Перейти до змісту

АВ 4-й курс допоможіть


Sp_RoNdo

Рекомендовані повідомлення

Можливо хтось з форумчан рік-два назад були на 3-му курсі навчання ЛНТУ на факультеті Автоматизованого виробництва і можливо в вас залишились які записи, скани, підручники, матеріали, будь-що! Допоможіть будь-ласка! Дуже багато важких предметів на 3-му курсі, особливо все повязане з електротехнікою, а цього добра дуже багато! :) З мене +10, аби пиво, або ж хто має які великі проекти чи ще щось, але безкоштовко не дасть, що мені точно треба можу запропонувати і UAH! Допоможіть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что-что, а вот об електротех. если у тебя будет НЕ Селепыны можешь не беспокоиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що в ньому страшного? Нормальний дядьк. І, здається, він читав мікропроцесорну техніку. Електротехніка - то трохи інше.

Хотів він колись, щоб йому блок-схемки малювали :-D. Примітивна програмулька для КРВМ-2, а йому давай блок-схему. Лямпочки поблимали як треба - заспокоївся. Проблем зі здачею не було.

До речі, ще є ті апарати? Я про КРВМ'и? Прикольно було в попробувати щось в машиних кодах написати. Програмки елементарні, але зручності з їх введення і редагування на сьогоднішній день то просто жах. Зато світлодіодики блимають. Можна ще й виконавчі механізми якісь почепити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть где-то курсак, который я сдавал Селепине, но возможно сейчас он уже поменялся и многое не подойдет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Булоб непогано глянути курсак!

Так, веде Селепина :(

Сьогодні викликав мене до дошки, але нічого все вирішив, то обійшлось... А от курсак як робити :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто. Трохи думати головою і все буде ок. Нічого надзвичайного не вимагається. Там ж взагалі все просто, двійкова логіка і усьо :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да Селепина це жеесть....але перед сесією рішаеться номано через лаборантів принаймі так було 3 роки назад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є методички , штук 5-10 , віддам за + і за чіпси з паприкою...

Беру! З мене ще чіпси!:)

Стукаю в аськО!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залил курсак на FTP - kursak_Selepina.doc в папку Private_users. Ознакамливайтесь. Возможно кому-то пригодится.

папка ELEKTRONIKA - все что относится к электротехники, докинул немного лабораторных

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залил курсак на FTP - kursak_Selepina.doc в папку Private_users. Ознакамливайтесь. Возможно кому-то пригодится.

Щось в тому файліку нічого не має! :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...
да Селепина це жеесть....але перед сесією рішаеться номано через лаборантів принаймі так було 3 роки назад

Курсак є, залишився предмет :)

ссtp кинь мені пм з ким можна поговорити нарахунок такого діла плз :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорі за офтоп Щоб не створювати теми і не флудити тут. Взагалі кого з викладачів потрібно боятися а кого не дуже, хто любить гроші, а хто знаня і т.д Да й в скіки сесія обходиться?(Менеджмент заочне)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Селепина дядько на своїй хвилі. Мене зачепило тільки його викладання і залік вроді, а як дійшло до здачі курсового і екзамену, то він пішов на лікарняне.

Тому толком нічого не скажу, але його особистість я до кінця не розгадав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене екзамен був вирішений через написання простенької програмульки, котра малювала хвилі напруги змінної в випадку 3-фазного підключення за заданими параметрами (є прога і сорси).

Є курсак захищений на 4 (певно, бо не мій). Також є майже весь мій з розрахунками і малюнками. Шо до чого вже не пам'ятаю бо було давно. В моєму розраховано не все, бо частина курсака заміщена скріншотами програми і сорсами))

Стукай в альокалку чи асю) Віддам за так)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...