Перейти до змісту

Держбюджет


vanus

що діється  

9 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Не піднявши ціни на комунальні послуги при зростанні цін на енергоносії СП "ВР і КМ України ГМбХ" штовхає на банкротство комунальні підприємства. Хто ж і за які гроші тоді буде платити різницю - місцбюджет хібащо. А ще десь там в колуарах виспівують про приватизацію комунальних підприємств. Хм чи можна якось поєднати ці дві події. Думаю можна. Можливо гряде ще одна хвиля приватизації - КОМУНАЛКІ. яка вже дуже довго потерпає від наїздів але так і залишається у держвласності. Навкруги тільки й чути що ЖЕКИ, "місто"тепло "місто"водоканал працюють ледь кінці з кінцями зводять, такі сякі директора ЖКП розбазарюють народне добро, послуги надають погано і т.д. і т.п. Наші центральні можновладні постійно критикують ЖКП і ін. підприємства, а самі постійно зашморгують щороку все нового шнурка на шию. Думаю скоро прийде час коли будуть вибивати табуретку з під ніг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не люблю про пагане думати. Бо як тільки слідкуєш за політикою зразу розумієш яка бездарь керує державою. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...