Перейти до змісту

Куплю послугу


Bestie

Рекомендовані повідомлення

Не знала куди написати, тому пишу сюдт. Куплю послугу оформлення вітрини(віконно-пластикове скло) в Новорічному дусі за допомогою гуаші. Скільки це приблизно коштуватиме? Про вікно можу сказати, воно велике, десь 3*2метри 3 штукі + двері.

Пишіть 324440660 Лєна, ну або сюди.

Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись робила таку послугу)))), Послуга виявилась ведмежою)))))))..

Короче, років так 6 тому оформляли з друзями вітрину для магазину "Ранет", що на пр. Молоді. Візуально вийшло дуже-дуже-дуже вдало.... Внизу вікон намалювати засніжене місто, будинки, церкви, а зверху ангели літали і все таке))).. Суперово вийшло, прохожі захоплювались. Малювали троє людей з художньою освітою весь день.. от. А власницею магазина була мама нашої одногрупниці... То одногрупниця потім розповідала, що відмивали те скло дужеЕЕЕЕЕ довго... )))) Отсь таке...)))

Так шо, як людина яка з тим стикалась і яка не один рік вже займається оформленням вітрин, рекомендую тобі не використовувати гувш для оформлення, а створити симпатичний дизайн, вирізати з оракалу... можна ще добавити штучного снігу....

ПиСи:З дизайном можу допомогти)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може, простіше буде зсередини наклеїти прозорий оракал на скло, і на ньому малювати гуашшю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись робила таку послугу)))), Послуга виявилась ведмежою)))))))..

Короче, років так 6 тому оформляли з друзями вітрину для магазину "Ранет", що на пр. Молоді. Візуально вийшло дуже-дуже-дуже вдало.... Внизу вікон намалювати засніжене місто, будинки, церкви, а зверху ангели літали і все таке))).. Суперово вийшло, прохожі захоплювались. Малювали троє людей з художньою освітою весь день.. от. А власницею магазина була мама нашої одногрупниці... То одногрупниця потім розповідала, що відмивали те скло дужеЕЕЕЕЕ довго... )))) Отсь таке...)))

Так шо, як людина яка з тим стикалась і яка не один рік вже займається оформленням вітрин, рекомендую тобі не використовувати гувш для оформлення, а створити симпатичний дизайн, вирізати з оракалу... можна ще добавити штучного снігу....

ПиСи:З дизайном можу допомогти)

Так скільки стоїть така послуга. мити я вітрини не буду, тим більше, шо вже колись практика така була, і казали шо відмивається непогано. Начальство наказало шоб іменно розмальовано було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись робила таку послугу)))), Послуга виявилась ведмежою)))))))..

Короче, років так 6 тому оформляли з друзями вітрину для магазину "Ранет", що на пр. Молоді. Візуально вийшло дуже-дуже-дуже вдало.... Внизу вікон намалювати засніжене місто, будинки, церкви, а зверху ангели літали і все таке))).. Суперово вийшло, прохожі захоплювались. Малювали троє людей з художньою освітою весь день.. от. А власницею магазина була мама нашої одногрупниці... То одногрупниця потім розповідала, що відмивали те скло дужеЕЕЕЕЕ довго... )))) Отсь таке...)))

Так шо, як людина яка з тим стикалась і яка не один рік вже займається оформленням вітрин, рекомендую тобі не використовувати гувш для оформлення, а створити симпатичний дизайн, вирізати з оракалу... можна ще добавити штучного снігу....

ПиСи:З дизайном можу допомогти)

Так скільки стоїть така послуга. мити я вітрини не буду, тим більше, шо вже колись практика така була, і казали шо відмивається непогано. Начальство наказало шоб іменно розмальовано було.

А з оракалу скільки буде грошей?і чи буде гарнюньо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що саме з оракалу тебе цікавить??? Прозорий щоб по ньому малоювати? То це прямо пропорційно залежить від розміру вікон0))) А якщо про оракал, яким будуть декоруватись вікна, то це залежить від дизайну, от. Ну і від розміру вікон, теж звичайно))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...