Перейти до змісту

Секретная защита


Harddriver

Рекомендовані повідомлення

606e66c79ac0.jpg

Жанр: трилер, пригоди 

Країна: Франція, UGC YM 

Режисер: Філіпп Хаїм 

У ролях: Жерар Ланвен, Ваіна Джоканте, Ніколя Дювошель, Мехди Неббу, Рашіда Бракні, Саймон Абкарян

Опис: У Франції терористичні групи і розвідка ведуть битву в щоденній безжалісній війні в ім'я радикальних протилежних ідеологій. Проте, терористичні і таємні агенти ведуть майже однаковий спосіб життя. Алекс і Аль-барад - два з них. Перший глава з DGSE, французький еквівалент ЦРУ або Mi6 по боротьбі з тероризмом, а другий керує терористичною мережею.

15d564890744.jpg

Тривалість: 01:40:44 

Якість відео: BDRip, 1.5 гіг. 

Відео: кодек: XviD, розмір кадру: 720x304, бітрейт: 2065кб/с 

Аудіо: мова: російська, переклад: багатоголосий закадровий, аудіокодек: AC3 5.1, бітрейт аудіо: 384кб/с 

Скріншоти:

post-78-1253473316.jpg       post-78-1253473337.jpg

L I N K

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нуу, ще до кінця не дійшов, але дивиться багато цікавіше аналогічного по жанру "тупого мириканського кіно" :)

P.S. Заливаю, завтра вранці буде в Video/Films

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарна гра акторів, гарний їх підбір, є пара гарних кадрів ( тут французи майстри, ще з часів Добермана :smoke:) Сюжет - так собі, патріотичний скажем.

Але я особисто дивлюсть по IMDB - все, що більше 6 - варто дивитись, принаймні всі фільми, що мені подобались нижче цієї цифри не опускались. Якщо є сумніви, можна зайти на сайт, і подивитись, яка аудиторія там голосувала, щоб здуру якусь феміністську комедію не скачати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чомусь лінк не працює...

і на обміннику я фільм не знайшов

ЗИ. Розібрався. Фільм лежить на обміннику під назову Sekreti gosudarstva

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...