Перейти до змісту

Полное солнечное затмение 22 июля 2009 года!


Рекомендовані повідомлення

Був на минулому в Новосибірську.

На це затемнення, нажаль не попадаю (хоча хотілось би)

Але в принципі то дуже цікаво тіки перші 1-2 рази, напевно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 липня о 03.51 (за київським часом) відбудеться сонячне затемнення: місячна тінь торкнеться поверхні Землі над територією Індії, потім пройде через Китай, Японію, Маршаллові та Гільбертові острови і закінчить шлях у Тихому океані о 07.19.

Першим затемнення побачить російський супутник Коронас-Фотон із сонячною обсерваторією Тесіс на борту, оскільки для нього воно розпочнеться на півгодини раніше, ніж для жителів Землі, говориться в повідомленні на сайті Тесіс.

Як зазначають спеціалісти, це затемнення унікальне своєю тривалістю: в максимальній точці Земля зануриться в темряву на 6 хвилин 39 секунд.

Хоча в космосі у даний час працюють шість сонячних обсерваторій, затемнення зможуть спостерігати тільки дві з них: Коронас-Фотон і японський зонд Hinode, розповідають вчені.

"Два апарати в сумі у ході скоординованої програми спостережень зможуть зберегти одразу чотири проходження Місяця по сонячному диску", - говориться в повідомленні.

"Першим із двох апаратів, і взагалі, перший на нашій планеті, затемнення Сонця побачить Тесіс [...] За півгодини до того, як тінь Місяця торкнеться поверхні Землі, телескопи зафіксують перше проходження Місяця по сонячному диску. Через півгодини [... ] свою серію знімків зробить Hinode", - зазначають експерти.

Програми спостереження вже закладено в обидва супутники. Результати - фотографії та відеоматеріали - повинні надійти на Землю вже ввечері у день затемнення, близько 16.30.

Українці не зможуть спостерігати за небесним явищем, зате можуть його відчути. Лікарі кажуть, що того дня відбуватимуться магнітні бурі, які відчують сердечники і гіпертоніки. Відчуватимуться старі травми і переломи.

korrespondent.net

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 липня о 03.51 (за київським часом) відбудеться сонячне затемнення: місячна тінь торкнеться поверхні Землі над територією Індії,

Українці не зможуть спостерігати за небесним явищем, зате можуть його відчути.

korrespondent.net

А я ше чув, по новинах казали, що треба встати в 05.25 ранку і написати на листку бажання і кажуть що воно обовязково збудеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок магнітних бурь ...

я сьогодні весь день ну просто засинаю ..... так хочеться спати шо це ппц просто =) (вночі спав десь годин 6+)

а зараз просто жах ... боюсь навіть в авто сідати, бо засну =)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок магнітних бурь ...

я сьогодні весь день ну просто засинаю ..... так хочеться спати шо це ппц просто =) (вночі спав десь годин 6+)

а зараз просто жах ... боюсь навіть в авто сідати, бо засну =)))

і мені цілий день на роботі хочеться спати, хоч вроді і вночі виспався...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

А мені, як ніколи, спати після обіду не хочеться :)

Може тому, що радіо включив http://85.21.79.5:8107/listen.m3u

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...