Перейти до змісту

Допоможіть знайти схему проїзду Луцьких тролейбусів.


Kaktus1990

Рекомендовані повідомлення

Уже полазив у гуглі, але не знайшов. Натрапив на сайт Луцького тролейбусного депо, а там лише списки вулиць. А моєму знайомому котрий не орієнтується в Луцьку (сам з Києва) потрібно така штука. Можливо хтось має?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уже полазив у гуглі, але не знайшов. Натрапив на сайт Луцького тролейбусного депо, а там лише списки вулиць. А моєму знайомому котрий не орієнтується в Луцьку (сам з Києва) потрібно така штука. Можливо хтось має?

А чим йому не підходять маршрутні таксі чи він поподорожувати по Луцьку хоче? Бо маршруток отут схема хороша http://volynnews.com/map.php

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой спасибі за схемку :D . А маршрутки він чогось не полюбляє :blush: Мені для повного комплекту. ще тролейбусних маршрутів не хватає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ТУТ ще щось є. Тут має бути саме те, що ти шукаєш, але потрібна реєстрація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ТУТ ще щось є. Тут має бути саме те, що ти шукаєш, але потрібна реєстрація.

Точно, я колись там скачував малюночок із схемою, от тільки не пойму: нах вони там ще реєстрацію зробили! ? :angry2: Це щоб туди люди взагалі не заходили чи тому що на інших сайтах є, то чому б собв не вцепити... Не розімію....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ТУТ ще щось є. Тут має бути саме те, що ти шукаєш, але потрібна реєстрація.

Точно, я колись там скачував малюночок із схемою, от тільки не пойму: нах вони там ще реєстрацію зробили! ? :angry2: Це щоб туди люди взагалі не заходили чи тому що на інших сайтах є, то чому б собв не вцепити... Не розімію....

Ги я саме сьогодні перед створення м цієї теми і спеціально реєструвався на тому форумі-сайті. Але ніякої схеми не знайшов, там тільки списки вулиць :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...