Перейти до змісту

Допоможіть розв"язати .........


HelloBoy

Рекомендовані повідомлення

Допоможіть розв"язати частину модуля з Вишкі!

сам не знав що завтра модуль, пів години тому зателефонував одногрупник сказав шо такі діла..........

post-5103-1259781519.jpg

знаю що міг надрукувати но завдань море це тількі частинка! і знаю що завдання примітивні! но я просто напросто не впораюсь зі всіма ! нічь не резінова!

розв"яжіть будь-ласка!

з мене + в репу................

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я балдею! тож більша половина відвідувачів форума Політеховців тож для них це 2 пальця об асвальт!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я балдею! тож більша половина відвідувачів форума Політеховців

:0143: в єтом то и дело...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

какая же ето вышка? я в школе такое решал .. ничего асобеннова ... ботать нада, а не за компом тупить ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я балдею! тож більша половина відвідувачів форума Політеховців

:0143: в єтом то и дело...

+1 розсмішив :D :D :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я балдею! тож більша половина відвідувачів форума Політеховців

:0143: в єтом то и дело...

Хто знає як Політєховці рішають вишку і сесію, то таких питань не повинно виникати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо політеховці не в змозі зробити навіть такі завдання, як у першому повідомленні, то чи варто взагалі здобувати там освіту, можливо, краще було б спробувати себе в ролі поліглотовця? ...в лінгвістичному розумінні цього лсова

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо політеховці не в змозі зробити навіть такі завдання, як у першому повідомленні, то чи варто взагалі здобувати там освіту, можливо, краще було б спробувати себе в ролі поліглотовця? ...в лінгвістичному розумінні цього лсова

а хто тобі сказав що я вчуся в політеху? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я до тебе звертався? Просто фотка з волкмена наглядний приклад. І не важливо, що Ти - з біологічного у ВНУ, просто мова за політеховців пішла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо політеховці не в змозі зробити навіть такі завдання, як у першому повідомленні, то чи варто взагалі здобувати там освіту, можливо, краще було б спробувати себе в ролі поліглотовця? ...в лінгвістичному розумінні цього лсова

Да просто більша частина, скажімо 60% знань здобутих на 1-2 курсах банально не потрібно і не знадобиться в житті і тут спрацьовує вивчив - здав - забув)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згоден, але не дарма ти вжив слово "скажімо", в кожного своя специфіка застосування предметів, що були.

Дійсно, вища математика мені ще не траплялась, а ось тригонометрчині сІнуси касІнуси десь таки та й вилізуть, а як показала практика цьогорічного ЗНО, учні теорему Піфагора застосувати не можуть.

Можливо, призначення предметів перших двох курсів банально навчити усидчивості і тонко натякнути студенту, що навчання попереду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да просто більша частина, скажімо 60% знань здобутих на 1-2 курсах банально не потрібно і не знадобиться в житті і тут спрацьовує вивчив - здав - забув)

Це якраз ті курси, на яких студенти ще ходять на пари ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...