Перейти до змісту

Софт до смартфонів


Superman

Рекомендовані повідомлення

Які програми ви використовуєте на своєму смартфоні?

І ще, особливо хочу щоб ви відмітили програми які допомогають зменшити розрядження батареї.

У мене є така програма як Battery Extender, для зменшення використання енергії батареї вона використовує слідуючі параметри

- Яскравість дисплею

- Час переходу в режим очікування

- Bluetooth

- Використання програм (Якщо гра, програма звернута то вона використовує енергію)

be.jpg

Також є Energy Profiler, яка показує витрату енергії, завантаженість процесора та інші параметри за допомогою графіка

Можна включити її і проглянути графік де буде показано використання наприклад батареї звернути її, включити

музику і глянути як змінилось використання.

Наприклад у мене при найбільшій яскравості показує в середньому 10W а при найбільшій - 40W.

7_nep_measures.gif

Ось тут повний опис цієї програми на англійській мові

З цього сайту можна скачати багато різних програм для сімбіану 9.4 в одному архіві.

Хороший та якісний софт

Якщо ви готові платити за софт, то це для вас

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

використовую LightCtrl, виключає підсвітку клави, блокує включення заставки, яка теж споживає батарею...є фонарик(працює не на всіх апаратах, sos-промигування, фонарик з допомогою дисплея телефону(різні кольори))lightctrl.v1.33ru_850.rar

правда в інеті ходять слухи, що з цією програмулькою батарея садиться ще скоріше, мною такого помічено не було...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...