Ctepanuch Опубліковано 9 Жовтня, 2009 в 13:02 #1 Опубліковано 9 Жовтня, 2009 в 13:02 Atlon 1.8 Ггц (реально 1.2), відео GF MMX 32 Mb, 256 Мб ОЗУ, 10 і 20 Гб HDD (різниця в ціні 20 грн.), CD-R, флопік, гризун оптичний, клавіатура. З 15' монітором - 500 грн., з 17' монітором (плоский кінескоп) - 700 грн. В загальному 6 системних блоків і 5 моніторів (3 17', 2 15'). Стан відмінний (це не смішно).Бажаючим стати власником недорогого заліза (я вважаю ціна файна) та іншим людям, котрі полюбляють блиснути остротами, писати свої пропозиції та побажання - рекомендовано.Є ще купа оптичних гризунів по 30 грн. клавіатур по 30 грн.
Гість Опубліковано 9 Жовтня, 2009 в 13:14 #2 Опубліковано 9 Жовтня, 2009 в 13:14 фото клавіатур в студію
SunSeth Опубліковано 9 Жовтня, 2009 в 13:51 #3 Опубліковано 9 Жовтня, 2009 в 13:51 i мишей також! ну, і модель можна вказати.
St@S_ Опубліковано 9 Жовтня, 2009 в 16:33 #4 Опубліковано 9 Жовтня, 2009 в 16:33 + давай фото клавіатури, попередньо бронюю миш+клаву
UNITEK Опубліковано 10 Жовтня, 2009 в 07:04 #5 Опубліковано 10 Жовтня, 2009 в 07:04 я теж взяв би клавіатуру якщо з вигляду людська!
morter Опубліковано 10 Жовтня, 2009 в 08:18 #6 Опубліковано 10 Жовтня, 2009 в 08:18 І я комплектик напевно взявби...
Ctepanuch Опубліковано 10 Жовтня, 2009 в 20:17 Автор #7 Опубліковано 10 Жовтня, 2009 в 20:17 Вибачаюсь за затримку, були певні проблеми зі своєю системою. Лишилося три компа. по 500 грн.з моніторами 15'. Фото клави та гризуна допоки не буде. Т. 8-050-3788154, 8-068-23334558.
Рекомендовані повідомлення
Заархівовано
Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.