Перейти до змісту

dj neo/dj mix/dj fenom (mc fess)


fenom

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 176
  • Створено
  • Остання відповідь

Півсторінки писали про Ай

Дайте на нього зсилочку

Дуже хотілося б його почути :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трим АЙ

Дякую але дає помилку 530

Може по буквам скажеш де лежить на обміннику

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може по буквам скажеш де лежить на обміннику

ftp.lm.lutsk.ua/Music/dj music by fenom.neo.mix/mix's dj neo.dj fenom/fenom dance mix 04 09 06_224

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

представте шо ви в трьошці?я шось не бачу такої папки на обміннику..... дайте хоч послухати витвори людини, яка називає себе новим ФЕНОМОМ!!!

2scorpio: слухай, друже.... а це раптом не ти взагалі придумав цю фразу про трьошку?

Привіт всім

Почитавши що ви тутка пишите і вирішив стати новим дж точніше "дж.НОВИЙ ФЕНОМЕН" :)

Мої творіння (лежать на обміннику Music/Представте що ви в ТРЬОШЦІ) були заміксованні протягом ГОДИНИ за допомогою програми Техно єДжей4

Вибачте що мікси троха не ДОДЕЛАНІ ви просто "Представте що ви в ТРЬОШЦІ" я тільки годину часу як "дж.НОВИЙ ФЕНОМЕН"

2 fenom i DJ NeO

________я вас зовсім не хочу образити - але закачавши ваші мікси, я не прослухавши половини негайно їх зтер !!!!! :) Не сподобалось мені, я думаю яка не була б у вас апаратура перш за все треба вміти нею користивуатись а не хвастатись, а в суботу багато людей збирається повірте не ваші мікси послухати а просто приходять відпочити і зустрітись з друзями. Я в ТРЬОШЦІ останій раз був більше року назад і вряд чи знов туди зайду - це МОЯ думка :ok:

П.С. цей пост є на двох темах

шось я не можу врулити..... звідки це?в якій темі? не можу знайти.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я відредагував пости :ok:

А то шось народ розбушувався

Фраза не моя, був колись мікс на обміннику "Ротонда..." не помню точно там якийсь мс говорив "Представте що ви трьошці"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я в курсі про РОТОНДУ....

ато я вже було злякався шо той МС це ти... :ok:

так де шукати те, шо ти робив, шановний ДЖ-ей?????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

короч ....

Руслан він там хорошо нпбпзприв дурні і я з ним посварився (тому він стер свої витвори і відредагував топ, тому і відредагував)

якщо треба можу закінути його витвори

надо ?? :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт всім

Почитавши що ви тутка пишите і вирішив стати новим дж точніше "дж.НОВИЙ ФЕНОМЕН" :)

Мої творіння (лежать на обміннику Music/Представте що ви в ТРЬОШЦІ) були заміксованні протягом ГОДИНИ за допомогою програми Техно єДжей4

Вибачте що мікси троха не ДОДЕЛАНІ ви просто "Представте що ви в ТРЬОШЦІ" я тільки годину часу як "дж.НОВИЙ ФЕНОМЕН"

2 fenom i DJ NeO

________я вас зовсім не хочу образити - але закачавши ваші мікси, я не прослухавши половини негайно їх зтер !!!!! :) Не сподобалось мені, я думаю яка не була б у вас апаратура перш за все треба вміти нею користивуатись а не хвастатись, а в суботу багато людей збирається повірте не ваші мікси послухати а просто приходять відпочити і зустрітись з друзями. Я в ТРЬОШЦІ останій раз був більше року назад і вряд чи знов туди зайду - це МОЯ думка :)

2скорпіо: я не пишу ноти....не роблю музику в Еджеї, не пишу слова.....

просто я беру два(це як мінімум) готових трека і накладаю їх певним чином один на одного, звожу їх, щоб зробити плавні переходи, додаю різного роду ефектів.... це називається мікс!!!

я не створюю треки.... те що викинув ти - це трек, самий простий і банальний техно-транс, воно і не дивно, бо як ти сам сказав, створювалось в Еджеї...

я міксую ГОТОВЕ(саме цим займаються dj), а ти намагався шось створити нове... ДЖ Бінокль, Анна Лі... вони дійсно створюють самі свою музику з самого початку, але так само інколи міксують чужі треки....але навіть зовсім не той стиль, що в тебе... не просто гуц-гуц-гуц...

навіть dj kon' aka (top dj #2), dj chief_mc (top dj #3)...вони так само беруть готові ELECTRO HOUSE треки і міксують їх, надають нового звучання....

не рівняй одне з іншим!!!

обливаючи мої мікси чи мікси НЕО брудом, ви не мене обсираєте, а WONDERLAND, TOCADISCO, BOB SINCLAR, FICHERSPOONER, HI-TACK та багато інших, музику яких ви чуєте на танцполах всього світу...

для дж головне це добавити треку якогось нового звучання, звести його з іншим... наприклад грає БОЙКО - дотянуться до небес, ти слухаєш, аж раптом навіть не розумієш коли почало грати СЛАВА ФЛЕШ - у києві нуль годин...

я вже навіть не знаю як пояснити ще доступніше людям які дж-програвач бачили лише на фото або в клубі, коли грає дж...

єдиний вихід - якщо хтось такий розумний, то давай станем за дж-програвач і спробуєм чи це так легко як вам здається і чи щось на зразок нашого гавна (як ви називаєте наші мікси) у вас вийде!!!

вийде? не питання!!!

тоді я готовий визнати, шо я бездарь...

2дімон:

дякую, не треба!!!

:ok:

дякую за підтримку!!!

А ВСІМ, КОМУ НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ - НЕ СЛУХАЙТЕ....

от мені не подобається російський гурт "Руки вгору", то я його не слухаю! але ж я не кричу про це при кожній нагоді....

хоча, якщо подивитись на це з іншого боку...

вам не сподобалось, ви всім розповіли шо дж феном такий г..ний дж... їм теж захотілось в цьому переконатись, послухали - сподобалось.... РОБИТЕ РЕКЛАМУ!!!!

ДЯКУЮ....

після цих ваших незрозумілих критик, в мене частіше просять записати мої мікси....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2скорпіо: я не пишу ноти....не роблю музику в Еджеї, не пишу слова.....

просто я беру два(це як мінімум) готових трека і накладаю їх певним чином один на одного, звожу їх, щоб зробити плавні переходи, додаю різного роду ефектів.... це називається мікс!!!

я не створюю треки.... те що викинув ти - це трек, самий простий і банальний техно-транс, воно і не дивно, бо як ти сам сказав, створювалось в Еджеї...

я міксую ГОТОВЕ(саме цим займаються dj), а ти намагався шось створити нове... ДЖ Бінокль, Анна Лі... вони дійсно створюють самі свою музику з самого початку, але так само інколи міксують чужі треки....але навіть зовсім не той стиль, що в тебе... не просто гуц-гуц-гуц...

навіть dj kon' aka (top dj #2), dj chief_mc (top dj #3)...вони так само беруть готові ELECTRO HOUSE треки і міксують їх, надають нового звучання....

не рівняй одне з іншим!!!

обливаючи мої мікси чи мікси НЕО брудом, ви не мене обсираєте, а WONDERLAND, TOCADISCO, BOB SINCLAR, FICHERSPOONER, HI-TACK та багато інших, музику яких ви чуєте на танцполах всього світу...

для дж головне це добавити треку якогось нового звучання, звести його з іншим... наприклад грає БОЙКО - дотянуться до небес, ти слухаєш, аж раптом навіть не розумієш коли почало грати СЛАВА ФЛЕШ - у києві нуль годин...

я вже навіть не знаю як пояснити ще доступніше людям які дж-програвач бачили лише на фото або в клубі, коли грає дж...

єдиний вихід - якщо хтось такий розумний, то давай станем за дж-програвач і спробуєм чи це так легко як вам здається і чи щось на зразок нашого гавна (як ви називаєте наші мікси) у вас вийде!!!

вийде? не питання!!!

тоді я готовий визнати, шо я бездарь...

після цих ваших незрозумілих критик, в мене частіше просять записати мої мікси....

Ніхто нікого брудом не обливав

Дж-програвач бачив і трогав руками

За програвачі ставать не будем - не бачу сенсу я ж не ДЖ

Ну не один ваш мікс мене не зацепив і все тут

І ніхто не говорив шо ти бездарь

Так сильно зацепило :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все .... закінчилась сваро4ка)))) :D

лучче йдем на пиво...

як ідєя ??? :mdr:

О ідея гуд :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кста, а кто играет в субботу (или в воскресенье.... :mdr:)?

Короче в ночь ч чубботы на воскресенье.... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я в курсі про РОТОНДУ....

ато я вже було злякався шо той МС це ти... :mdr:

.........

ні ні ні не я

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кста, а кто играет в субботу (или в воскресенье.... :unsure:)?

Короче в ночь ч чубботы на воскресенье.... :)

дивлячись в якому клубі.....

якшо в ХХІ, то зазвичай МІХ і я....

а шо??????????? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивлячись в якому клубі.....якшо в ХХІ, то зазвичай МІХ і я....а шо???????????

В XXI. Да помидорами бросать не будем %)

Спросил потому что иду в субботу. Интересно...

PS еще ни разу не видел Fenom'a в XXI.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маленькая справка!

феном не работает dj-резидентом ни в ХХІ, ни в МЕТРО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...