Перейти до змісту

Modern Warfare 2


fenmix

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 147
  • Створено
  • Остання відповідь
є місія в аеропорті?

Ще не дійшов, але має бути, напочатку гри видає запитання щось типу чи виключити деякі наджорстокі місії з гри, але сюжет при цьому не зміниться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, так це ж мрія кожного українця )) В москалів постриляти і бути не наказаним )))

"Найдите 3 отличия" :D

post-153-1257887279.jpg

А місія в аеропорту.. Хм, нічього стрьомного там немає, я думав насправді страшно буде... Наробили шуму із нічього!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SanyaSS а ти ліцензію купив?

якшо крякнув то виклади кряк!!!!

http://rapidshare.com/files/305320184/Crack.rar.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прикольна гра =)

post-979-1257974566.jpg

правда поки надумав встановити. Бо ставиться через ср...ку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Инструкция

1. Качаем эту программу CODMW2RUS.Installer.exe

2. Монтируем 1 диск

3. Запускаем программу

4. Нажимаем далее- выбираем каталог куда нужно установить игру далее- 2 раза в появившемся окне выбираем смонтированный диск далее- пошла

распоковка ждём когда попросит второй диск- монтируем 2 диск ждём до конца.

Играем)

ПРАЦЮЄ БЕЗ ПРБЛЕМ.... НА ФТП Є! ХТОСЬ ЗАЛИВ ГРУ .................

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось скачував з ФТП гру? бо як тількі монтую перший диск пише "ошибка! " і вибиває демон тоолз!

хтось скачував з ФТП гру? бо як тількі монтую перший диск пише "ошибка! " і вибиває демон тоолз!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось скачував з ФТП гру? бо як тількі монтую перший диск пише "ошибка! " і вибиває демон тоолз!

хтось скачував з ФТП гру? бо як тількі монтую перший диск пише "ошибка! " і вибиває демон тоолз!

Я КАЧАВ З ФТП, УСЕ ПРАЦЮЄ , ГРАЮ, У МЕНЕ ДЕМОН ТУЛС 4.30.4

Инструкция

1. Качаем эту программу CODMW2RUS.Installer.exe

2. Монтируем 1 диск ДЕМОН ТУЛС

3. Запускаем программу CODMW2RUS.Installer.exe

4. Нажимаем далее- выбираем каталог куда нужно установить игру далее- 2 раза в появившемся окне выбираем смонтированный диск далее- пошла

распоковка ждём когда попросит второй диск- монтируем 2 диск ждём до конца.

Играем)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже пройшов, класна іграшка, хочу ще разок пройти. І не тормозить, оптимізована непогано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смотрім скріни:))

Елементи паркуру:

Геймлей:

Місія на нефтяній платформі в морі:

Красатіща:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да что вы все заладили! Против русских, против русских! Это террорист - русский! Нигде так не процветает терроризм, как в России! Это действительно так! Обидно должно быть, если бы НАС(обычных РУССКИХ людей)считали плохими! А такого в игре нет! А, немцы? Сколько игр где их мочить надо!Уж побольше чем террористов, родившихся в России! И ничего, нормально же!

Да, и вдобавок! Если здесь, они показывают плохого ТЕРРОРИСТА из России, то у себя, они показывают продажность своих военачальников! Шепард, еще та шлюха продажная! Поэтому ИМХО все норм!

Тем кому понравился первый МВ, тому и эта часть должна понравиться! Продолжено в том же духе! Моя оценка 5!

Золотые слова!

http://modernwarfare2.ru/forum/index.php?s...=1375&st=20

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже пройшов, класна іграшка, хочу ще разок пройти. І не тормозить, оптимізована непогано.

а в мене, при 2гб озу(1066), тормозила капітально, не міг під мостом і крока ступить. Доставив ще 1 гб(800) з іншого компа - то вже більш-менш

але всерівно деколи підвісала. Доставив ще 1гб(800) і пішла класно, навіть на максимальних настройках.

Правда сама ОС (Віста 64) забирає 1гб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже пройшов, класна іграшка, хочу ще разок пройти. І не тормозить, оптимізована непогано.

а в мене, при 2гб озу(1066), тормозила капітально, не міг під мостом і крока ступить. Доставив ще 1 гб(800) з іншого компа - то вже більш-менш

але всерівно деколи підвісала. Доставив ще 1гб(800) і пішла класно, навіть на максимальних настройках.

Правда сама ОС (Віста 64) забирає 1гб.

яка відеокарта?

бо маю 3 гб оЗУ(він7)

але відеокарту ГФ7300гт 256мб....боюся, що не піде :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яка відеокарта?

Asus radeon 4850

але дивлюся, що проблема є - постійно віртуалку з вінта підкачує, або дійсно потрібно 4гб озу на макс. настройки, або Віндовс вийожується

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Asus radeon 4850

але дивлюся, що проблема є - постійно віртуалку з вінта підкачує, або дійсно потрібно 4гб озу на макс. настройки, або Віндовс вийожується

Це в тебе вінда вимахується, постав Він7. В мене радеон4870 512мб і опери 2 Гб - все літає на макс настройках при розрішенні1280*1024

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...