Перейти до змісту

Цікавить ваша думка


yucore

Рекомендовані повідомлення

Цікавить ваша думка щодо одного питання :)

цього року вступаю у вуз, але через деякі обставини, чи то через пільговиків, чи то через не надто високі бали, проходжу не у всі вузи, що хотів би.

але заро не про те :)

Зараз майже всі вступники здавали копіїї документів, а оригінали потрібно здати в 5денний термін ( з 30 липня по 3 серпня ).

Я гарантовано проходжу в одне місто, і щоб поступити, мені потрібно подати оригінали саме туди..але!

якщо в іншому університеті в який я подавав документи ( в якому я білше хотів би навчатися ) є 15 держ місць, а я наприклад 16, і декілька чоловік просто заберуть документи то я потрапляю на бютжет. Отож запитання - може хтось знає як мені контролювати цю ситуацію?? Чи з вузу мають надсилатися якісь рекомендовані листи, чи будуть дзвонити? <_<

Прошу допомоги. Цікавить ваша думка на це запитання!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сделай заверенную копию у нотариуса, предварительно уточнив в приемной комиссии можно ли так (по идее можно, в ЛНТУ когда поступал около 5 лет назад пару чел такое носило)

є 15 держ місць, а я наприклад 16, і декілька чоловік просто заберуть документи то я потрапляю на бютжет. Отож запитання - може хтось знає як мені контролювати цю ситуацію?? Чи з вузу мають надсилатися якісь рекомендовані листи, чи будуть дзвонити?

а вот на это я бы не расчитывал!

PS Смотрел передачку про вашу это систему ЕГЭ, идиотизм еще тот, да и корупция никуда не пропала, просто кусок торта уйдет в сферу медицины.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За всі вузи не скажу, але у ВНУ в приймалці відпрацював 4 роки, тому тут компетентний. Отже, спочатку будуть вивішені списки рекомендованих до зарахування. Це десь 1-2 серпня. Тобто можна буде під'їхати і глянути яка у тебе ситуація. Усім хто буде рекомендований передзвонюватимуть і повідомлятимуть, щоб принесли оригінали документів. Потім 4-5 відбудеться зарахування і вивішення списків зарахованих. Зарахувати мають усіх рекомендованих - такі правила. Навіть, якщо ти й не хочеш на державне місце, але наявність оригіналів обовязкова. І тільки після цього почнеться "великий двіж" або як ми казали "процес розсмоктування"- сотнями забирають документи або переписують на платну форму. Звільняються і державні місця, бо багато хто поступив у Львів та Київ. Якщо ти піднімешся по списку до тебе перетелефонуєть і повідомлять, що "Ви проходите на державну форму, принесіть будь ласка оригінал". Але раджу й самому цей процес проконтролювати, мало лі шо, знаєш :rolleyes: Підійдеш після 5 до чвого техсекретаря і поцікався як там справи. Якщо щось потрібно уточнити - пиши.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сделай заверенную копию у нотариуса, предварительно уточнив в приемной комиссии можно ли так (по идее можно, в ЛНТУ когда поступал около 5 лет назад пару чел такое носило)

це не те..копії можна нести лише завірені. Я про те, що якщо я після закінчення рейтингового відбору не буду проходити на держ міця, але в 5денний термін 20 чоловік, що перед мною були в списку не принесуть оригінали, то я пройду на держ місце. Як мені саме ось це проконтролювати. В Луцьку то ще пів біди. Сів на маршрутку і приїхав під універ. А в Львові..? Ночувати там..чи що

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це не те..копії можна нести лише завірені. Я про те, що якщо я після закінчення рейтингового відбору не буду проходити на держ міця, але в 5денний термін 20 чоловік, що перед мною були в списку не принесуть оригінали, то я пройду на держ місце. Як мені саме ось це проконтролювати. В Луцьку то ще пів біди. Сів на маршрутку і приїхав під універ. А в Львові..? Ночувати там..чи що

ты не понял, заверенную копию неси, или отсылай, даже если прошел\не прошел в юнивер, так как будто ты туда на самом деле поступаешь:)

А потом спустя эти 5 дней просто в бухгалтерию юниверов звонишь и спрашиваешь, на какую форму обучения взяли, платную или бесплатную.

Не знаю как в ВДУ или других юниверах, но в ЛНТУ тебе бы точно никто звонить не стал...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю как в ВДУ или других юниверах, но в ЛНТУ тебе бы точно никто звонить не стал...

От це мене і бентежить..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ще одне. Якщо я завезу оригінали в одне місто, а мені подзвонять з іншого уні і скажуть що я проходжу на державну форму, я зможу забрати оригінали з першого без проблем?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ще одне. Якщо я завезу оригінали в одне місто, а мені подзвонять з іншого уні і скажуть що я проходжу на державну форму, я зможу забрати оригінали з першого без проблем?

Тож не знаю як в інших вузах, але думаю приблизно однаково скрізь, але після зарахування твою справу передають у загальний відділ і щоб забрати документи прийдеться деньок(і то добрий деньок) попаритися, це якщо тобі повезе. А коли таких як ти буде кілька десятків(а може сотень), то це трохи затягнеться... :0091:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УЦОЯО на палю! Настільки ускладнили систему поступання!

На істфак конкурс 40 людей на місце! Це ж брєд!

Обмеження кількості спеціальностей, куди можна документи подавати просто необхідна. Але тоді ЗНО зовсім не потрібне, його роль дискредитується

Рекорд ВНУ цього року (поки що) - документи на 26 спеціальностей)

Уявляю, скільки фотографи на ній заробили)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Принаймні в ВНУ система така, на державне місце документи треба здати з 1 до 5, обов'язково оригінали, і заключити в цей же термін договір. Якщо немає 18 років, заключають батьки. Якщо ж платне, то буде ще другий потік, здається до 25 серпня, але можу помилятись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивись http://vstup.info/ можливо допоможе

це не те =(

тут все списки

а яккщо хтось забере потім документи? тут не показує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще питання.

Цікаво скільки часу займає ходіння по лікарях, для вироблення довідки 0-86?...

Чи підійдуть результати аналізів з мед. книжки?...

Це так хвилює, бо не маю майже вихідних, щоб вирватись :(.

І коли останній термін для подання документів???

Ніби то зараз не потрібно завіряти копії документів, хто може сказати на скільки це правда?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робив довідку на початку липня в другій поліклініці - зайняло 2 дні, тоді були великі черги плюс лікарі на медогляді тільки кілька годин працюють, зараз не знаю як, можливо вже менше абітурієнтів.

На рахунок копій, то в Львівському політехнічному завіряв тільки копію диплома, всі інші копії здав незавірені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...