Перейти до змісту

Виклик


CEM

Рекомендовані повідомлення

Значить всунули мені в двері цей Виклик.

Кому приходив подібний розкажіть, що це таке і кому я, винний. Навіть не знаю і приблизно за, що борг.

Чи варто туди їхати?

ДЯКУЮ

post-6448-1258211718.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю чи це саме та ситуація... але у мого знайомого було щось подібне коли хтось їхав "зайцем" у тролейбусі, контролери впіймали, от той "хтось" і назвався іменем мого знайомого. деталей не скажу. давно було. Але є підозра що це подібна ситуація

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить прийдеться взавтра дути сходити і вияснити вже все точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повестка вручается лично в руки и под роспись, если была воткнута в дверь, брошена в почтовый ящик, передана через кого-то, то можете даже не обращать на нее внимание и просто выбросить, вам за это ничего не будет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить позвонив я в управління юстиці і запитав про даний виклик. На запит "шо за ....???" Дівчина гарним голосом пояснила мені про штраф за 2008 рік у розмірі 10 грн. за перевищення швидкості.

Прийшлось піти в банк і заплатити.

P.S. Тішить одне (штраф в 10 грн.) :D :D :D

Дякую всім за допомогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гм..

А мені здавалося, що мало бути прізвище і т.д. Мовляв, "Шановний топікстартер, Вам необхідно з'явитися..."

І т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гм..

А мені здавалося, що мало бути прізвище і т.д. Мовляв, "Шановний топікстартер, Вам необхідно з'явитися..."

І т.д.

Та більше певно мені треба було взати ніж їм повідомити.

Їх справа підписати виклик і відправити. Потім отримати квитанцію про оплату.

Далі прикласти чек про оплату до справи. І усьо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гм..

А мені здавалося, що мало бути прізвище і т.д. Мовляв, "Шановний топікстартер, Вам необхідно з'явитися..."

І т.д.

Та більше певно мені треба було взати ніж їм повідомити.

Їх справа підписати виклик і відправити. Потім отримати квитанцію про оплату.

Далі прикласти чек про оплату до справи. І усьо...

типа : взъе_али по "спрощенной" процедуре... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

борг 10 грн і можливість попасти на + 510 грн це не маленька різниця. Краще зразу топати до них в гості...

Але повідомлення - повна халява, навіть без прізвища отримувача...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

борг 10 грн і можливість попасти на + 510 грн це не маленька різниця. Краще зразу топати до них в гості...

Але повідомлення - повна халява, навіть без прізвища отримувача...

Прізвище було і адреса була. Просто затер фотошопом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, чисто випадково взнав, що .... схоже даремно заплптив :P

У боргів є строк давності - два роки. За цей час у виконавчої руки до тебе не дойдуть- в них справи поважливіші зараз з новими штрафами та неплатниками кредитів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, чисто випадково взнав, що .... схоже даремно заплптив :P

У боргів є строк давності - два роки. За цей час у виконавчої руки до тебе не дойдуть- в них справи поважливіші зараз з новими штрафами та неплатниками кредитів.

З тобою згідний, але заплатив і сплю спокійно :D :D :D Всерівно рано чи пізно прийшлось би платити.

Кста. От дайці можуть спокійно перевірити чи заплачений штраф. Колись спинили для "перевірки документів" (як вони люблять казати) зразу перевірили чи є штрафи не заплачені "По свої Базі" (роздруковці).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...