Перейти до змісту

водій "маршрутки" загальмував


avitalik

Рекомендовані повідомлення

Потрібна порада знайомому.

Водій маршрутки різко загальмував, людина впала та вдарилась, отримала травму голови.

Побої зняли. Правда спочатку хотіли розібратись мирно, зі сторони водія та власника повний "пофігізм"(водій сказав : та я вибачився). Пригрозили судом, теж саме.

Чи реально добитися відшкодування від "маршрутчиків".

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо маршрутка "Таксосервісу", то там керівництво взагалі відморожене. Мені з 7 січня винні частину коштів за ремонт автомобіля, вдареного їх маршруткою. Сума така, що і в суд передавати не хочеться, але і пробачити мене жаба задавить. Бачу, що все ж прийдеться в суд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю если побои сняты, то основание идти в суд имеется. Неплохо было бы еще чтоб другие пассажиры выступили в качестве свидетелей, но на это особо рассчитывать не приходиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому водій загальмував? Може завдяки цьому решта пасажирів залишились цілі?

Навряд чи водій переписав свідків на випадок суду.

Може страхова компанія маршрутчиків повинна відшкодовувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.Грався в "гонщика"(водій повинен дотримуватись безпечної швидкості..т.ін)завдяки цьому пасажири постраждали.

2.Не знаю як водій а потерпіла сторона свідків знайде. Він і не збирався переписувати, йому як "солов'ю "(криша)

3.Вони не відшкодовують міські перевезення (такі випадки( інф.приблизно))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по п.1 - цілком згідний, і я останнім часом поміцаю що в гонщиків починають гратися старі дядьки, а не молоді пацани.

2. може і не криша, але йому як солов*ю, тому що не покарано ще напевно жодного маршрутчика за неякісно надані послуги.

3. то нафіга тоді така страхова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...