Перейти до змісту

Opera Unite 10.


fenmix

Рекомендовані повідомлення

1250156170_1247150899_1236937968_6uxdkljsam.jpg

Год выхода: 2009

Операционная система: Windows® 2000/XP/Vista/7

Лицензия: Freeware

Официальный сайт: www.opera.com

Язык: Rus/Multilanguage

Размер: 10,14 mb

Opera – один из самых быстрых и гибких в настройке браузеров. Используя скины, пользовательские панели и другие средства настройки интерфейса, его внешний вид можно изменять до неузнаваемости. Программа позволяет "на лету" отключать и включать графику, а также может похвастаться фирменной технологией масштабирования веб-страниц, благодаря которой пользователи браузера практически никогда не видят горизонтальной прокрутки.

User Interface

* Fixed Bug DSK-260997 (Crash when closing a page with inline find dialog still open)

Core

* Reverted Fix to Bug CORE-22242 (Fixed some hardcoded strings for unstyled XML pages)

* Fixed Bug DSK-260922 (Crash when exiting Opera with Unite enabled)

Opera Unite

* Fixed an access control problem with the Photosharing Service

* Fixed ASD related problems with the old Photosharing Service when updating

* Fixes to the Home, Mediaplayer, Photosharing and Messenger services

* Fixed Bug DSK-253358 (Upgrading from one unite build to another adds non-working services)

* Fixed Bug CORE-23364 (UPnP service discovery doesn't work any more): untrusted device classified as error and removed

Windows

* Use a higher quality image for mail systray icon on systems where it is possible

Скачати з ФТП

Вроді би лежить на фтп, але залив свою версію. Пробуєм. Мені сподобалось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вроді би лежить на фтп, але залив свою версію.

Що значить "свою версію"? Чому не вказуєш номер білду? Не попереджуєш, що це бета?

http://my.opera.com/desktopteam/blog/show.dml/4257140 - сьогоднішній снепшот.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спробував.. шось таки мені не сподобалось.. цей режим турбо ще більше пригальмовує ніж без нього... можливо хтось користується діалапом той відчує комфорт...

З.І. в чому кайф цього режиму ? стиснення трафіку java скриптом на зразок підключення до тунелей? але ж це ми вже давно пройшли... да класно було але ж швидкість інету виросла в рази.. смисл стискати траф і виграти 200-600 кб трафіку на сторінці, це ж 1 сек більше загрузки а стискання займе 2-3 сек. в чому кайф ? може я помилився в чомусь, користувачі опери підкажіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну да, є таке діло :)

Знову поставив Оперу.. намагаюсь користуватись.. покищо не сильно задоволений.. але відчутно гріє душу незначне відкушування памяті :) радує хоть цим...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спробував.. шось таки мені не сподобалось.. цей режим турбо ще більше пригальмовує ніж без нього... можливо хтось користується діалапом той відчує комфорт...

З.І. в чому кайф цього режиму ? стиснення трафіку java скриптом на зразок підключення до тунелей? але ж це ми вже давно пройшли... да класно було але ж швидкість інету виросла в рази.. смисл стискати траф і виграти 200-600 кб трафіку на сторінці, це ж 1 сек більше загрузки а стискання займе 2-3 сек. в чому кайф ? може я помилився в чомусь, користувачі опери підкажіть.

При чому тут java script? До чого цей висєр? Перед тим, як щось хєрити, треба хоча б знати для чого воно створене. Я про Турбо. Якщо ти абонент ДатаГруп і в тебе 10 Мб/с, то тобі Турбо нафіг не впало і буде лише гальмувати. Але, коли тьфу-тьфу щось станеться із основним каналом і ти підключишся через GPRS, тоді лише ти зрозумієш всі переваги цієї технології.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При чому тут java script? До чого цей висєр? Перед тим, як щось хєрити, треба хоча б знати для чого воно створене. Я про Турбо. Якщо ти абонент ДатаГруп і в тебе 10 Мб/с, то тобі Турбо нафіг не впало і буде лише гальмувати. Але, коли тьфу-тьфу щось станеться із основним каналом і ти підключишся через GPRS, тоді лише ти зрозумієш всі переваги цієї технології.

Перш ніж задавати такі питання розберися про що я говорю :) а вот тоді і скажеш.. турбо реалізовано давним давно без браузерів на java скриптах які дають можливість при підключенні через них до GPRS відслідковувати і чіплятись до так званих тунелей які не лише стискають трафік але і дозволяють використовувати кеш самого тунелю що тим самим начебто збільшує швидкість завантаження багатьох відкритих сторінок одночасно при слабкому GPRS конекті. Силки дати ?

З.І. Колись цим користувався, зараз в цьому абсолютно небачу потреби бо інет вже достатньо швидкий КРУГОМ.. тому вважаю цю фічу повністю безглуздою і навіть цим вона тормозить саму оперу (в кожному разі про бетку кажу, можливо у фінальному релізі буде по іншому). ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перш ніж задавати такі питання розберися про що я говорю :) а вот тоді і скажеш.. турбо реалізовано давним давно без браузерів на java скриптах які дають можливість при підключенні через них до GPRS відслідковувати і чіплятись до так званих тунелей які не лише стискають трафік але і дозволяють використовувати кеш самого тунелю що тим самим начебто збільшує швидкість завантаження багатьох відкритих сторінок одночасно при слабкому GPRS конекті. Силки дати ?

Дай "силки", як за допомогою JS можна реалізувати тунель в Опері. Я думаю, розробники будуть в шоці, що за допомогою одного файлу *.js можна зробити те, що вони ще до цього часу відшліфовують вже на протязі більш, ніж півроку.

З.І. Колись цим користувався, зараз в цьому абсолютно небачу потреби бо інет вже достатньо швидкий КРУГОМ.. тому вважаю цю фічу повністю безглуздою і навіть цим вона тормозить саму оперу (в кожному разі про бетку кажу, можливо у фінальному релізі буде по іншому). ІМХО.

А відключити Турбо не вмієш, якщо воно тобі не потрібне?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дай "силки", як за допомогою JS можна реалізувати тунель в Опері. Я думаю, розробники будуть в шоці, що за допомогою одного файлу *.js можна зробити те, що вони ще до цього часу відшліфовують вже на протязі більш, ніж півроку.

візьми вже готовий продукт :) завалявся, відкривати потрібно коли стоїть на компі вже java клієнт, а в налаштуваннях виставити ІР 127,0,0,1 (локальний ) і в браузері (любомі чи опера чи щось інше) проксі на 127,0,0,1. Можна і зробити і власний тунель на java, див тут!

А відключити Турбо не вмієш, якщо воно тобі не потрібне?

до чого тут відключити чи включити ? сама суть фічі нахрен не нужна на даний час, але і при вимкнутому всеодно сторінки тупіше грузяться ніж в попередніх релізах версій 9.*

toonel.zip

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дай "силки", як за допомогою JS можна реалізувати тунель в Опері. Я думаю, розробники будуть в шоці, що за допомогою одного файлу *.js можна зробити те, що вони ще до цього часу відшліфовують вже на протязі більш, ніж півроку.

візьми вже готовий продукт :) завалявся, відкривати потрібно коли стоїть на компі вже java клієнт, а в налаштуваннях виставити ІР 127,0,0,1 (локальний ) і в браузері (любомі чи опера чи щось інше) проксі на 127,0,0,1. Можна і зробити і власний тунель на java, див тут!

Ти взагалі різницю між Java і Javascript січеш?

А відключити Турбо не вмієш, якщо воно тобі не потрібне?

до чого тут відключити чи включити ? сама суть фічі нахрен не нужна на даний час, але і при вимкнутому всеодно сторінки тупіше грузяться ніж в попередніх релізах версій 9.*

Газифікація калюж...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 місяця потому...

Використовую оперу 10,01.... І цікавить один нюанс якого хочу позбутись..

При спробі скачати торрент файл з'являється ось таке вікно:

4af0c40e2a06.jpg

А я хочу щоб вискакувало вікно такого типу:

3915519537b6.jpg

Щоб при завантаженні не зберігались торрент файл!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В адресной строке набираем: opera:config

Находим "BitTorrent", снимаем галочку с "Enable", нажимаем "Сохранить"

http://habrahabr.ru/blogs/opera/28208/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...