Перейти до змісту

Асса (БГ, "Кино", "Браво")


Ukrod

Рекомендовані повідомлення

Асса

Режиссер: Сергей Соловьев

Драматический фильм, интересный как своим потрясающим саундтрэком - БГ, "Кино", "Браво", так и весьма впечатляющим и задевающим за живое сюжетом и атмосферой. Я бы назвал назвал его сильным и немного тяжёлым фильмом.

Краткое содержание:

Место действия - зимняя Ялта. Герои криминально - детективной мелодрамы-клипа - крупный промышленный мафиози Крымов, юноша-авангардист Бананан, любовница Крымова (она же и любимая Бананана), царь Павел, театр лилипутов и музыканты рок-групп "Кино", "Аквариум", "Браво", "Союз композиторов".

-= LINK =-

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шось лінк не паше... чи вже витерли?

Да витерли.

Але не я. Зуб даю. :unsure:

Залити ше раз ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо маєш змогу, то залий, будь-ласка.

І ще: скачав тобою ж залиту "Иглу" так той файл обірваний наприкінці, відкривається тільки після повної буферизації, і тривалість - 1 год. 15 хв. 31 сек. То так має бути? Розмір 683 МБ (716 340 296 байт)

Може, якщо файл битий і матимеш змогу - то перезаллєш? Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо маєш змогу, то залий, будь-ласка.

І ще: скачав тобою ж залиту "Иглу" так той файл обірваний наприкінці, відкривається тільки після повної буферизації, і тривалість - 1 год. 15 хв. 31 сек. То так має бути? Розмір 683 МБ (716 340 296 байт)

Може, якщо файл битий і матимеш змогу - то перезаллєш? Дякую!

Дивно. ;)

То значитиь криво залилося на ЛМ, бо в мене всьо чотко.

Ок ! Перезаллю вже з дому туди ж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а може є в когось відео концерту КИНО? пишу тут, бо більше шансів, що ті, хто качають АССУ і ИГЛУ таку штуку мають...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...