Перейти до змісту

Шукаю інформацію про заправку маркерів для білих дошок


Scabiosa

Рекомендовані повідомлення

Власне, сабж. Прочитав в інеті, що маркери для білих металевих дошок можна перезаправляти. Є люди, яких то теж цікавить (виписують по маркеру Granit чорному за день-два, освіта, звичайно). Знаю, що в ВНУ заправляють якось ті фломастери.

Тому прошу допомоги по цьому питанню В ЛУЦЬКУ (досвід, чорнило де купити тут, курс навчання по заправці/комплект по заправці). Дякую.

P.S. Ті маркери прекрасно стираються, тому хуліганські прояви на кшалт "помалювати все", зрозуміло, мене не цікавлять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив такі заправки продавались в магазині канцелярії на Лесі Українки зразу за аптекою що напроти "Бравого швейка", тільки от ціни не памятаю, але були різних кольорів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую. На днях буду в тому районі, попитаю/взнаю детальніше і відпишусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Нема в тому магазині. І не буває, сказали. Те, що бачили, мабуть було не для маркерів для білих емалевих дощок... Знайшов лиш таке в неті більш-менш підходяще (решта - поради графітчикам, чим заправити маркери, аби чимдовше нагадити в місті). Але то російська компанія і доставка лише в них крупними партіями. Радує інше. Офіційно перезаправляємі маркери є. Німецькі edding. Але де їх в нас купити? Місцеві канцелярії такого не знають. Отже, прохання залишається актуальним...(дивись перший пост) :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...