Перейти до змісту

Шукаю радянські комедії


VaLeRa

Рекомендовані повідомлення

Шукаю радянські комедії: "Опреация Ы", "Кавказская пленница", "Бриллиантовая рука", "Пес барбос необычайный кросс"

Може хтось має - залийте на FTP, або можу приїхати кудись, та забрати болванку за пиво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зара не дома, то точно не можу сказати, але повинно бути щось, можливо навіть все, ввечері скажу точно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене є 2 двдшкі (вищеназвані фільми + ще якісь)..... але я зараз не в луцьку буду десь на наступному тижні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене є двосторонній DVD "Фильмы Гайдая" (12 стальев, брилллиантовая рука, за спичками, жених с того света, спортлото82, кавказская пленница или новые приключения Шурика, Операция "Ы" и другие приключения Шурика, не может быть!, пес Барбос и необычный кросс, Самогонщики, на Дерибасовской хорошая погода, деловые люди, Иван Васильевич меняет профессию). Можу дати переписати.

пс: доречі, коли заливаєш на фтп трафік забирається? Чи вихідний міський не тарифікується?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пс: доречі, коли заливаєш на фтп трафік забирається? Чи вихідний міський не тарифікується?

Вихідний міський не тарифікується коли заливаєш на фтп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене є двосторонній DVD "Фильмы Гайдая" (12 стальев, брилллиантовая рука, за спичками, жених с того света, спортлото82, кавказская пленница или новые приключения Шурика, Операция "Ы" и другие приключения Шурика, не может быть!, пес Барбос и необычный кросс, Самогонщики, на Дерибасовской хорошая погода, деловые люди, Иван Васильевич меняет профессию). Можу дати переписати.

у мну тож така збірка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то може залий чи як? як-не-як ти в темі раніше, ніж я відписався та й мені мороки менше :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то може залий чи як? як-не-як ти в темі раніше, ніж я відписався та й мені мороки менше

у мну не датагруп буду в Луцьку можу записати на диск без проблем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

eNyk як в тебе забрати диск та переписати? Пиво з мене. Мені тре на цьому тиждні то все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відповів в приват. Можливо якщо ще комусь потрібно, то я заллю на фтп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за спичками, спортлото82
Можливо якщо ще комусь потрібно, то я заллю на фтп

Залий, будь-ласка, вищевказані фільми на обмінник!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін! Люди! Моя вина :huh: Ви-то мені плюси поставили, а якість-то не ахті

Video: MPEG2 Video 352x288 (4:3) 25.00fps 4000Kbps

Audio: Dolby AC3 48000Hz stereo 192Kbps [Audio]

Subtitle [subtitle]

Ну така вже збірка. Вибачайте...

пс: "За спичками" знайшов в себе кращої якосі, то викладу його і з DVD "Спортлото 82"

ftp://ftp.lm.lutsk.ua/Video/Films/Gajdaj/ - в цій папці два фільма

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви вже домовилися заливати/передавати, то я й не дивився, сьогодні значить гляну. Точно пам"ятаю, що має бути два ДВД диска фільмів Гайдая ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напиши яка якість. Бо в мене є Video: MPEG2 Video 352x288 (4:3) 25.00fps 4000Kbps; Audio: Dolby AC3 48000Hz stereo 192Kbps і є можливість передати з рук в руки (щоб не грузити фтп).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По 4 фільма на ДВД диску. Нагадайте як глянути яка якість в оригінальному ДВД диску

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зроби хоча б так як на картинці.

Або відкрий один vob файл в класичному медіаплеєрі/пкм/властивості

post-6285-1258577174.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yurik якщо можеш залити - залий будьласка. Або можу десь підскочити та взяти диски щоб переписати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін! Люди! Моя вина :huh: Ви-то мені плюси поставили, а якість-то не ахті

Video: MPEG2 Video 352x288 (4:3) 25.00fps 4000Kbps

Audio: Dolby AC3 48000Hz stereo 192Kbps [Audio]

Subtitle [subtitle]

Ну така вже збірка. Вибачайте...

пс: "За спичками" знайшов в себе кращої якосі, то викладу його і з DVD "Спортлото 82"

ftp://ftp.lm.lutsk.ua/Video/Films/Gajdaj/ - в цій папці два фільма

Нормал. А ти думаєш як раніше дивились по ящику то була краща якість.

Щодо "Спортлото 82" то хотілося б звісно кращого, а "За спичками" в досить хорошій якості.

Дякую за фільми!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На фтп в папці відео - фільми папки VIDEO_TS і VIDEO_TS_2, або пишіть в аську для отримання болванок 225111008 чи телефонуйте 0502943855

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...