Перейти до змісту

Вакансія: Торговий представник


Therion

Рекомендовані повідомлення

Вакансія: торговий представник з власним авто.

Всі деталі - по телефону.

8 050 442 50 81 - Ярема.

Шановні форумчани, прошу всі питання, що вас цікавлять задавати по телефону, оскільки

я повною інформацією не володію, та не маю можливості кожен день відповідати на форумі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для повної картини можеш написати групу товарів, компенсацію за авто і орієнтовну заробітну плату , щоб люди дарма не звонили...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для повної картини можеш написати групу товарів, компенсацію за авто і орієнтовну заробітну плату , щоб люди дарма не звонили...

Поясни мені, дарма це як???? Витратити 50 копійок, для того, щоб домовитись про співбесіду це дарма? Краще сидіти без роботи, але з зекономленою гривнею - так, це не дарма....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для повної картини можеш написати групу товарів, компенсацію за авто і орієнтовну заробітну плату , щоб люди дарма не звонили...

Поясни мені, дарма це як???? Витратити 50 копійок, для того, щоб домовитись про співбесіду це дарма? Краще сидіти без роботи, але з зекономленою гривнею - так, це не дарма....

за твоєю ж точкою зору і не важко буде наклацати кілька букв на клаві щоб люди хоч орієнтувались про що йдеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для повної картини можеш написати групу товарів, компенсацію за авто і орієнтовну заробітну плату , щоб люди дарма не звонили...

Поясни мені, дарма це як???? Витратити 50 копійок, для того, щоб домовитись про співбесіду це дарма? Краще сидіти без роботи, але з зекономленою гривнею - так, це не дарма....

Співбесіду? Співбесіда - це затрати часу на те шоб приїхати на зустріч, потім ви розповідатимета кращі сторони вашої пропозиції працювати з вами, час на транспорт назад. В мене 1 година роботи 100 грн. Повірте, краще я в вільну хвилинку відкрию сайт прочитаю якого кота в мішку пропонують, або ж дісно гарну роботу а тоді буду вирішувати чи всеж таки ваша пропозиція варта затрат чи ні.

І гривню завжди економлю ...

Не в обіду, але булоб краще щоб і вас не дратували описати роботу і її умови, здається ви ж бажаєте зацікавити людей.

Ваша попередня тема:

Вакансія: експедитор Потрібен експедитор (доставка молочної продукції по місту)

Вимоги: бажано досвід роботи, не студент.

Робота на даний час 3 дні на тиждень: понеділок, середа, п"ятниця.

Графік: з 8-ї до 17-ї

Оплата: 1500 грн

Тільки офіційне працевлаштування.

тел 8 067 360 89 98 - Олег з 9:00 до 18:00

Все ж гарно розписано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Співбесіду? Співбесіда - це затрати часу на те шоб приїхати на зустріч, потім ви розповідатимета кращі сторони вашої пропозиції працювати з вами, час на транспорт назад. В мене 1 година роботи 100 грн. Повірте, краще я в вільну хвилинку відкрию сайт прочитаю якого кота в мішку пропонують, або ж дісно гарну роботу а тоді буду вирішувати чи всеж таки ваша пропозиція варта затрат чи ні.

І гривню завжди економлю ...

Не в обіду, але булоб краще щоб і вас не дратували описати роботу і її умови, здається ви ж бажаєте зацікавити людей.

Ваша попередня тема:

Вакансія: експедитор Потрібен експедитор (доставка молочної продукції по місту)

Вимоги: бажано досвід роботи, не студент.

Робота на даний час 3 дні на тиждень: понеділок, середа, п"ятниця.

Графік: з 8-ї до 17-ї

Оплата: 1500 грн

Тільки офіційне працевлаштування.

тел 8 067 360 89 98 - Олег з 9:00 до 18:00

Все ж гарно розписано.

Шановний, якщо Ви в годину заробляєте 100 грн, то я тільки можу щиро за Вас порадіти і сказати, що ця тема дійсно не для Вас, не витрачайте Вашого дорогоцінного часу, а то виходить що Ви суперчите самі собі: подзвонити та витратити гривню - це не для Вас, а надукувати пост витратити 5 хв часу, та при ваших доходах, недозаробити 8 - це нормально:))). Не здається , що щось не те???

А взагалі просто варто уважніше читати повідомлення.

В першому пості я написав, таке:

"Шановні форумчани, прошу всі питання, що вас цікавлять задавати по телефону, оскільки

я повною інформацією не володію, та не маю можливості кожен день відповідати на форумі."

Як на мене, подзвонити та поцікавитись чи офіційне працеваштування, орієнтовну заробітну плату, та ін. то це не є проблемою, затрати як я написав лише 1-2 грн., принаймі це краще чим іти реєструватись в якомусь кадровому агенстві чи ін. А взагалі попрошу припинити флейм не по темі. Ті пости, де шукаю людей особисто я і мені відома інформація - я все розписую, оскільки мені, як писалось вище "не взападло".

Тут від себе можу добавити, що працевлаштування офіційне, буде амортизація за авто, група товарів - пиво, вода, слабоалкогольні напої ТМ "Оболонь". Все, більше мені нічого не відомо. Вказаний контакт - терриоріальний менеджер від ЗАТ "Оболонь", тому, я думаю, що всі відповіді на всі Ваші запитання ви можете отримати від нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову дійшли до того, що "Мопед не мой! Я просто разместил объяву!" :-(

В куплю/продам записано, що топікстартер несе відповідальність, а тут це правило не діє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову дійшли до того, що "Мопед не мой! Я просто разместил объяву!" :-(

В куплю/продам записано, що топікстартер несе відповідальність, а тут це правило не діє?

Та яка вам різниця? Яка ще відповідальність?Ви в свому розумі, люди? Вам допомагають знайти роботу. В період кризи маєте дякую казати, а не пальці гнути і про відповідальність запитувати.

В мене 1 година роботи 100 грн
Якщо не цікавить - сиди мовчки, якщо цікавить - подзвони і спитай. Розвели тут балаган. Я думаю ці говнопости написали люди, яким зовсім ця вакансія нецікава, просто показати свою крутизну хочеться.

П.С. В куплю\продам багато чого написано....цей розділ, якщо ви вмієте читати, називається "Робота". Різницю уловлюєш, Саня?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову дійшли до того, що "Мопед не мой! Я просто разместил объяву!" :-(

В куплю/продам записано, що топікстартер несе відповідальність, а тут це правило не діє?

Та яка вам різниця? Яка ще відповідальність?Ви в свому розумі, люди? Вам допомагають знайти роботу. В період кризи маєте дякую казати, а не пальці гнути і про відповідальність запитувати.

В мене 1 година роботи 100 грн
Якщо не цікавить - сиди мовчки, якщо цікавить - подзвони і спитай. Розвели тут балаган. Я думаю ці говнопости написали люди, яким зовсім ця вакансія нецікава, просто показати свою крутизну хочеться.

Я запитую бо цікавлюсь, а ти тут флуд розводиш. Ти цим постом яким боком до вакансії відносишся?

Защітнік...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я запитую бо цікавлюсь...

Люди якім цікаво беруть в руки телефон і домовляються про зустріч, а не ждуть що їм запропонують роботу з зарплатою в 4000 та самі запросять на співбесіду, оплатять проїзд, та щей заповнять анкету і по голівці погладять...

Вибачте будь-ласка але не стримався, дивні в нас люди просто...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ребята? А чо такие нервные? Есть предложение о работе, есть номер телефона, тот кто ищет взял и позвонил. Какие проблемы? :)

ИМХО, я когда ищу/искал работу, я брал и сразу звонил, чтобы успеть записаться на собеседование, чтобы не занята вакансия уже кем-то была...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...