Перейти до змісту

Алкоголь


Kaktus1990

Рекомендовані повідомлення

Я ранніше ніколи не мав справи з образами (крім ISO до віндовсів) ;) Нещодавно скачав декілька ігор у форматі MDF. Чи можна записати цей образ на диск через алкоголь? Мене цікавить: Якщо я запишу через алкоголь формат MDF він буде в двд ромі відкриватись як звичайний ліцензійний диск? Тобто як iso віндовс?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можеш і не писати а просто змонтувати

Це не мені потрібно. Я тільки маю образ, прог - алкоголь і чистий диск. Чи можна якось записати щоб при вставлянні у лоток усе відтворювалось як на віртуальному? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти сам дав собі відповідь

?? Просто гарній людині потрібно допомогти :blush: А вона не розуміється в таких програмах. Тобто не можливо записати образ диску MDF, щоб при установці у привід, він відкривався так же як і на віртуальному? :(:huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 MDF , То і є рідний формат алкоголю , немає ніяких проблем , щоб його записати на диск, тим же алкоголем , або якоюсь програмаю , для роботи з образами.

но є нюанси , якщо ти вспоминаєш про образи з іграми. ;)

якщо образ з ігрою зроблений з захищеного(типу стар форсе , та інші) диска , з знятям топології диску , то такий диск ,після запису всерівно ,не стане ліцензійним , і ігрушка всерівно буде просити оригінальний диск, хоча установка пройде нормально. для цьго і знімають топологію диска , щоб потім змонтувати на віртуальний привід і емулювати защиту (програмно), це може робити алькоголь і демон тулз. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я щось краєм вуха колись чув про конвертуванні одного формату в інший. Та й іграшка доволі проста Гаррі Поттер. Не думаю. що він на стар форс залочений. А я ще довго колись мучився (робив образ диску на іграшку "Хром", а він: вставте ліцензійний диск. :D:D Я тоді за іграшку відвалив такі середні гроші. 40 грн у 2005 році. Це моя перша та остання справжня ліцензійна гра була. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спобувати напевно було простіше ніж відкривати тему.

зайди сюди http://freesoft.ru/?id=2 і почитай

защищенные диски. Alcohol 120% может создать до 31 виртуального CD & DVD-ROM привода для использования дисков не используя физический носитель; а так же позволяет копировать CD и DVD на CD-R / CD-RW / DVD-R / DVD-RW / DVD-RAM / DVD+RW / DVD+R.

Возможности программы:

Поддерживаемые платформы: Windows NT / 2000 / XP и Server 2003, а теперь и Vista RC2.

Может обрабатывать до 31 виртуального CD и DVD-ROM привода!

Можно использовать несколько программ для работы с CD или DVD одновременно.

Скорость чтения виртуального диска в виртуальном приводе 200X.

Осуществляет чтение диска в файлы-образы следующих форматов:

Media Descriptor Image (mds)

CloneCD Image (ccd/img/sub) (Только для CD дисков)

CDR WIN Image (cue/bin) (Доступно для диска CD только с одной сессией, не может сохранять sub-channeld данные)

Standard ISO Image (iso) (Доступно для диска CD только с одной дорожкой, не может сохранять sub-channeld данные)

Поддерживает CD, DVD и CD RAW sub-channel методы чтения:

RAW метод чтения позволяет копировать любые диски.

Методы записи CD:

Disc-At-Once/Session-At-Once, RAW Session-At-Once, RAW Session-At-Once + SUB, RAW Disc-At-Once

(PQ/R-W с полной поддержкой sub-code)

Поддерживает следующие форматы файлов образов дисков для эмуляции и записи:

Media Descriptor Image (mds)

CloneCD Image (ccd/img/sub)

CDRWIN Image (cue/bin)

NERO Image (nrg)

Standard ISO Image (iso)

BlindSuite image (bwt/bwi/bws)

DiscJuggler image (cdi).

Поддерживает функцию Bypass EFM error, для копирования защищенных дисков.

Предлагает опцию "Игнорировать тип CD". Эта опция не дает программам распознавать CD-R или CD-RW, в результате все диски распознаются как обычные CD-ROM диски.

Поддерживает форматы CD:

CD-DA, CD+G, CD-ROM, CD-XA, Video CD, Photo CD, Mixed Mode, Multi-session CD

Поддержка для буфера при включении опции предотвращения переполнения буфера:

BURN-Proof™, JustLink™, Power-Burn™, SafeBurn™, Seamless Link и...

Метод записи DVD:

DVD Disc-At-Once

Поддерживает форматы DVD:

DVD-ROM, DVD-Video, DVD-Audio (Примечание: не может использоваться для копирования CSS-шифрованных дисков.)

Поддержка всех современных (ATAPI и SCSI) приводов:

CD-R, CD-RW, DVD-RAM, DVD-R, DVD-RW, DVD+RW и DVD+R

Полная поддержка IEEE-1394 (Firewire) и USB протоколов

Отображает скорость записи и другую полезную информацию.

Поддержка DPM (Data Position Measurement) - функция, позволяет получить большее количество подробной информации о дисках.

Поддержка RMPS (Recordable Media Physical Signature) прожига и эмуляции:

Эта опция позволяет дисководу автоматически читать материальную сигнатуру. (подробнее: R.M.P.S Walkthrough)

Поддержка A.S.S.(Advanced Sector Scanner) функции.

Обратите внимание: перед установкой новой версии необходимо деинсталлировать старую и перезагрузить компьютер!

ібо тут (перша сцилко) http://www.google.ru/search?hl=ru&lr=&...%25&spell=1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...