Перейти до змісту

Хто стикався з такою проблемкою?


VaLeRa

Рекомендовані повідомлення

Рекомендую уважно почитати http://blogs.pcmag.ru/node/1099

Неодноразово було помічено, що безкоштовні антивіруси або "крякнуті" "оновлюються" навіть без підключення до інтернету (мається на увазі дата останнього оновлення антивірусних баз) (згадуємо про безкоштовний сир). Це в деякій мірі пояснюється на вище згаданому сайті. Однак є масса програм для редактування і чистки реєстру, пояснюю, я щомісяця зкачую Каспера, встановлюю пробну (а тому безкоштовну) ліцензійну версію, а перед закінченням пробного періоду зкачав нову, почистив реєстр і пісня. Твоя проблема мені знайома. Вирішив так: зайшов у солідний (іменно солідний) комп. магазин, купив HDD террабайтовий, злив усю інфу зі свого диску, форматнув у DOCі, створив нові сектори NTFS і почав поважати Каспера. А HDD террабайтовий, то я скористався правом споживача у 14-ти денний строк повернути товар належної якості (для чого і треба солідний магазин, там не сперечаються).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ctepanuch :D цікаве вирішення проблеми, особливо з повернутим HDD - респект!!!, але якщо я зілью всю інфу на терабайтовий диск то разом з ним зіллється і умовний вірус - чи не так? Бо на кожному дискові маю таку проблемку. Сьогодня буду перевіряти операційну память - маю одну планочку на 2Гіга, тож повністю заміню ту що в мене вже встановлена, та поворю тест з архівуванням та розпакуванням папки з програмою. Щоб не було сторонніх факторів - взяв архів з програмою з роботи, попередньо перевірив її працездатність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як ти і сказав вірус може бути не на дисках, а в оперативці, там Avast не погано шукає. Продовжуючи своє, коли переливаєш інформацію на відформатований та захищений диск то ВОНО просто не пролізе (якщо не вилікуєш то видалиш, чимось треба жертвувати). Всетаки напевне тобі треба шукати куди тимчасово зберегти свої файли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поміняв операційку на нову. Результату НОЛЬ. Після архівування та розпакування - прогу не встановти, в папці архіви биті. Перша спроба встановити з свіжої папки вдала, друга - архів битий...

Нічого на мамці не повздувалося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть будьласка чим можно протестувати материнську плату та процесора, а то в СЦ поки тестують моїх три вінчестера не зрозуміло на яку помилку, а потім будуть тестувати НОВУ плату операційки, а потім будуть антивірусом проганяти (те що я їм кажу що проганяв три рази різними антивірусами не діє) і вже аж потім, в самому кінці, через пару днів, будуть тестувати процессор та материку. Тому скоріш за все тупо заберу компа додому і буду сам щось тестувать якщо є такі програмуліни, а потім до СЦ вже з результатом піду. Бо шото мене вже напрягає ця проблема. До речі в СЦ з таким стикаються перший раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...