maxaveli Опубліковано 21 Серпня, 2009 в 12:12 #1 Опубліковано 21 Серпня, 2009 в 12:12 Може в когось е поломаний чи ще яккісь варианти пишіть!!!
Xeon Опубліковано 21 Серпня, 2009 в 12:48 #2 Опубліковано 21 Серпня, 2009 в 12:48 А что именно интересует??
maxaveli Опубліковано 21 Серпня, 2009 в 18:24 Автор #3 Опубліковано 21 Серпня, 2009 в 18:24 А что именно интересует??интресует пружина, затворная рамка з бородой! может еще чет есть!
Xeon Опубліковано 21 Серпня, 2009 в 20:45 #4 Опубліковано 21 Серпня, 2009 в 20:45 Какую пружину?? боевую???
maxaveli Опубліковано 22 Серпня, 2009 в 09:28 Автор #5 Опубліковано 22 Серпня, 2009 в 09:28 НЕ возвратную!!
Xeon Опубліковано 22 Серпня, 2009 в 16:09 #6 Опубліковано 22 Серпня, 2009 в 16:09 НЕ возвратную!!не возвратную???илине, возврвтную??)))
maxaveli Опубліковано 22 Серпня, 2009 в 18:55 Автор #7 Опубліковано 22 Серпня, 2009 в 18:55 давай я у тебя куплю и возвратную и боевую
Xeon Опубліковано 23 Серпня, 2009 в 05:40 #8 Опубліковано 23 Серпня, 2009 в 05:40 давай я у тебя куплю и возвратную и боевую ICQ#: 160361641
maxaveli Опубліковано 23 Серпня, 2009 в 07:54 Автор #9 Опубліковано 23 Серпня, 2009 в 07:54 я не пользуюсь icq 80633913872 caша
Xeon Опубліковано 23 Серпня, 2009 в 08:00 #10 Опубліковано 23 Серпня, 2009 в 08:00 я не пользуюсь icq 80633913872 caшаА у меня МТС))) Отписал в личку!
maxaveli Опубліковано 30 Серпня, 2009 в 19:25 Автор #11 Опубліковано 30 Серпня, 2009 в 19:25 що пружину продаеш????????????
Xeon Опубліковано 30 Серпня, 2009 в 20:09 #12 Опубліковано 30 Серпня, 2009 в 20:09 що пружину продаеш????????????Извени продалась уже((
maxaveli Опубліковано 31 Серпня, 2009 в 14:36 Автор #13 Опубліковано 31 Серпня, 2009 в 14:36 две продал?????????а мне обещал!
abbrek Опубліковано 31 Серпня, 2009 в 18:56 #14 Опубліковано 31 Серпня, 2009 в 18:56 Затвор отдельно,да еще и с бородкой не найдешь и не пытайся,есть один выход,купи ММГ ПМ,любого распила,немного фрезерни затвор и будет тебе счастье,плюс куча запчестей.
maxaveli Опубліковано 31 Серпня, 2009 в 19:17 Автор #15 Опубліковано 31 Серпня, 2009 в 19:17 дороговато!!!!!!!
SanyaSS Опубліковано 31 Серпня, 2009 в 19:19 #16 Опубліковано 31 Серпня, 2009 в 19:19 Цікавить обойма, можливо хтось продає?
abbrek Опубліковано 5 Вересня, 2009 в 19:52 #17 Опубліковано 5 Вересня, 2009 в 19:52 Цікавить обойма, можливо хтось продає?Цена под 400грн.устроит?
maxaveli Опубліковано 12 Вересня, 2009 в 16:49 Автор #18 Опубліковано 12 Вересня, 2009 в 16:49 http://gunshop.com.ua/index.php?productID=703 тут глянь!
Рекомендовані повідомлення
Заархівовано
Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.