Перейти до змісту

Клубні балачки


bonZzz

Рекомендовані повідомлення

Не зможеш? А чому саме?

це вже глобальне питання :D можливо просто практики не вистачає. можливо тому, що я дуже спокійний і обережний водій. не знаю, але явно не тому, що на машину горбом заробив ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 131
  • Створено
  • Остання відповідь

pura в тебе що улюбдене слово флуд? ми ніби говоримо якраз про дійство, що відбувалося на день автомобіліста. в чому флуд???

чи може в тебе алергія на мене?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pura в тебе що улюбдене слово флуд? ми ніби говоримо якраз про дійство, що відбувалося на день автомобіліста. в чому флуд???

чи може в тебе алергія на мене?

Та нема в мене алергії, просто тема про День автомобіліста, а не про волинських жаб, які горбом заробляють на авто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pura так мова про жабу і інше, це обговорення одного конкретного водія, який вижигав в крупі. не перебільшуй, я в принципі можу пофлудити, але тут якраз по темі спілкуємось. я ось чекаю, може fedot прояснить, що хотів сказати. а ти одразу всім рот закрити хочеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pura так мова про жабу і інше, це обговорення одного конкретного водія, який вижигав в крупі. не перебільшуй, я в принципі можу пофлудити, але тут якраз по темі спілкуємось. я ось чекаю, може fedot прояснить, що хотів сказати. а ти одразу всім рот закрити хочеш.

мля...а може Ви з fedotом в ПЛ розбиретись, хто що хотів сказати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зможеш? А чому саме?

це вже глобальне питання :D можливо просто практики не вистачає. можливо тому, що я дуже спокійний і обережний водій. не знаю, але явно не тому, що на машину горбом заробив ;)

Нічого глобального не бачу, якщо чесно. Якщо я на машину такого класу зароблю - повір мені на слово - нищити її не збираюся, а особливо таким чином. Якби ж були змагання якогось більш серйозного рівня, а не перед народом "повипєндрюватися" (прошу без образ, я узагальнюю) то, при фінансовій можливості, спеціально підготував би для цього іншу машину, з конкретними для неї завданнями.

П.С. РО так РО.../зітхає/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мля...а може Ви з fedotом в ПЛ розбиретись, хто що хотів сказати?

мля... а чого це ми маємо в ПЛ по темі топіка спілкуватись, бо тобі щось не подобається?

pura: так, мені не подобаються твої повідомлення, які не стосуються теми і судячи з твоєї репутації не мені одному

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО есть люди для которых 500 уо на новую резину особо не упираются. fedot это и имел ввиду. Там еще зажигал чел на БМВ-5 гораздо более дешевой и резину таки спалил :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби ж були змагання якогось більш серйозного рівня, а не перед народом "повипєндрюватися" (прошу без образ, я узагальнюю) то, при фінансовій можливості, спеціально підготував би для цього іншу машину, з конкретними для неї завданнями.

так майже всі приїхали на стокових авто.

питання ж не в фінансах, а в умінні.

TreNeR щось бмв не памятаю...

pura зказав би одразу, що алергія, а не правилами прикриваєшся. і якщо вже переносиш повідомлення, то перенось всі, а не вибірково

pura: як горохом об стіну...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так майже всі приїхали на стокових авто.

А що в твому понятті "стокове авто", дозволь поцікавитись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що в твому понятті "стокове авто", дозволь поцікавитись?

без особливого тюнінгу (з стайлінгом не путаю)

pura з тобою говорити дісно як горохом об стіну...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що в твому понятті "стокове авто", дозволь поцікавитись?

без особливого тюнінгу (з стайлінгом не путаю)

До чого ми дійшли? На зібранні в Крупі краще всіх був Мерседес, оскільки майже всі приїхали на дешевому металобрухті (прошу власників не ображатися, то не є моя думка, а мій висновок на основі полеміки). В такому разі нащо порівнювати "х" з пальцем і взагалі заводити про це мову?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До чого ми дійшли? На зібранні в Крупі краще всіх був Мерседес, оскільки майже всі приїхали на дешевому металобрухті (прошу власників не ображатися, то не є моя думка, а мій висновок на основі полеміки). В такому разі нащо порівнювати "х" з пальцем і взагалі заводити про це мову?

ми одне одного дійсно не розуміємо.

я не сказав, що у нього машина була найкраща, а що його майстерність була найкраща.

а тему в русло грошей перевів якраз ти, але потім сказАв, що я щось не так зрозумів. і знову вернувся до фінансів "всі приїхали на дешевому металобрухті"... до чого???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка майстерність? Потужності двигуна вистачає, щоб машинко кидати зі сторони в сторону із затиснутим ручніком .....А ти на Редзонівського ВАЗа чомусь не звернув уваги, хоча його віражі в порівнянні із класом машини були куди еффектніші))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fedot 100% по поводу потужності авто. Чесно кажучі майстерності, поки я там був, зі сторони водія Мерса я не побачив, так, тапок у пол та кермо крутити.... то не майстерність на мою думку. Може потім він на слаломі і показав майстерність, коли з ручніком обминають кутовий конус... але мене вже не було. А показати клас на прямій ділянці на такому авто не важно, теж таки тапок у пол....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так майже всі приїхали на стокових авто.

А що в твому понятті "стокове авто", дозволь поцікавитись?

Сток, это то что забрал из автосалона.

Мерс тоже скорее всего стоковый

TreNeR щось бмв не памятаю...

Старая белая пятерка. В конце слалома дотер заднее колесо до дыры.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Старая белая пятерка. В конце слалома дотер заднее колесо до дыры.

По-моему серебристая тройка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка майстерність? Потужності двигуна вистачає, щоб машинко кидати зі сторони в сторону із затиснутим ручніком .....А ти на Редзонівського ВАЗа чомусь не звернув уваги, хоча його віражі в порівнянні із класом машини були куди еффектніші))

ладно на мерсі їздив лох, бо на мерса горбом не заробив і взагалі така машинка сама все робить...

всетаки заздрість - фігове почуття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Alan та при чому тут заздрість? Тобі порівнюють копійку яку ти не помітив з Мерсом якого ти помітив бо то мерс. Якщо чесно то мені було страшно за моє авто, коли той мерс входив у віраж напроти наших авто, і не докручував авто у віражі, а воно намагалося їхати прямо!!! А от копійчина крутилася так, як того хтів водій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ладно на мерсі їздив лох, бо на мерса горбом не заробив і взагалі така машинка сама все робить...

всетаки заздрість - фігове почуття.

Стоп. Хто сказав, що водій мерса - лох?

В Крупі дорожчої машини ніби не було - тому і певний, збільшений % уваги. А щоб ще більше привернути увагу до своєї персони/авто, водій і "крутив" того мерса. Будь-який водій з досвідом керування більш-менш потужнішим легковиком скаже тобі, що майстерності в тому "крутінні" не було взагалі. А так, як він це робив, я і роблю висновок, що на таку машину він і не заробляв - таке насильство над абсолютно неспортивним і непристосованим під драг, дрифт і т.п. мерсом, виглядає просто дико. Людина, що шанує своє авто, собі такого не дозволить.

П.С. Заздрість - фігове почуття, але його у мене немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка майстерність? Потужності двигуна вистачає, щоб машинко кидати зі сторони в сторону із затиснутим ручніком .....А ти на Редзонівського ВАЗа чомусь не звернув уваги, хоча його віражі в порівнянні із класом машини були куди еффектніші))

ладно на мерсі їздив лох, бо на мерса горбом не заробив і взагалі така машинка сама все робить...

всетаки заздрість - фігове почуття.

ще Lancer Evolution "заїжджав"... вірніше проїжджав...

майстерності теж багато було? :D

яким місцем водійська майстерність до вартості авто? да хоч ferrari...

p.s. якщо не горбом чи головою, тоді як? лишається небагато варіантів.... батьки дали, накрав або похідні від цього... до чого тут заздрість ? навіть на концтаборі колись вивіска була - "Кожному своє".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось приїжджав покататись / розважитись, а дехто показати крутість тачки і кількість бабла, останнє якраз не про власника славнозвісного мерса, а дехто й сам не зрозумів чому приїхав .... подивися і поїхав :) .

Особисто я дав ключі від свого коника товаришу, який кілька раз добряче розігнався по злітній смузі і на слаломі напевне половину шипів з гуми загубив. Мені не шкода, гума вже 2 сезони відходила, воно варте тої розваги, що була. Треба буде - куплю нову, воно ж не вічне. Той самий драг - перевірка для двигуна. Сам стараюсь періодично розкручувати до відсічки. Якщо в паспорті написано номінальні оберти 5800 то він ПОВИНЕН крутитись до такого значення і проблем ніяких не повинно бути. Був би у мене гідроручник, спробував би на ньому розвернутись. Щоб вправно керувати авто потрібно знати його граничні можливості, а робити це слід не на трасі! Мені було цікаво чи моє авто сильно відрізняється від своїх "однокласників". Для себе зробив висновок, що з моєю машинкою все нормально, що менше кермо я ставити точно не буду, що чипуватись варто спробувати (якщо сам розберусь) і т.д.

Вважаю, що зустріч на день автомобіліста і "покатушки" в Крупі себе повністю оправдали як розважальний захід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

З'явилось бажання все це діло по автоклубу відновити так сказать, а то щось все закинули, а так гарно все починалось.

Отже прошу відписатись в даній темі кому це дійсно цікаво і хоче продовжувати брати участь в цій справі, а також тих кому це непотрібно.

Також запрошую нових людей з новими ідеями влитися в даний клуб!

Chief:

без интереса...

я уже смирился что клуба нет ((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...