Перейти до змісту

РІА «Укр Медіа» запрошує на роботу 1-2 контент-менеджерів.


SITERATING

Рекомендовані повідомлення

Я вважаю, що нормальні роботодавці не повинні вимагати заповнення таких анкет. Вони вважають, що таким чином дізнаються багато про нового потенційного працівника, ну і хай собі так і вважають. Нє, ну ще скоро будуть вимагати вкладати у таку анету копію паспорта, 4 фото, копію податкового коду та інші особисті дані. які до прийому на роботу не мають права вимагати. Можливо таким чином збирають базу даних? Ось цікава стаття по прийоми на роботу — http://volynnews.com/news/volyn/11218/, там теж вимагають надати персональні дані Я не буду заповнювати такі анкети, у випадку якщо шукатиму роботу, як показує практика — якщо справді потрібен працівник, то його приймають без ясіляких чудернацьких анкет, тестів та багатьох інших непотрібних речей.

А ось одна із помилок, для прикладу:

Знімаю квартиру, кімнату — Винаймаю квартиру, кімнату

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наскільки мені відомо там вже знайшли пацівника на ту посаду . Комусь все ж хватило нервів заповнити ту анкету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

skinik та що ж тобі все нейметься. Ніколи не заповнив би, будь-ласка, я і не прошу тебе особисто, чи ти ще раз хочеш прийти на співбесіду? (за помилку дякую)

nicolay я Вам більше скажу, навіть не один десяток перендентів на цю посаду було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

skinik та що ж тобі все нейметься. Ніколи не заповнив би, будь-ласка, я і не прошу тебе особисто, чи ти ще раз хочеш прийти на співбесіду?

nicolay я Вам більше скажу, навіть не один десяток перендентів на цю посаду було.

...а взяли 1-го - 2-ох, а іншим "не один десяток"-"1чол. - 2чол." ніх. не повідомили... хоча повідомили про те, що заповнена анкета на розгляді.

прикро, заповнив анкету(робота треба "шо віли")...

фпадла пісать далєє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

skinik та що ж тобі все нейметься. Ніколи не заповнив би, будь-ласка, я і не прошу тебе особисто, чи ти ще раз хочеш прийти на співбесіду?

nicolay я Вам більше скажу, навіть не один десяток перендентів на цю посаду було.

...а взяли 1-го - 2-ох, а іншим "не один десяток"-"1чол. - 2чол." ніх. не повідомили... хоча повідомили про те, що заповнена анкета на розгляді.

прикро, заповнив анкету(робота треба "шо віли")...

фпадла пісать далєє

Ми й не брали на себе таких забов*язань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мали б.

Якщо вам людина прислала анкету на вакантне місце - будь ласка повідомте підходить вам ця людина чи ні. Може я шукаю роботу і відправив анкети на різні організації, і чекаю кращої пропозиції, і саме через ваше отаке відношення можу її прогавити.

Інша справа, коли я просто скидаю резюме на всяк випадок, коли зараз вакансії немає, але можливо появиться, тоді відповідати непотрібно.

Це так, правила ділового етикету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мали б.

Якщо вам людина прислала анкету на вакантне місце - будь ласка повідомте підходить вам ця людина чи ні. Може я шукаю роботу і відправив анкети на різні організації, і чекаю кращої пропозиції, і саме через ваше отаке відношення можу її прогавити.

Інша справа, коли я просто скидаю резюме на всяк випадок, коли зараз вакансії немає, але можливо появиться, тоді відповідати непотрібно.

Це так, правила ділового етикету.

Тоді раджу повчити ті ж правила, всі все знають і всі зі своює правдою. :)

По буквах:

В оголошенні чітко вказано, вакансія до 20 листопада, в такому випадку якщо до 20 листопада Вам ніхто не передзвонив - це автоматично означає що Ви з якихось причин не підходите на дану посаду. Якби не було чіткої дати, можливо варіант з обдзвоном всіх претендентів був умісним, а в цьому випадку дзвонити всім 21 числа загальна трата часу.

Подальше обговорення вважаю недоцільнім за відсутністю теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мали б.

Якщо вам людина прислала анкету на вакантне місце - будь ласка повідомте підходить вам ця людина чи ні. Може я шукаю роботу і відправив анкети на різні організації, і чекаю кращої пропозиції, і саме через ваше отаке відношення можу її прогавити.

Інша справа, коли я просто скидаю резюме на всяк випадок, коли зараз вакансії немає, але можливо появиться, тоді відповідати непотрібно.

Це так, правила ділового етикету.

Тоді раджу повчити ті ж правила, всі все знають і всі зі своює правдою. :)

По буквах:

В оголошенні чітко вказано, вакансія до 20 листопада, в такому випадку якщо до 20 листопада Вам ніхто не передзвонив - це автоматично означає що Ви з якихось причин не підходите на дану посаду. Якби не було чіткої дати, можливо варіант з обдзвоном всіх претендентів був умісним, а в цьому випадку дзвонити всім 21 числа загальна трата часу.

Подальше обговорення вважаю недоцільнім за відсутністю теми.

Відколи це ми перейшли на «ТИ»? І, до речі, «будь-ласка» пишеться без дефісу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...