Перейти до змісту

З Різдвом дідуха!!! Вітає наших дітей фірма "Конті"


yvazhaemuy

Рекомендовані повідомлення

мдеее, скільки пафосу роздули із за дурної коробочки.. :)

І нічого не дурна, там всередині смачного багато (нам таку профспілковий Миколай приніс).

По темі: нікого не лякають і не обурюють яскраві етикетки дитячих солодощів а-ля кіндери, спайдермени, бетмени та інша нечисть... Народ активно святкує Хеловіни, "дєнь любві" і прочі чужинські свята. А тут душевне вітання рідною мовою викликало таку бурю нєгодованій... Нєпанятно мені - чого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На цукерках радянських часів взагалі нічого такого написано не було але це не стало на заваді аби повиростали з дітлахів такі розумні хлопаки, мабуть тому, що шоколаду було багато, а тексту на обгортках мало. Мабуть таткам, які підтримують точку зору топіккастера, було б значно краще якщо б новорічний подарунок був би від іншого виробника ... скажімо Луцьккондитера, а не від найкращого в країні виробника солодощів.

На новий рік чекаємо тему "Не хочу сніг, бо сніжинки не правильної форми".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На цукерках радянських часів взагалі нічого такого написано не було але це не стало на заваді аби повиростали з дітлахів такі розумні хлопаки, мабуть тому, що шоколаду було багато, а тексту на обгортках мало. Мабуть таткам, які підтримують точку зору топіккастера, було б значно краще якщо б новорічний подарунок був би від іншого виробника ... скажімо Луцьккондитера, а не від найкращого в країні виробника солодощів.

На новий рік чекаємо тему "Не хочу сніг, бо сніжинки не правильної форми".

На рад. цукерках назви писались: "Ромашка", "Мішка на сєвеєрє", сексуальні цукерки "Рачки" і т.д. і т.п. А з шоколадом якраз і були тоді проблеми. На 0,5 кг новорічний подарунок, який мама з роботи приносила -350 гр припадало на льодяники-карамельки. А за шоколадними черги вишиковувались в магазинах доооовжелезні (при чому не тільки за цукерками, а й за 90% тодішньої продукції - приваби планової економіки). Та й хто це назвав "Конті" найкращим в країні виробником солодощів? Я, особисто, "Луцьккондитерські" дуже люблю і "Світоч" і "Рошен" - приваби ринкової економіки - на кожен попит є своя пропозиція. Навіть сніжинки правильної форми, для окремо взятих громадян, замовити можна. Були б гроші. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рад. цукерках назви писались: "Ромашка", "Мішка на сєвеєрє", сексуальні цукерки "Рачки" і т.д. і т.п. А з шоколадом якраз і були тоді проблеми. На 0,5 кг новорічний подарунок, який мама з роботи приносила -350 гр припадало на льодяники-карамельки. А за шоколадними черги вишиковувались в магазинах доооовжелезні (при чому не тільки за цукерками, а й за 90% тодішньої продукції - приваби планової економіки). Та й хто це назвав "Конті" найкращим в країні виробником солодощів? Я, особисто, "Луцьккондитерські" дуже люблю і "Світоч" і "Рошен" - приваби ринкової економіки - на кожен попит є своя пропозиція. Навіть сніжинки правильної форми, для окремо взятих громадян, замовити можна. Були б гроші. :)

На жаль мені не вдалося донести з першої спроби свою думку, але враховуючи Вашу відповідь на мій пост спробую в друге.

Впевнений на 99%, що звернення топіккастера не знайде своєї цільової аудиторії на цьому форумі (читаємо до кого він звертався в першому пості...це явно не продавці або ж менеджери з реалізації). Якщо так тоді до чого це? Читаємо далі - це короткий екскурс в історію (який всім знайомий зі школи) і опис його людських характеристик, вірувань і вчинків в зв'язку з бла-бла-бла "Конті".

Я це бачу простіше: татко не дав дітям подарунок, бо йому не сподобалась упаковка. Назвіть будь-який продукт і я знайду Вам причини від нього відмовитися.

З іншого боку працівники фонду соц. страхування вибрали для діток достойного виробника солодощів і їм було, мабуть, геть до лампочки що пише упаковці. Для дітей в подарунку головне цукерки. З іншого боку шукати духовності слід не на новорічних подарунках і дорослі повинні про це знати.

З.І. Фанати Луцьккондитер, які прагнуть спілкування - в ПМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вцілому то коробка просто дрянь.

Там купа помилок. Там неправильно закінчені речення. Ведеться неправильне пояснення. Немає привязки по суті.

Висновок: неякісний продукт це сам пакунок.

Якби я сам купував комусь на дарунок, звісно таку нісенітницю я б не обрав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...