Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Купляю пк по запчастинам і хочу ваших порад по сумісність продуктивність, ціна. Мамку я вже купив MB Intel KDP45SG (ip 45, 1333, ATX, DDR3, SATA, ATi)

І до неї хочу купити:

1)HHD 500 Gb Samsung 7200 rpm SATA II

2)DDR2 RAM 2 Gb Samsung 1066 MHz

3)CPU C2Q Q8200 2,33 GHz/1333MHz/4Mb

4)Asus GeForce 9600GT 512Mb DDR3 256bit.

5)Корпус Case ATX BTC M824 (400W)

Ось із корпусом не знаю точно, бо хочу щоб була хороша вентиляція.

Чекаю ваших порад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) Я , особисто, не люблю самсунгів.. Глючні вони троха. Люблю Western Digital та Seagate.

2) тут ти трошки затупив, пробач, але так і є. Мамку вибрав на DDR3 а память береш DDR2. Де логіка ?

3) Проц. - намана. Але візьми толковий кулер. Стокового буде не хватати.

4) Вистачить тобі відяхи тілтки знову ж змінити охолодження. Можу свою запропонувати 9600GT 1GB DDR3.

5) Корпус порекомендував би Cheiftec. Сталь 1мм товщиною грамотне розміщення корзин/роз'ємів для вінтів та місця для кулерів. тут же і БЖ. Ну, якщо чесних 400Ватт - то може і вистачить. Слід завважити, що відео вимагає додаткового живлення. Я б рекомендував уже від 500Ватт.

Ніби все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо Сегейт, то уважно дивитись на модель та версію прошивки, шоб потім не шукати хто би відновив інфу і перешив. Вже приносили кілька таких вінтіків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут я з Zheny@ повністю згідний!! Доречі блока живлення всетакі треба брати мінімум на 500w бо дійсно для відео буде трошки маловато і бажанояк Zheny@ написав бери чіфтека він дорожчий зато якісний і це того стоїть оскільки відповідає в дійсності своїм параметрам!!!

P.S. Zheny@ +1 ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Винт лучше взять на терабайт, не хватит однако (даже мне не хватает, хоть я не фанат HD или DVD фильмов)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Винт лучше взять на терабайт, не хватит однако (даже мне не хватает, хоть я не фанат HD или DVD фильмов)

на терабайт не рекомендував би краще 2 по 500!! а то на терабайтові нарікають.....кажуть проблем багато....летять швидко.... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тьфу-тьфу 2 по 1Тб працюють собі і хоч би що.. хочу ще одного вязти..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) Я , особисто, не люблю самсунгів.. Глючні вони троха. Люблю Western Digital та Seagate.

2) тут ти трошки затупив, пробач, але так і є. Мамку вибрав на DDR3 а память береш DDR2. Де логіка ?

3) Проц. - намана. Але візьми толковий кулер. Стокового буде не хватати.

4) Вистачить тобі відяхи тілтки знову ж змінити охолодження. Можу свою запропонувати 9600GT 1GB DDR3.

5) Корпус порекомендував би Cheiftec. Сталь 1мм товщиною грамотне розміщення корзин/роз'ємів для вінтів та місця для кулерів. тут же і БЖ. Ну, якщо чесних 400Ватт - то може і вистачить. Слід завважити, що відео вимагає додаткового живлення. Я б рекомендував уже від 500Ватт.

Ніби все.

Спс

Скажіть будь-ласка ціни на це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2) тут ти трошки затупив, пробач, але так і є. Мамку вибрав на DDR3 а память береш DDR2. Де логіка ?

Порадьте хорошу мамку з такими параметрами. Бо в знав що там нема розєма IDE і коли ставиш память на 1333 Mhz вона бачить 800 Mhz. Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вінт самсунг не брав би - частенько вони вирубаються. неодноразово вже з цим стикався.

БЖ на 400 Ватт для такої системи напевно буде малувато. та ВТС не самий кращий вибір для такої системи

відео GeForce 9600 думаю не зовсім логічно брати, оскільки ціни на Radeon 4850 (яка є значно потужнішою) зараз падають і її придбання виглядає більш логічним.

взагалі дивний підбір комплектуючих ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще якій краще брати процесор Intel Core 2 Quad Q8200 чи

Intel Core 2 Quad Q6600

обидва проца майже рівні просто 8200 виконаний із 45нм технологією а 6600 65нм і це дає йому мінус і тепловиділенні але кеш 8мб у 6600 а 8200 4мб. особисто в мене 6600 стоїть вже майже рік нарікань немає, але як то кажуть вибір за тобою. це лише моя думка. а на рахунок відео 4850 не радив би просто зразу на ній потрібно міняти охолодження то краще схилися до 9800GTX
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а на рахунок відео 4850 не радив би просто зразу на ній потрібно міняти охолодження то краще схилися до 9800GTX

якщо так судити, то виходить, що все стокове охолодження на 4850 неефективне. це ж повний абсурд. все залежить від виробника відеокарти. це перше. а по-друге 9800GTX коштує дорожче 4850 на баксів 40 і при цьому є менш еффективною в роботі. думаю це досить вагомий аргумент

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо так судити, то виходить, що все стокове охолодження на 4850 неефективне. це ж повний абсурд. все залежить від виробника відеокарти. це перше. а по-друге 9800GTX коштує дорожче 4850 на баксів 40 і при цьому є менш еффективною в роботі. думаю це досить вагомий аргумент
відповідно 4850 у виконанні кращих виробників коштують більше. на цю тему можна сперечатись довго. а в темі сказано "Поради" от і я раджу що краще на мою думку.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рекомендується будь-яке стокове охолодження (окрім Zalman Edition, якщо це відяхи від Asus чи іншого гарного бренда) замінити на щось путнє. Тихе і ефективне - а то шума багато а толку мало. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рекомендується будь-яке стокове охолодження (окрім Zalman Edition, якщо це відяхи від Asus чи іншого гарного бренда) замінити на щось путнє.

гарні бренди - наприклад???

а ось асус частенько лажає з охолодженням

пс не все що Залман, то є ГУУУД ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рекомендується будь-яке стокове охолодження (окрім Zalman Edition, якщо це відяхи від Asus чи іншого гарного бренда) замінити на щось путнє.

гарні бренди - наприклад???

а ось асус частенько лажає з охолодженням

пс не все що Залман, то є ГУУУД ;)

Той WinFast чи GigaByte

Asus - зі стоковим охолодженням - гуано. У них серії із не стандартним охолодженням

а Залман - це одне із найдоступніших на ринку рішень. У співвідношення ціна-якість!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оскільки я тут побачив поради на рахунок ПК, допоможіть, будь-ласка, його скласти. Збираюсь купити, а лайна купувати не хочеться. Тим більше, що сам повністю не розумію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, Гігабайт гарний бренд, але їхнє відео завжди страждало від перегріву.

якщо говорити про серії з нестандарним охолодженням, то це вже буде відео вищого цінового діапазону - серії GEFORCE GTX 2**, Radeon 4980, двохчіпові карти, а я так розумію топікастер вибирає карту у середньому ціновомсу діапазоні

Оскільки я тут побачив поради на рахунок ПК, допоможіть, будь-ласка, його скласти. Збираюсь купити, а лайна купувати не хочеться. Тим більше, що сам повністю не розумію.

для чого комп - для ігр, 3Д моделювання, офісних програм? на яку суму розраховуєш? які є вимоги?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переважно для ігр. Для роботи мені і цього б хватило. Сума орієнтовно 5-6 тис. Хотів би з хорошим БЖ та куллерами і норм вентиляцією

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо так судити, то виходить, що все стокове охолодження на 4850 неефективне. це ж повний абсурд. все залежить від виробника відеокарти. це перше. а по-друге 9800GTX коштує дорожче 4850 на баксів 40 і при цьому є менш еффективною в роботі. думаю це досить вагомий аргумент
відповідно 4850 у виконанні кращих виробників коштують більше. на цю тему можна сперечатись довго. а в темі сказано "Поради" от і я раджу що краще на мою думку.

як приклад відеокарти HIS 4850 з ефективним та тихим охолодженням IceQ коштують у діапазоні 120-160 баксів. я би не сказав, що це дорого. навіть дуже не дорого. такого відео цілком вистачить для сучасних навіть найвимогливіших ігр. так навіщо платити більше? ;)

Darkraven

5-6 тис. це тільки на системник чи на монітор також? якщо тільки на системник, то зможеш зібрати досить нормальну ігрову систему. якщо ж ти розраховуєш і на монітор, то доведеться чимось жертвувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...