Перейти до змісту

Дотримання меж земельних ділянок


snight

Рекомендовані повідомлення

Виникло таке питання, хто саме займається контролем, за тим щоб будинки були збудовані згідно проекту, по відповідних межах.

Сусіди, вилізли на дорогу, має бути там згідно проекту на 7 метрів, ширина дороги має бути 10 метрів, вистроїли собі забор , посадили травичку збоку, і поставили по краям каміння..... Щоб не їздили.

То я машиною часом там не вписуюсь, доводиться виїжджати на їхню траву. Зіл чи шось більше у ворота майже не заїде, треба розворот з іншої сторони робити.

Говорити нема сенсу - не вміняємі. Колись їм сказали за телефонний стовп, який вони поставили на дорозі, то крику було стільки шо про той стовп знало піввулиці, на наступний день. Відповідно їхній заборчик ще далі стоїть за стовпом. Треба мати совість.

Чув що є служба що цим займається, можливо хтось підкаже назву, бо це вилізти скільки на дорогу, а потім казати - давайте дружити - ми ж сусіди, мені таке не треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра спитаю в кума шо і як, він якраз зі своїми сусідами таке само питання вирішував. Вирішив, межі підсунули, сусідів штрафанули непогано так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пожежники (МНС) - можуть натягнути за те, що пожежна чи рятувальна машина не зможе проїхати.

Інспекція архбудконтролю (вроді так...).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інспекція при Держкомземі, інспектор сказав шо оштрафує "по самыє нэмогу" :D , якщо треба, то дам номер телефону до нього, правда я в районному управлінні працюю,але він тобі підкаже як правильно зробити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок, був би вдячний. Можна в приват.

Скинув в приват, якщо наш не поможе, скаже до кого, бо твоя земля не відомо в кого, чи Луцьк, чи район... Там розберетесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ті хлопці шо до тебе їздили сказали мені, шо сусідка вже тобі дозволила їздити де треба... ;) І якщо виникнуть знову питання - звертайся, до Руслана(той що більший) чи до Вовчика...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вона не вміняєма.

В неї очі так "загорілися" шо то взагалі. Треба було це бачити. Вже хоть камінюки позабирала.

Буде жалітись далі, не їздіть по моїй траві, накатаю заяву, хай зрозгрібає тоді. Поки все добре, ще раз дякую за контакти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт. Створив ОСББ. Хочу приватизувати прибудинкову територію. Замовив проект на землевідвід. Прийшов в міськ раду, - там сказали е дамо, тим більше стільки. На питання скільки дасте, і хто повинен визначити межі, і чому саме такі - відповідати не хочуть. Тому питання заглохло. Прослідковується інтерес посанових осіб з міськради. У нас будинок кооперативний, тому народ більш організований. Народ, хто мав досвід у такій справі. Дуже хочеться показати всьому місту, що значить тримати будинок та територію в порядку. А поки не можемо приватизувати то й приступити до повномаштабних дій не можемо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...