Basil Опубліковано 3 Листопада, 2009 в 12:30 #1 Опубліковано 3 Листопада, 2009 в 12:30 1. Комплект №1: ПРОДАНОM/b: MSI MS-6153 ver: 2.2CPU: Celeron-500RAM: 2*32 Mb DIMM PC-100Video: SIS 6326 AGP 8 MB (C6326H/SG rev 1.0)FDD: Panasonic JU-257F604PCase: ATX + SPARKMAN SM-250WЦіна: 100 грн.2. Комплект №2 ПРОДАНОM/b: DFI AD70-SR (глючить, запускається через раз)CPU: Duron-800RAM: NCP 128 Mb PC2100Video: Inno3D MX(440)SE TV DDR 64 Mb AGPFDD: 3,5"Case: ATX + POWER MASTER FA-5-1 ATX 300W MAX (no P4)Ціна: 150 грн.3. Комплект №3M/b: ASUS TXP4 ver:1.02CPU: Pentium-166MMXRAM: 4*32 Mb SIMM 72 pin EDOHDD: Seagate Chetah ST34501N SCSI + adaptec AHA-2940/2940UVideo: S3 Trio 64V+ 2 Mb PCI (не плутати з PCI-E)CD-ROM: LG GCR-8521BCD-RW: Sony CD-R/RW CRX210E1FDD:3.5"Case: AT + Enlight EN825710 AT 250W maxБонус: процесор Pentium-233MMX та звукова карта Creative vibra 16c (ISA)Ціна: 100 грн.Додатково можу укомплектувати 15" монітором ЦРТСамовивіз з Ківерць...Торг по усіх позиціях... Кому що тра, але лякає ціна, ласкаво прошу, пропонуйте свої умови!Пропозиції сюди або в ПС.068-1085158По мірі знаходження можу додавати інші комплектуючі...
Zheny@ Опубліковано 3 Листопада, 2009 в 12:40 #2 Опубліковано 3 Листопада, 2009 в 12:40 Комплект №1 зарезервуй за мною.
kr1810bm86 Опубліковано 3 Листопада, 2009 в 15:20 #3 Опубліковано 3 Листопада, 2009 в 15:20 Video: Diamond S3 VIRGE/DX ST 3D PRO NO/TV 2+ PCI (не плутати з PCI-E)Заберу за 50 гр
petlatiy Опубліковано 3 Листопада, 2009 в 17:33 #4 Опубліковано 3 Листопада, 2009 в 17:33 Video: Diamond S3 VIRGE/DX ST 3D PRO NO/TV 2+ PCI (не плутати з PCI-E)Заберу за 50 гркОМПЛЕКТ №2 ЗАБЕРУ ЗА 120
Basil Опубліковано 4 Листопада, 2009 в 07:11 Автор #5 Опубліковано 4 Листопада, 2009 в 07:11 Комплект №1 зарезервуй за мною.зарезервував...Video: Diamond S3 VIRGE/DX ST 3D PRO NO/TV 2+ PCI (не плутати з PCI-E)Заберу за 50 грзабирайVideo: Diamond S3 VIRGE/DX ST 3D PRO NO/TV 2+ PCI (не плутати з PCI-E)Заберу за 50 гркОМПЛЕКТ №2 ЗАБЕРУ ЗА 120чекаю на дзвінок 068-1085158
inberg Опубліковано 7 Листопада, 2009 в 19:50 #6 Опубліковано 7 Листопада, 2009 в 19:50 може є таке DIMM 64MB, PC-100
Basil Опубліковано 16 Листопада, 2009 в 10:28 Автор #7 Опубліковано 16 Листопада, 2009 в 10:28 Комплект №2 продано
Zheny@ Опубліковано 16 Листопада, 2009 в 12:30 #8 Опубліковано 16 Листопада, 2009 в 12:30 знімаю резерв. Бо не знаю як там і що далі буде із тим компом. До цього дня був клієнт. Поки тиша. Якщо ніхто не забере, то я його все одно заберу.
Basil Опубліковано 16 Листопада, 2009 в 12:32 Автор #9 Опубліковано 16 Листопада, 2009 в 12:32 знімаю резерв. Бо не знаю як там і що далі буде із тим компом. До цього дня був клієнт. Поки тиша. Якщо ніхто не забере, то я його все одно заберу. отакої... в мене вчора був кліент... але ж я пообіцяв тобі...того тижня не завіз, бо не мав змоги...прошу пардону.
Basil Опубліковано 22 Листопада, 2009 в 13:25 Автор #10 Опубліковано 22 Листопада, 2009 в 13:25 Комплект №1 продано.
Basil Опубліковано 15 Лютого, 2010 в 11:34 Автор #11 Опубліковано 15 Лютого, 2010 в 11:34 Ціна на комплект №3 80 грн.+торг.068-7367576
Basil Опубліковано 16 Лютого, 2010 в 16:02 Автор #12 Опубліковано 16 Лютого, 2010 в 16:02 Ціна на комплект №3 60 грн.+торг.068-7367576
ptk Опубліковано 16 Лютого, 2010 в 20:55 #13 Опубліковано 16 Лютого, 2010 в 20:55 як будете їхать по модеми, то захватіть з собою я заберу комплект №3
Basil Опубліковано 17 Лютого, 2010 в 15:52 Автор #14 Опубліковано 17 Лютого, 2010 в 15:52 Продано! Зачиніть!
Рекомендовані повідомлення
Заархівовано
Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.