Перейти до змісту

Ремонт комп'ютерів


hesoyam1511

Рекомендовані повідомлення

Я в 2001-2003 годах чуток за это подзарабатывал, так как в то время спецов мало было, даже не спецов, а так, тех людей, которые могли бы поставить винду 98, 2000 или вышедшую тогда ХР, плюс немного софта... а сейчас развелось столько "сборок" на двд, что пару кнопок нажимаешь при автозагрузке с диска и уходишь делать кофе, курить, приходишь - винда стоит, софт - стоит, дрова даже стоят :-)) Сейчас трудно на этом заработать, хотя возможно :-)))

З.Ы. я ничего не имею против топикстартера, пущай зарабатывает на здоровье.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вот замітив дуже цікаву річ, що у нас на форумі на подібного типу оголошень, люблять "поумнічать",облити лайном. Ну як вам різниця як людина заробляє? Він жеш не краде,не вбиє,гопстопом не займається. Просто це вже входить усіх в менталітет, обізвати когось, облити багном.Тут або:

1) жаба давить

2) або інша причина (в кожного своя)

З.І просто можливо Вася Пупкін не вміє встановлювати це все. Вот для того такі люди і є!

Ну це моя точка зору! А ви як хочете!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

пропоную +1 hesoyam1511 за те що не зірвався, та не порозсилав всіх нах (не кожен має відповіді на такі тупі запитання) :smile-zachot: .

та подяка ART за те, що має власну думку. (при нагоді ставлю пиво\сік) :friday:

Інші :dont: генії, що люблять познущатись з бажання людей працювати, хай поділяться хоча б однією розумною пропозицією заробітку!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...