Перейти до змісту

Пароль до картки пам"яті MicroSD


Рекомендовані повідомлення

Маю картку пам"яті MicroSD 1Gb, вставлена в Nokia 6120. Здається ніякого паролю я там не встановлював. Коли ж вставляю її в телефон Nokia 3110с, то вона його вимагає. Можливо є якийсь пароль по дефолту? підкажіть, як його зняти, щоб вона працювала на Nokia 3110с

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може код це код захисту, котрий в нокіях заводський 12345 ? ( але я не впевнений )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може код це код захисту, котрий в нокіях заводський 12345 ? ( але я не впевнений )

пробував 12345, 0000 - невірні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо на ній непотрібна інформація можна спробувати її відформатувати... Як правило після цього просить ввести нову назву карту пам’яті і пароль...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо на ній непотрібна інформація можна спробувати її відформатувати... Як правило після цього просить ввести нову назву карту пам’яті і пароль...

можна... але не бажано :) звичайно спробую, але це вже на крайній випадок, якшо не буде інших виходів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Форматування не допоможе. Мав подібну проблему десь 2 роки тому з такою ж картою, виникла після перепрошивки Nokia 6233- так і не вирішив. Дешевше для власних нервів нову купити ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо її в кардрідер? щоб переконатися чи це прикол карти пам"яті чи телефона...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Форматування не допоможе. Якщо інформація не потрібна, то пароль можна знищити за кілька секунд разом з усіма даними на картці спеціальним пристроєм. На виході получається чиста флешка, яку потрібно відформатувати.

Якщо інформація важлива і дуже потрібна - звертайся в СЦ. Тільки тоді треба також і телефон, на якому здійснювалося блокування картки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мав таку траблу тільки телефон був гнусмус. Через кардрідер форматнув і усё запрацювало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розблокувати можна 3ма способами.

1. Вставити карту в оригінальну нокію N95 (може є в когось з друзів) і відформатувати, вона ніяких паролів не питає, на відміну від інших моделей.

2. Через кардрідер і спеціальну програмку (на жаль не згадаю як називається) підібрати пароль, *це займе від 12 годин*.

3. Через перехідник вставити карту в КПК через системну утиліту роботи з памяттю знищити розділ nb0 карти памяті, потім створити його заново, після чого відформатувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пароль можна знищити за кілька секунд разом з усіма даними на картці спеціальним пристроєм.

яким саме пристроєм?)

дякую всім за допомогу, буду пробувати, що зможу :)

а вже потім відпишу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яким саме пристроєм?)

MMC-Unlocker така маленька штучка схожа на картрідер, вставляєш в нього флешку, потім вставляєш в ЮСБ порт, там секунд 10 блимає червона лампочка, і якщо все добре - засвічується зелена, от і все, карта розблокована. Коштувало воно колись 95 грн. Не знаю яка ціна зараз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

відформатував картку в телефоні Nokia N95, після чого нового паролю не питало :)

ось і все, дякую всім за поради

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

1. Вставити карту в оригінальну нокію N95 (може є в когось з друзів) і відформатувати, вона ніяких паролів не питає, на відміну від інших моделей...

В любой смарт s60 3rd Edition (и выше) ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...