Перейти до змісту

Будинок на Світязі


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

Наближається Новий рік, хотілось би відсвяткувати його початок на Світязі. Шукаю будиночок, щоб орендувати на декілька днів. Вимоги: щоб було тепло, розмістити 10-16 чоловік, санвузол, можливіть приготувати їжу. Буду вдячна за допомогу!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Агов!!!!!! Народ!!!!! Невже нівкого немає знайомих, чи може знайомих ваших знайомих, які живуть в с. Світязь, і могли б приютити (і заробити) охочих відпочити на Світязі в період новорічних свять!!!!!!!! Допоможіть будьлаааАААААААААААААААААаасочка!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось цей будиночок гряда а тут є різні пропозиції.

дзвони, домовляйся. заробити не проти не тількі знайомі, а й не знайомі люди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене є будинок на світязі!

ООООО!!! Це вже цікавіше!!! Дуже дякую Alanу за допомогу, але ціни нажаль там зовсім не антикризові(((((((((..... То що, любий vanus, як на рахунок прийняти дуже веселих і акуратних гостей за розумну плату у свій чудовий будиночок!!!???? :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MOTOROLLLA якщо нічого не знайдеш, то дзвони за тими контактами, що я дав та торгуйся...думаю не відмовлять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого я і не прочитав скіко вас. Складно на 16 чел оскільки хата має 3 великих спальні які повні власних речей. Скажем так 1 кімната на 4 чела і башня на 2 невапрос і то з рекомендаціями.

Якось цього літа максімалка була чел 30 :---))

Але можу дати телефон сусідів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Літом відпочивав тут. Господарі дійсно гостинні. Назву колись дав один з відпочиваючих, так і закріпилося - "Сита Хата". Ми тоді платили по 50 грн. з людини. Спробуй передзвонити, може якраз домовитеся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...