтось авторитетний. Ви ще окрім Вашої попередньої роботи, десь працювали?

Мабуть з форумчан з топікстартером особисто і не малий час знайомий тільки я ;):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про борги чи вину я вам ні слова не сказав. Я про людяне відношення і професіоналізм, який у Вашому варіанті - нажаль відсутній.

Якщо життя нас колись зведе разом (у якісь ситуації) от тоді й поговоримо. А відповідь на резюме, я чекатиму.. Ви ж професіонал??

На рахунок Вашого резюме я Вам пояснила!

А на рахунок життя....буду рада зустрічі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок Вашого резюме я Вам пояснила!
ні слова.

Де? факти!

Якщо є відмова, вона повинна бути офіційною.

Ви нам не підходите бо:

- освіта трам парам

- вік не трам парам

- судимість трам парам

А цього не було.

Якщо Ви не вирішили:

- ми набрали пресонал, але ваша анкета трам парам.. про запас.

- ми вирішуємо між анкетами бо всі такі трам парам.. ні так і не ні.

А чого я розпинаюся, Ви ж себе позиціонуєте, як професіонал...

2-е правило успішного керівника: навчися говорити "ні" , відмовляти людям. Робити це правильно. Без зайвих емоцій та переходу на особистості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок Вашого резюме я Вам пояснила!
ні слова.

Де? факти!

Якщо є відмова, вона повинна бути офіційною.

Ви нам не підходите бо:

- освіта трам парам

- вік не трам парам

- судимість трам парам

А цього не було.

Якщо Ви не вирішили:

- ми набрали пресонал, але ваша анкета трам парам.. про запас.

- ми вирішуємо між анкетами бо всі такі трам парам.. ні так і не ні.

А чого я розпинаюся, Ви ж себе позиціонуєте, як професіонал...

2-е правило успішного керівника: навчися говорити "ні" , відмовляти людям. Робити це правильно. Без зайвих емоцій та переходу на особистості.

На рахунок офіційної відмови, можна детальніше? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

продолжая тему,

магазин Enter

супермаркет Space

гламурный бутик CAPS LOCK

ксерокопии F5

ночной клуб Escape

круглосуточный мотель Insert :smile3:

информационное бюро F1

издательство PrintScreen

аудиторская компания NumLock

адвокаты BackSpace

служба такси Home

похоронная контора End

кафе Pause/Break

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок офіційної відмови, можна детальніше? ;)
”У разі відмови у працевлаштуванні роботодавець зобов’язаний надати мотивовану відмову в письмовій формі, незалежно від того чи громадянин був направлений службою зайнятості, чи працевлаштовується самостійно. У випадку недодержання письмової форми відмови у працевлаштуванні, посадова особа, яка не надала такої відмови може бути притягнена до адміністративної відповідальності”.

Резюме - одна із форм заявки, про прийом на роботу. І справа навіть не у службі зайнятості. Справа у тому, що відмова таки повинна бути, якщо кандидат не підходить.

"Вибачте, але Ви не відповідаєте усім поставленим критеріям", "Вибачте, але вакансія уже зайнята, ми будема мати на увазі вашу кандидатуру, якщо раптом з'явиться вакансія" - ось такими повинні бути відмови. А не тупий ігнор.

Я не знаю усіх тонкощів Трудового законодавства, я не юрист.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ох... був я вчора в ентері той що в кінці арки... Колега хотів вибрати дитині ігровий руль. Зайшли, побули 30сек і вийшли. Продавець говорить по телефону і до нас інтересу не проявив. Товару як нам мене то задуже мало. Хоть би прайси там лежали... Сайт їхній не паше... ХеХ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ох... був я вчора в ентері той що в кінці арки... Колега хотів вибрати дитині ігровий руль. Зайшли, побули 30сек і вийшли. Продавець говорить по телефону і до нас інтересу не проявив. Товару як нам мене то задуже мало. Хоть би прайси там лежали... Сайт їхній не паше... ХеХ

ты не понял - открытие завтра! завтра полки будут ломиться от товаров, продавцы станут по очереди целовать тебе ноги, руки и другие места предлагая скидки до 100% и ценные подарки, а вебсайт будет толще, чем каталог hotline. ты ж потерпи денёк, ладно? :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ох... був я вчора в ентері той що в кінці арки... Колега хотів вибрати дитині ігровий руль. Зайшли, побули 30сек і вийшли. Продавець говорить по телефону і до нас інтересу не проявив. Товару як нам мене то задуже мало. Хоть би прайси там лежали... Сайт їхній не паше... ХеХ

ты не понял - открытие завтра! завтра полки будут ломиться от товаров, продавцы станут по очереди целовать тебе ноги, руки и другие места предлагая скидки до 100% и ценные подарки, а вебсайт будет толще, чем каталог hotline. ты ж потерпи денёк, ладно? :smile3:

Тут мова про два різні магазини :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна адресу нового магазину і прайс?

м. Луцьк, вул. Л.Українки, 28

а прайс пошукай на рівненському сайті, хоча обіцяють тут менші ціни чим там ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна адресу нового магазину і прайс?

м. Луцьк, вул. Л.Українки, 28

enter.rv.ua - прайс Рівненський, з часом підженеться під Луцьк. Хоча, все що в прайсі без питань за пару днів доставиться у наше місто, якщо буде потреба=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...