Перейти до змісту

Хто тут грає? (тут по ходу джаз)


Mondiale

Рекомендовані повідомлення

Допоможіть знайти автора цієї мелодії. Ось перші 27 сек трека

вивчи вже Winamp  ;) .В 80-90 випадках знаходить .

IMG533-1247398558.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб не створювати нову тему запитаю тут, чи не існує такого автозаповнювача тегів тільки щоб працював відразу із цілим списком файлів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб не створювати нову тему запитаю тут, чи не існує такого автозаповнювача тегів тільки щоб працював відразу із цілим списком файлів?

тим самим вінампом

IMG533-1247405000.jpg

На всяку лабуду ,типу всяких міксів не діє. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всяку лабуду ,типу всяких міксів не слухаю ;), було б добре знайти щось подібне для обкладинок альбому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всяку лабуду ,типу всяких міксів не слухаю ;) , було б добре знайти щось подібне для обкладинок альбому

Все в томуж вінампі  ;) , правда тут процент менший , але ,як що запис оригінальний то обложки шукає.

IMG533-1247407763.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та це я знайшов, а щоб до цілого списку файлів найшло обложки... от в чому проблема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та це я знайшов, а щоб до цілого списку файлів найшло обложки... от в чому проблема

ну в принципі ,якщо трекі розложені по альбомах то проблем немає , а якщо в разнобой ,то треба на кожний трек окремо шукати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та це я знайшов, а щоб до цілого списку файлів найшло обложки... от в чому проблема

ну в принципі ,якщо трекі розложені но альбомах то проблем немає , а якщо в разнобой то треба на кожний трек окремо шукати.

раніш я вінамп недолюблював, но бачу шо він толковий плеєр! дякую за інфу =) ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оба! в мене пише, шо "компонент Gracenote не встановлений". Як його встановити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже пішло, дякую) просто я не повну версію качав, то воно й не йшло =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...