Перейти до змісту

Хтось користується продукцією фірми Terra Incognita


Zeuss

Рекомендовані повідомлення

Вибираю рюкзак.

Після аналізу інформації в неті зупинився на двох виробниках. Командор (його ребрендинг) та Терра.

Майже визначився на моделях Терри Discover або Vertex.

Може хто користується дайте власну оцінку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
Вибираю рюкзак.

Після аналізу інформації в неті зупинився на двох виробниках. Командор (його ребрендинг) та Терра.

Майже визначився на моделях Терри Discover або Vertex.

Може хто користується дайте власну оцінку.

У мене рюбзак Terra Incognita Volantor на 70 літрів + спальнік Compact 1000 )))))) дуже класно продукція...цього року ходив на Кавказ з цим рюбзаком і спальніком --- у спальніку взагалі тепло було ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

а в мене намет Теrra Zeta 4 їздили на море влітку (вентиляція супер), мала дитина в обід спала нормально, при тому, що в інших було ну дуже душно Ж). Короче палаткою дуже задоволені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

У мене Терра Тріал 90 чи 100 не памятаю)

В загальному задоволена: шви тримаються добре, промокає трохи навіть з рейнкавером, але все одно ж речі у пакетах - так що терпимо.

Зручний і м"який, трохи мало вентиляції спини, але для цієї ціни достатньо.

Не знаю тільки як там зараз з виробництвом, чула що роблять і в Китаї а продаються як наші.

А Командор сама носила один раз чомусь не дуже зручний здався, але багато знайомих відгукується нормально.

Так що думаю між ними двума різниця невелика, я вже рік з Террою, викидати не хочеться))

Удачної покупки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Совали наплічники Terra Incognita в Карпати кілька разів. Скарг немає. Міцні зручні, не тяжкі місткі. Після совьєццького зеленого "колобка" - взагалі видаються шаленою розкішшю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Егеж, вся Тера робиться і робилася (принаймні кілька років) в піднебесній. Але останнім часом все ж таки якість коливається від моделі до моделі, від виробу до виробу. Тому ніяких інтернет магазинів, тільки власноручно "обмацані" вироби. Особисто я користуюсь наметом Peak 2 Alu вже майже 4 роки і ним задоволений повністю, але як я його вибирав то тре було бачити :). Раніше мав намет Pinguin Bora 3. То тера на фоні його виглядає більш продуманою і зручною. Багато знайомих теж юзають Теру. А точніше 3 чоловіки - наплічники серії Mountain - без зауважень. Спальник Compact 1000 - ну для реальних моржів, дуже вже холодний (взагалі не особливо довіряв би спальникам від Тери), та й по користуванню еим майже 2 роки просто тупо розлізся по шву. На рахунок Neve (Commandor) то кажуть шо там та ж фігня, одна річ - супер, інша - на один похід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...