Перейти до змісту

S.t.a.l.k.e.r.


Kondra

Рекомендовані повідомлення

ALI, та можна, у мене запускався з файлом підкачки в 1,5Гб. Там, здається, потрібно щоб на вінту було ще кілька гіг вільних.

просто нада шоб сума ОПЕРАТИВА+ФАЙЛ ПОДКАЧКИ=2,5 г (вроді так) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 598
  • Створено
  • Остання відповідь
народ подскажите ... шде класный костюмчик в игре найти, а то мой довольно плохой (нипомню как наз., но в нем бандиты бегают :) )

Минулий раз я проходив гру в костюмі еколога, зеленому. По захисту від радіації та іншої фігні йому немає рівних. Декілька раз користувався екзоскелетом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наприклад в барі є чувак, який жаліється що загубив якийсь модний ствол неподалік від Агропрому. Я пішов туди, а виявляється що ствол має бути в тайнику (в трубі) в будці на зразок трансформаторної. Але я там вже побував раніше, ще до того як взяв це завдання, і все з тієї труби забрав. Так що зараз там немає нічого, хоча на карті світиться значок що ствол саме там. Прийшлось повернутись в бар і відмовитись від завдання.

А треба було лізти в люк (де сховище Стрілка і перший контролер), і під землею на рівні тої засипаної труби лежить штурмовий обокан з гранатометом  :offtopic:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А треба було лізти в люк (де сховище Стрілка і перший контролер), і під землею на рівні тої засипаної труби лежить штурмовий обокан з гранатометом  :offtopic:

Цього разу як буду проходити, треба буде спробувати, бо теж там втикав з тим завданням.

Ще пару приколів. Перший, коли йдеш за документами в підземелля (підземна лабораторія в Темній долині). Як тільки забираєш документи, зачиняється єдиний вихід. Я довго мучався там, а потім підпихав під двері ящики. Тоді на дверях просто з'являється вогняна завіса, але єдиний вихід залишається відкритим.

А другий, коли приходиш на Росток, то патруль розказує що ти можеш піти записатися в Долг. Але коли підходиш до входу в їх "логово", то бійці не пускають...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Полноценная украинская локализация игры S.T.A.L.K.E.R. !!!

Украиноязычная версия игры является бесплатным патчем, доступным для скачивания всем желающим. Для установки следуйте инструкциям программы инсталляции. На украинский язык переведены все тексты, озвучка сделана концептуально (группировки Долг, военные и наемники говорят на русском).

Патч устанавливается на русскую версию игры с патчем 1.0005. Для работы сетевой игры необходим патч 1.0006, который выйдет вскоре.

залив на фтп, в папку /Games/S.T.A.L.K.E.R/UKR/ :)

знов нова можливість для тих хто давно хотів пройти Сталкер заново :)

post-58-1202276066.jpg

post-58-1202276072.jpg

post-58-1202276081.jpg

post-58-1202276088.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто нада шоб сума ОПЕРАТИВА+ФАЙЛ ПОДКАЧКИ=2,5 г (вроді так) :0011:

а можна якось "обманути" систему шоб вона думала шо файл подкачки 2 Gb???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

залив на фтп, в папку /Games/S.T.A.L.K.E.R/UKR/ :)

знов нова можливість для тих хто давно хотів пройти Сталкер заново :(

Обов'язково поставлю і спробую! От тільки одна проблема: в мене версія гри 1.0, без патчів, а укр. локалізація як вже зазначалось працює тільки з вер. 1.0005. Чи можливо поставити відразу 5-й патч? Поясніть що треба зробити в моєму випадку! А то якось не дуже хочеться йти шляхом спроб і помилок :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поясніть що треба зробити в моєму випадку! А то якось не дуже хочеться йти шляхом спроб і помилок :-)

для тебе та для всіх

залив на фтп, в папку /Games/S.T.A.L.K.E.R/

- патч з будь-якої версії до версії 1.0005 - stk-sfk-r-patch-any-5.exe

- рехтований ехе-шник щоб йшла гра без диску (No DVD v1.0005 Rus) - 115_NoDVD.rar

ставити відповідно також спочатку перше, потім друге

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

е! шось не так коли я закачую патч і до неї цей DVD. Воно мені пише якісь пароль не завершився шо робити? Напиши краще на адрессу [email protected]. Зарания дякуюю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди потрібен Хелп. Може через відеокарту це все? Короче у мене велика проблема. Дуже прошу допоможіть. Грати наше хочется...

Проблема

Запускаю Сталкера... а воно трохи чекає (чорний екран) і вибиває. Може це через відеокарту? Може хтось підкине драйвер чи що там щоб воно пішло. Дуже прошу зараньє.

Відеокарта - Inno3D GeForce4 MX 440 with

Windows XP professional.

Потрібен хелп будь-ласка... Хай там що (навіть будуть казати "бери ліпше Поклик Честі 4" все одно треба наше україньське пограти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди не повірете! У мене є прога для Сталкера щоб він йшов на старих відеокартах! Називається 3D Analyzer. Точно Сталкера не провіряв. СоніЕріксон його мені потім скине як друг. Можу викласти якщо прога подіє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відеокарта - Inno3D GeForce4 MX 440 with
І ти на ЦЬОМУ хочеш грати Сталкер?! :wacko::)

Читаємо мінімальні вимоги: 128Mb DirectX 8.0 совместимая видеокарта (nVidia GeForce 5700 / ATI Radeon 9600)

А в твоєї GeForce4 MX440 відеопам'яті напевно 64 мегабайта. Та і тормозна вона... В мене на GeForce 8800GTS 640Mb і то місцями підгальмовує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и скорее всего вместе с компом т.к. твой 440 скорей всего на АГП, а все интересное уже на ПСИ Експрес

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну читаємо далі

мінімальні вимоги:

Процесор: Intel Pentium 4 2.0 GHz / AMD AthlonXP 2200+

Пам'ять: 512Mb

Рекомендовані вимоги:

Процесор: Intel Core 2 Duo E6400 / AMD 64 X2 4200+

Пам'ять: 1.5Gb

Відеокарта: 256Mb DirectX 9.0 сумісна карта (nVidia GeForce 7900 / ATI Radeon X1950)

Порівнюєш це з конфігурацією свого компа і робиш висновки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто нада шоб сума ОПЕРАТИВА+ФАЙЛ ПОДКАЧКИ=2,5 г (вроді так) :)

а можна якось "обманути" систему шоб вона думала шо файл подкачки 2 Gb???

Можна! Шукаєш в властивостях системи закладку ДОДАТКОВО в ній вибираєш ПРОДУКТИВНІСТЬ там з нову закладку додатково і там вводиш кількість віртуальної памяті.

post-1524-1203718625.jpg

P.S. це для вісти в ХР схожа схема дій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене ігри інші прекрасно йшли без тормозів. А цей Сталкер не йшов, через непідтримку піксельних шейдерів. Ось мануел тої программи

"3D-Analyze 2.34 - Утилита для настройки и эмуляции некоторых параметров мощных видеокарт, за счет чего 3D-Analyze позволяет запускать на компьютерах со старыми видеокартами 3D-приложения (в том числе и игры) с более высокими системными требованиями Данная программа частично решает проблему новых игр на старых видеокартах. Она когда требуется поддержка пиксельных шейдеров или блока освещенности T&L,программно эмулирует их и позволяет работать с настройками DirectX и OpenGL. Проще говоря, программа способна заставить работать игры с высокими системными требованиями на старых видеокартах. Для примера мы возьмем игру GTA 3 . От вас потребуется указать exe-файл игры и поставить галочку напротив forseSW TnL. Жмем RUN - игра запущена. Теперь TnL лежит на мощных плечах процессора, а видеокарта расслабленна. В следующий раз можно запустить игру просто через «экзешник», так как 3danalyze прописывает свои настройки в него. Как видите, все очень просто, наслаждайтесь. Эта прога уже была в обменнике,но более старая версия,эта поновее"

GTA 3 - великий приклад....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто нада шоб сума ОПЕРАТИВА+ФАЙЛ ПОДКАЧКИ=2,5 г (вроді так) :D

а можна якось "обманути" систему шоб вона думала шо файл подкачки 2 Gb???

Можна! Шукаєш в властивостях системи закладку ДОДАТКОВО в ній вибираєш ПРОДУКТИВНІСТЬ там з нову закладку додатково і там вводиш кількість віртуальної памяті.

post-1524-1203718625.jpg

P.S. це для вісти в ХР схожа схема дій.

Дякую, поканало. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я спробую запустити. Головне - знайти десь Сталкера. Або його купити за 50 грн. А може хтось знає точку подешевше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене ігри інші прекрасно йшли без тормозів. А цей Сталкер не йшов, через непідтримку піксельних шейдерів. Ось мануел тої программи

"3D-Analyze 2.34 - Утилита для настройки и эмуляции некоторых параметров мощных видеокарт, за счет чего 3D-Analyze позволяет запускать на компьютерах со старыми видеокартами 3D-приложения (в том числе и игры) с более высокими системными требованиями Данная программа частично решает проблему новых игр на старых видеокартах. Она когда требуется поддержка пиксельных шейдеров или блока освещенности T&L,программно эмулирует их и позволяет работать с настройками DirectX и OpenGL. Проще говоря, программа способна заставить работать игры с высокими системными требованиями на старых видеокартах. Для примера мы возьмем игру GTA 3 . От вас потребуется указать exe-файл игры и поставить галочку напротив forseSW TnL. Жмем RUN - игра запущена. Теперь TnL лежит на мощных плечах процессора, а видеокарта расслабленна. В следующий раз можно запустить игру просто через «экзешник», так как 3danalyze прописывает свои настройки в него. Как видите, все очень просто, наслаждайтесь. Эта прога уже была в обменнике,но более старая версия,эта поновее"

GTA 3 - великий приклад....

1.цікаво - без тормозів ,це які?

2.ключеве слово позволяет запускать, но не нормально грати. :0103:

3.GTA 3- наскільки я памятаю запускалась даже на VIA S3 встроєному.

4. можеш не чекати пока тобі дадуть 3D-Analyze,3danalyzer_v236.rar ,якщо любиш sex нетрадиційної орієнтації ,то користуйся. :P

5. що таке ємуляція шейдерів,силами процесора ,можна подивитися в 3DMARK починаючи з 2003 і далі, тест СРU називається.і це при 640х480

але наврад чи той тест запустиш на своїй системі. :0111:

PS.А я тут голову ламаю ,на що поміняти свій Radeon 1950 -512 mb-DDR 3(щоб в Кризіс ,Сталкер нормально пограти),щас як заємулірую собі GeForce 8800 ultra, і буде мені сщастя ,а єкономія яка офігенна. :o

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого. У кого б взяти крякнутий нормальний Сталкер?

Бери відразу з нормальним компутером :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не бійся він піде. Тут уже оновили.

Буде диво якшо Сталкер піде на моїй відеокарті за допомогою 3д Аналайзера...

А всеодно сенкс за аналізатора. Просто у мене є, але 2.3 версія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось в мене комп-Радеон 9250 Семпрон 2600 512 РАМ бла бла бла!!Довго паривсо запускати-писав до служби підтримкм-і з великими зусиллями запустив її правда стволи були невидимі крім деяких!!А також гвинтокрил мав 20 метровий хвіст і гітара якимсь дивом перетворювався на кобзу!Але грати можна було!!Доречі Фрімена багато хто находив??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HELP!!! Дойшов до кінця підземелля, там де була схованка стрільця, і коли вилазити - люк закритий і якась тварь появляється, і мене завалює. Можливо я щось не так роблю? Підкажіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...