Перейти до змісту

Потрібна допомога php\CMS


WcLFalcon

Рекомендовані повідомлення

Є користувач який знає html, але не php, потрібно створити простенький інтернет-магазин! В неті нарив дуже багато інформації по готовим шаблонам, зараз орієнтуюсь на Ubercart на CMS Drupal або oScommerce. Проблемка:

1. допоможіть розібратись як це все загрузити на сервер хостера?(припустим через фтп).. як запустити на сервері хостера свій сайт-магазин?

2. Порадьте, можливо хтось знає простіші шаблони, та управління інтернет-магазином?.. Нічого супер не потрібно!

3. Можливо хтось знає де ці всі питання змістовно розглядаються? Вже гуглю 2-й день, але саме основ так і не знайшов.

Буду дуже вдячний за будь-яку допомогу! +1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. допоможіть розібратись як це все загрузити на сервер хостера?(припустим через фтп).. як запустити на сервері хостера свій сайт-магазин?

ну купляєш хостинг і домен, заливаєш по фтп файли, створюєш БД, інсталюєш скріпт... в неті куча інфи по цьому

2. Порадьте, можливо хтось знає простіші шаблони, та управління інтернет-магазином?.. Нічого супер не потрібно!

глянь ще на Shop-Script FREE, джумла + Virtuemart

3. Можливо хтось знає де ці всі питання змістовно розглядаються? Вже гуглю 2-й день, але саме основ так і не знайшов.

Буду дуже вдячний за будь-яку допомогу! +1

http://talk.maulnet.ru/forum24.html

http://forum.searchengines.ru/forumdisplay.php?f=48

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рекомндую спочатку у себе на компі поставити пакет Денвер і гарненько усе розібрати і зібрати :) спочатку локально.

Із особистого досвіду:

Shop-Script FREE - зручний та простий інтерфейс для невеличких магазинчиків;

oScommerce - класне штука, потужна і велика навіть, сказав би громіздка, але мені сподобалась. якщо нормально налаштувати - класний і багатофункц магазичик вийде. правда, коли використовував його, то модифікував деякі модулі під себе та спрощував їх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замість Денвера лучше ТопСервер ) Стабільніша.

Шо ж до Джумла+ВіртуеМарт - в режимі каталога працює чудовенько, правда після доводки напільніком )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але краще взяти кілька платних уроків у якогось професіонала, набагато краще засвоюється інформація

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо цікаво, маю двд-диск з відеоуроками по джумла...

Та цікаво! а можна на фтп? :) +1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замість Денвера лучше ТопСервер ) Стабільніша.

Шо ж до Джумла+ВіртуеМарт - в режимі каталога працює чудовенько, правда після доводки напільніком )

Так звичайно є багато цікавих аналогів денвера ,я користуюсь Vertrigo(є 1 + Zend optimizer) ну або Wamp server...На рахунок скрипта,чув китаєць-ecshop доволі непоганий та гнучкий.....

ДетальнышеТУТ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...