Перейти до змісту

Хто стикався з такою проблемкою?


VaLeRa

Рекомендовані повідомлення

Таку маю проблему: Можу щось встановити на комп тільки один раз - при наступній спробі пише щось на зразок "один або декілька файлів пошкоджено - встановлення неможливе". Мушу качати знову те що хочу перевстановити... На компі працювало два антивіруси AVIRA та ZILLYA. Перевстановлював вінду вже два рази за три дні - думав справа десь в ній, тому встановив іншу версію. Все по старому лишилось.

Підкажіть хто стикався - що це за таке диво? Вірус якийсь на іншому дискові чи що? Але антивіруси помовчують собі тихенько.

CPU AMD Athlon 64 X2 4400+ Box (2300MHz,cache1024K,Windsor,Socket AM2)

MB MSI K9N NEO-F V3 sAM2 ATX NF560,4*DDRII,PCI-Ex16,2xPCIEx,3xPCI,GLan,AT

Пам'ять DIMM PC2-6400 DDR2 1024MB (800Mhz), OCZ CL5 (5-5-5-12) х 2

Windows XP встановлено

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"щось встановити" что-то определённое или всё?

а если скачать и попробовать установить несколько раз, ну например winrar

и если не установится то попробовать тот же фай занести на другой комп чтобы убедится что именно екзеха битая

так же можно попробовать скачать, записать на двд и устанавливать с двд, и смотреть что будет

и записать двд на другом компе и устанавливать у себя

p.s. если выкинуть возможность наличия вирусного зоопарка то я бы гнал на битую память

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

форматуй всі диски і проги нові качай і став, ))) краще замість 2 антивірів постав фаєрвол :) і один антивір..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а може і вінт сипатися.

Варіант є, що все ж таки тріпаки.

Переформатуй вінта, ще краще - перерозбий на інакші розділи.

І встановлюй з ЧИСТОГО дистрибутива. Без усяких зборок.

поміняий память. Інший вінт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене три вінти - на всіх трьох така проблемка. Якщо в мене битий файл то на іншому компі він теж вже битий - це стосується і образів дисків і exe в архівів. Давав брату декілька прожок - всі були биті.

Спробую я мабудь поки з простого - curedit у безпечному режимі.

Доречі фаервол стояв COMODO - на новый збірці не встановлював, щоб виключити його вплив.

З дисків встановлюється все що хочу по пару разів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це якийсь WIN32 вірус! Вони люблять exe-файли мучити. Ти бува недавно авіру чи зілля не відключав на деякий час? Ніякі крякі чи патчі не закачував? Качни cureIt, зайди в безпечному режимі і зроби повну перевірку.

пс: html-файли також пошкоджені?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

eNyk якщо відключав один то вмикав другий - якраз перевіряв систему, а рекомундують при перевірці щоб один працював. Ну короч на вихідних буду перевіряти комп досконало.

А html файли то що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

файли браузера (ынтернет файли ) :)

Суть в тому, що тепер вірусня ховається у флеші (Флеш ігри та реклама) Відключити ActiveX в Інтернет-Експлорері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуй просканувати комп Microsoft Security Essentials - майкрософтовський антивір, може якраз виявить заразу. Все що підозріле - мочить нафік)) Сучасні віруси мають імунітет проти відомих антивірусників і вміють маскватись, а от невідомий антивір, це для них щось новеньке.

На робочому компі завівся вірус, сканував касперським - ніфіга, нодом - ноль ефекта, а як тільки поставив цю біду - 15 хв сканування - 4 віруси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ZloY наскільки мені відомо той антивір працює на легальному Віндовсі....

Вчора просканував компа DrWeb cureit у безпечному режимі. Результат 5 вірусів за 4,5 годин сканування

Win32.induc (на диску С у якійсь прозі - мабудь то був кряк)

Joke.Puncher (в папці Sistem Volume... на другому дискові)

Trojan.DownLoad 40529 (в папці Sistem Volume... на другому дискові)

Trojan.DownLoad 61264 (в папці Sistem Volume... на другому дискові)

Вже в 00-00 не було сил далі перевіряти як і що працює, але коли ввімкнув віндовс у нормальному режимі, то DrWeb запустився другий раз а потім і третій і четвертий, це вже мені здаэться покращення :)

Сьогодня ще трошки тестувати буду, можливо Вінду перевстановлю, бо на новій вінді диски відкриваються по 1-2 хвилини.... А USB мишу знайшло через 5 хвилин працювання компа, коли я вже без миши встановив драйвера до неї. А от Web камеру так і не знайшло - гальмо повне.

Zheny@ а в мене арбузер не IE а Opera.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відключи в вінді "Восстановление системи" на всіх дисках.

(позбудешся папки System volume..)

позакривай шари. І не сиди під профілем Алміна. Сиди під будь-яким із адм. правами!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене два профіля після перевстановлення вінди - Адміністратор та Admin....

Перевстановлю ще раз вінду та створю свій профіль, як і раніше було з правами адміна.

Розшарених папок не маю взагалі, бо нема смислу в них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого не допомогло, проблема лишилась місцями... Тобто відеодрова вбиваються а от ДрВеб. Може хіба ще LiveCD від Дохтора спробувати? Бо скоро той комп полетить у вікно.

Вже не бачить аудіокарту на материнці чомусь....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ж здається написав що зробити.. хіба це так важко ? вбий нах*ен всі розділи з інфою і т.д. і качай новий софт, а вінду офіційну ("чисту") став...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, значит, выкидывай в окно. Только скажи, где живёшь ;)

А сама материнка не может глючить, а?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене була схожа проблема з ехе-файлами, винуватцем виявився він32.Хорер - та ще зараза,

допоміг Life CD з Доктор Вебом, прийшлось грохнути всі підозрілі і заражені ехе-файлики, потім формат С, установка Вінди заново,

установка Антивіруса (в моєму випадку Касперскі Антивірус 2010), і знов повне скануваня. всьо.

потім поновлення софта який постраждав :)

я так зрозумів ти не в Досі сканування проводив Вебом ? загрузись з тоді з диска Лайф СД, бо теребайт інфи шкода грохати.....:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fantom буду пробувати LiveCD тепер - остання мабудь надія.

Cureit сканував у безпечному режимі - у DOS не знаю як працювати. Звичайно грохав не дивлячись все що було заражено - всі пять файлів :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п'ять файлів??? :blink: Якщо в тебе був WIN32, то заражених і понівечених повинно було бути декілька ТИЧЯЧ файлів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

який смисл від повного вінта із вбитою інфою ? :huh:

З.І. Якщо ехе поламаний то він вже не лікується.. так шо тут думать ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) пакуєш якусь велику папку з файлами Winrar'ом, потім розпаковуєш... вінрар при розпаковці і запаковці перевіряє контрольні суми всіх файлів, якщо виникне помилка CRC то значить треба рити в сторону мамки/памяті/живлення.

2) можливо тріпачки завелись, є тріпачки які вшиваються в ядро системи а тому не бачаться ніякими антивірами і тихенько підгружають інші тріпачки...

зкачай з сайта DrWeb LiveCD(кожен день в образ вшивають оновлені бази!) на основі лінукса і грузанувшись з нього прошманай всі диски (основне диск з системою), також скачай утилітку від Лабораторії Кашперовського KidoKiller (утиліта для знешкодження тріпака Kido), він також може підгружати на комп всяку заразу окрім себе...

3) проглянь чи не подулись конденсатори на мамці, а також непогано б заглянути в середину блока живлення.

4) Якщо в компі сантиметровий слой пилюки - то це також може бути причиною, або якщо перегрівається якийсь компонент...

5) На всяк випадок перевір батарею БІОС'а, знаю випадок коли з підсівшою батарейкою комп витворяв чудеса....!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось таке от мені пише... правда не у всіх екзешніках.... не можу визначити алгоритму блін ...

DrWe cureit запускається нормально, а з іншим через одне ось таке:

-9453.jpg

eNyk таки так - пять файлів заражених.

DrFaust під інфою я розумію ще й фільми, фотографії, свої папки....

phoenix

1) Запакував папку 500 метрів та розпакував нормально... потім запустив установку проги з архіву і отримав ось таке:

! G:\Install\Adobe Photoshop CS3 Extended v10.0.0 Final [RUS]\Adobe Photoshop CS3 Extended v10.0.0 Final [RUS]\Adobe Photoshop CS3 Extended v10.0.0 Final [RUS].rar: Ошибка CRC в PS10ru_RU\AdobePhotoshop10ru_RU\payloads\AdobeAssetServices3All\AdobeAssetServices3All1.cab, файл повреждён

! G:\Install\Adobe Photoshop CS3 Extended v10.0.0 Final [RUS]\Adobe Photoshop CS3 Extended v10.0.0 Final [RUS]\Adobe Photoshop CS3 Extended v10.0.0 Final [RUS].rar: Ошибка CRC в PS10ru_RU\AdobePhotoshop10ru_RU\payloads\AdobeBridge2All\AdobeBridge2All1.cab, файл повреждён

таки тре рити в сторону заліза.....

2) 12 годин праці LiveCD знайшло ще аж три якихось файла, причому вони не відобразились як віруси...

3) перевірю як вскрию компика, бо щось не працює звук з материнки...

4) слоя пилюки великого не було - інколи пилососю...

5) щоб перевірити баратуйку її мабудь тре купити.... ну куплю та перевірю, що робити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...