Перейти до змісту

ательє


killabee

Рекомендовані повідомлення

Шукаю ательє або приватного майстра по пошиву чоловічого верхнього одягу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Зима" на Ленінградській (Привокзальна 11, чи то 1А - не суттєво , це біля Швидкої допомоги. .)

Також, можеш звернутися в Ювант, бутік №112 (Галант) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукаю ательє або приватного майстра по пошиву чоловічого верхнього одягу.

Як модельєр-конструктор чоловічого верхнього одягу за освітою і як колишній працівник, вказаного Женьою ательє, хочу задати питання: чим не влаштовує асортимент на ринку?

Женя, а ательє ще працює? Недавно на форумі продавали приміщення ательє "Зима".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукаю ательє або приватного майстра по пошиву чоловічого верхнього одягу.

"Кравчиня" - це в приміщенні хімчистки "чайка" на вул. Кондзелевича 2 (р-н Старого ринку)

а ще ательє є в приміщенні магазину "Мікос" вул.Перемоги 22 (біля мосту)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як модельєр-конструктор чоловічого верхнього одягу за освітою і як колишній працівник, вказаного Женьою ательє, хочу задати питання: чим не влаштовує асортимент на ринку?

Якщо ти маєш або мав з тим безпосередній зв"язок то маєш знати, що пошита річ з взятими мірками з тебе не прирівняється до шаблонної з ринку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Борда знову глючить - не бачу ні свого повідомлення, ні Женіного, яке прийшло на мило. Але всерівно відпишу.

Женя, тут все ІМХО. Я за секунд 5 відрізню турецький фабричний костюм від пошитого в Луцьку (шиють не тільки в Зимі, є ще Лія на "Красному", наприклад, і ще багато хто). На жаль, та різниця не на користь наших майстрів. А більшість моїх знайомих цього не бачать, тому на ринок беруть мене в якості консультанта. Хто добре не розбирається в цих питаннях, може і не помітити різниці в якості, відповідно, і майстри будуть здаватися кваліфікованішими ніж є насправді. Про комп'ютери я б з тобою не сперечався, але сумарних 5 років роботи в цьому ательє і постійне спілкування з теперішнім колективом, дають мені всі підстави сумніватися, що там після мого звільнення щось помінялося в кращу сторону. Я працював і при старому директору і при новому власнику, і єдине чого добився це застосування сучасних, парових, професійних прасок. На жаль не вдалося запровадити САПР. Неможливо тягатися з турками, на обладнанні, яке старше за тебе і в кращому випадку, все в купі коштує 2-3 тис. дол., а в турка одна машинка, яка пришиває один тип гудзиків коштує 10 тис., а в костюмі мінімум 2 типи гудзиків. Турок їздить в Париж на покази мод, фотографує все і потім клонує у себе на фабриці, а в Зимі навіть не клонують, а роблять пародію, ІМХО.

Ставлю турків проти луцьких майстрів, тому що на нашому ринку 90% відсотків чоловічого одягу - це турецького і місцевого розливу, і тільки 10 - Італія, Германія, Франція, Україна (фабрики інших міст) і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То ти не радиш шити в них, тому що вони шиють погані фасони чи тому що в них погане обладнання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То ти не радиш шити в них, тому що вони шиють погані фасони чи тому що в них погане обладнання?

Скажем так: можеш залишитися незадоволений результатом - фасон може відрізнятися від запропонованого тобою, якість пошиття може виявитись нижче очікуваної, посадка костюму на фігурі може не задовільняти. В Зимі це завжди лотерея, повезе все буде добре, а ні - то некажи, що я не попереджав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...