Перейти до змісту

Прошу допомоги в кодуванні відео


Kaktus1990

Рекомендовані повідомлення

У мене така штука получається. Маю весь четвертий сезон "Сверхестественное" 22 серії, по 350Мб кожна, тривалість 40 хв, формат аvi. мені потрібно зробити з них повноцінні двд диски котрі будуть читатись на двд плеєрах як ліцензійні (тобто за допомогою Неро віжин) Проблема у тому. що коли я беру 12 серій (коло 3х гігабайт) то вони навіть на двд-9 не влазать і це при малій якості 352Х258. Як мені поступити? Можливо якоюсь програмою спочатку конвертувати саме відео? І зменьшити їхню вагу, а вже згодом кидати їху неро? Хто в цьому розбирається. Факт в тому, що зараз усі 22 серії займають 7,52 Гб. Допоможіть мені їх запихнути у формат Mpg2 на 2 двд диска.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в тому то вся біда шо коли пишеться двд відео то воно пишеться в форматі яке має малий ступінь зжимання, можна погратись з бітрейдом, але то треба експерементувати, проте думаю так як ти хош точно не получиться.

як варіант з розрахунку на сучасні двд які читають мпег4 мона так і записати попередньо перевірити шоб саме той формат читався...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 DVD взагалі то в форматі MPEG2 (файлики VOB)

2 Всі тиснуті відео Div-x форматі

Так що при конвериуванні Ви отримаєте збільшення об'єму прb тій самій якості і відповідно понизивши якість Ви отримаєте зменшення обєму.

Балуючись з бітрейтом Ви багато не виграєте макс 10-15%.

А взагалі то в форматі DVD старі приводи (мається на увазі не приводи на комп) читають тільки 4,7Гб болванки.

Так що порада розбий DVD Creator ом (Creator-Burner 4.5.5) на декілька і пороби по серіях меню :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Образно: 3,5 гіга відео в аві розтягуються більше ніж двд - 9. :( . Невже ніяк не можна?

1 DVD взагалі то в форматі MPEG2 (файлики VOB)

2 Всі тиснуті відео Div-x форматі

Так що при конвериуванні Ви отримаєте збільшення об'єму прb тій самій якості і відповідно понизивши якість Ви отримаєте зменшення обєму.

Балуючись з бітрейтом Ви багато не виграєте макс 10-15%.

А взагалі то в форматі DVD старі приводи (мається на увазі не приводи на комп) читають тільки 4,7Гб болванки.

Так що порада розбий DVD Creator ом (Creator-Burner 4.5.5) на декілька і пороби по серіях меню :)

У мене 22 серії в avi, а потрібно їх перекодувати для читання у двд плеєрах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є така програмулька avidemux переведи просто в MPEG2 , і заодно посклеюй серії , а кількість дисків ,вже як получиться .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Какого черта такие сложности. Нафиг этот неро вижн. Если авишки кодированные ДивИксом, берешь создаешь обычный новый проект (диск с данными) и пихаешь файлы туда. Любой ДВД плеер откроет файлы, если они кодированы кодеком, который сам плеер поддерживает.

Если авишки не кодированы ДивИксом - то нужно конвертнуть без потери самим ДивИксом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто деякі плеєри не можуть відтворювати диски котрі просто записані через ПК, їх потрібно обдурювати і створювати під ліцензійні :angry: . Я ще чув, що можна створити в неро віжин двд-9, а згодом перекодувати в звичайне двд 4,7. Це можливо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БАчу п.....ть в нас багато вміють але не по темі.

А тепер по темі. Колись і в мене був плеєр який читав тільки ДВД диски. Я переганяв в двд і дивився.

Кароче я прикріпмв прогу викачай установи.

Вибери в прозі ДВД потім виділи 11 серій (я пробував переганяти 13 серій і взізло на ДВД-5). ПОтім будуть настройки нажми advanced і зліва зверху вибери найменшу (lowest) якість. і переганяй усё. потім пиши на ДВД-РВ і дивись на плеєрі без трабл.

Якість як для телевізора нормуль.

WinAVI.Video.Converter.9.0.zip

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БАчу п.....ть в нас багато вміють але не по темі.

А тепер по темі. Колись і в мене був плеєр який читав тільки ДВД диски. Я переганяв в двд і дивився.

Кароче я прикріпмв прогу викачай установи.

Вибери в прозі ДВД потім виділи 11 серій (я пробував переганяти 13 серій і взізло на ДВД-5). ПОтім будуть настройки нажми advanced і зліва зверху вибери найменшу (lowest) якість. і переганяй усё. потім пиши на ДВД-РВ і дивись на плеєрі без трабл.

Якість як для телевізора нормуль.

Спасибі. Правда антивірус знайшов в архііві трояна. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі я коли качав з торента то в описі писало про таке але працюю на цій версії без проблем. Нод нічого не бачить Найди старішу версію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если уж кодировать, то лучше всего в Canopus Pro Coder. В нем уйма настроек и форматов - на любой вкус и цвет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мну SUPER нормально перекодовує ............. ДВД читає без проблем + є також куча настройок (навіть деякі незнаю для чого)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
У мене така штука получається. Маю весь четвертий сезон "Сверхестественное" 22 серії, по 350Мб кожна, тривалість 40 хв, формат аvi. мені потрібно зробити з них повноцінні двд диски котрі будуть читатись на двд плеєрах як ліцензійні (тобто за допомогою Неро віжин) Проблема у тому. що коли я беру 12 серій (коло 3х гігабайт) то вони навіть на двд-9 не влазать і це при малій якості 352Х258. Як мені поступити? Можливо якоюсь програмою спочатку конвертувати саме відео? І зменьшити їхню вагу, а вже згодом кидати їху неро? Хто в цьому розбирається. Факт в тому, що зараз усі 22 серії займають 7,52 Гб. Допоможіть мені їх запихнути у формат Mpg2 на 2 двд диска.

Скачай прогу Format Factory (фабрика форматов) с этого сайта

http://www.brothersoft.com/download-formatfactory-98431.html

И все вопросы- по любому конвертированию, нарезке, склейке отпадут. Конвертирует и видео и рисунки и музыку... На русском- полностью бесплатна Сам только недавно скачал- и балдею от нее!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...