Перейти до змісту

Фірмові і не тільки рецепти.


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Оскільки сезон закруток і варки варення, то вирішила викласти дуже простий і дешевий рецепт абрикосового варення. Назвала його рецепт для лінивих або для молодих мам, що немають вдосталь часу, щоб гратися зі складними :P. Написаний російською, бо здерла з запорізького жіночого форуму і вже зварила по ньому 3 баночки, поки синуля спить. :g15: Смакота!!!

моё любимое варенье из абрикосов (перетёртое):

- абрикосы помыть, очистить от косточек и перекрутить в мясорубке.

- на 1 кг чищенных абрикосов 0,5 кг сахара

- в широкую кастрюлю, желательно с толстым дном, выложить перекрученные абрикосы, всыпать сахар, размешать, довести до кипения на среднем огне, переодически помешивая (если кастрюля с тонким дном - помешивать постоянно). Дать покипеть минутки 2-3. Перелить в стирилизованные банки и сразу закатать.

- для остывания перевернуть банки вверх дном и укутать.

Важно: варить небольшими порциями, максимум из 2 кг очищенных абрикос на одну варку. Почему, если честно, не помню :blush: но бабушка так сказала.

Кстати - этот рецепт довольно экономичен :0056: , т.к. сахара кладётся намного меньше, чем при варке дольками.

_______________________________

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я якщо й роблю абрикоси,то завжди за рецептом 5 разів по 5 хв. Засипаємо дольки абрикосів цукром, за ніч вони дають сік.Вранці ставлю варитися: як тільки закипіли, знімаю пінку, даю покипіти 5 хв і відставляю до повного охолодження.Процедуру повторюємо 5 разів. Так, це марудно, але я люблю коли в баночці у прозорому сиропі гарненькі цілі дольки абрикосів, а не бурда незрозумілого походження.

Хоча варення я взагалі не люблю... то так, своїх домашніх балую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оскільки сезон закруток і варки варення, то вирішила викласти дуже простий і дешевий рецепт абрикосового варення. Назвала його рецепт для лінивих або для молодих мам, що немають вдосталь часу, щоб гратися зі складними :P. Написаний російською, бо здерла з запорізького жіночого форуму і вже зварила по ньому 3 баночки, поки синуля спить. :g15: Смакота!!!

моё любимое варенье из абрикосов (перетёртое):

- абрикосы помыть, очистить от косточек и перекрутить в мясорубке.

- на 1 кг чищенных абрикосов 0,5 кг сахара

- в широкую кастрюлю, желательно с толстым дном, выложить перекрученные абрикосы, всыпать сахар, размешать, довести до кипения на среднем огне, переодически помешивая (если кастрюля с тонким дном - помешивать постоянно). Дать покипеть минутки 2-3. Перелить в стирилизованные банки и сразу закатать.

- для остывания перевернуть банки вверх дном и укутать.

Важно: варить небольшими порциями, максимум из 2 кг очищенных абрикос на одну варку. Почему, если честно, не помню :blush: но бабушка так сказала.

Кстати - этот рецепт довольно экономичен :0056: , т.к. сахара кладётся намного меньше, чем при варке дольками.

_______________________________

Яке ж воно перетерте?

Перетерте варення після варіння і охолодження перетирається через сито! І лишається саме смачне. Бо шкірка і тверді волокна лишаються у ситі.

Ото смакота, а це так - таки для лінивих..

p.S.

Почему, если честно, не помню :blush: но бабушка так сказала.
тому що швидше і краще вварюється. Не буде сирих часточок, які потім скиснуть у варенні скисне уся банка, що призведе до зривання кришки.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яке ж воно перетерте?

Перетерте варення після варіння і охолодження перетирається через сито! І лишається саме смачне. Бо шкірка і тверді волокна лишаються у ситі.

Ото смакота, а це так - таки для лінивих..

Щодо перетертого згідна, просто не виправляла пост людини, яка виклала цей рецепт, що ж до волокон і шкірки - все залежить від сорту абрикос і м"ясорубки, у мене получилося практично як перетерте, шкірки практично немає, а волокон взагалі нема. ІМХО мені цей рецепт підходить, кому ж ні - не робіть по ньому і все. :):P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я про лінивих. 2 роки тому, ми з дружиною - молоді батьки, малому було лише 2 місяці. Закривали ВСЕ. Огірки, помідори, варили варення, сушили яблука/груші на сушку.

Робили абрикоси і 5 по 5, і перетирали. І компоти закривали із фруктів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я про лінивих. 2 роки тому, ми з дружиною - молоді батьки, малому було лише 2 місяці. Закривали ВСЕ. Огірки, помідори, варили варення, сушили яблука/груші на сушку.

Робили абрикоси і 5 по 5, і перетирали. І компоти закривали із фруктів.

Супер, твоїй дружині несказанно повезло, а от мій чоловік немає змоги мені допомагати, бо зранку до смерканку на роботі, тому я все роблю сама і в деяких випадках стараюся відмовлятися від складних рецептів, заміняючи їх на більш прості. Але ж тема тут зовсім не про те, хто тут лінивий а хто ні, такщо Zheny@ купи собі медаль і не флудь в темі. Сподобалось - робиш, не сподобалось - не робиш, маєш зауваження щодо рецепту будь-ласка ділись, але не треба тут наліплювати на мене ярлики.

P.S. Давай про те, яка я є господиня, буде судити мій чоловік або люди які мене знають, а не людина яка навіть в очі мене не бачила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ні на кого нічого не ліплю. І не флуджу. Я висказав зауваження. І щодо рецепту і щодо того, що рецепт для лінивих. Хотів лиш сказати, що не всі молоді батьки не мають часу, І не всі люди ліниві. Скажімо так: рецепт дуже простий.

А медаль куплю - обов'язково.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я поділюся з вами рецептом торта "жіночі примхи". Ніколи не думала, що рецепт такий простий!

Інгрідієнти:


  • Корж:
  • 0,5 стакана сметани (можна сметанкового продукту)
  • 0,5 стакана цукру
  • 0,5 стакана муки
  • 1 яйце
  • 1 чайна ложка, погашена оцтом
  • 0,5 стакана маку
  • 0,5 стакана родзинок
  • 0,5 стакана горіхів
    Крем:
  • 1 банка вареного згущеного молока
  • 100 грам масла

Спочатку збиваєте яйце з цукром, додаєте туди сметану, гасите соду і додаєте всі інші інгрідієнти. Виходить однораднамаса, яку виливаєте на форму (попередньо змазавши маслом і посипавши мукою). Ставите в духовку на 25хв (температура 180 градусів)і випікаєте. Для крему: збиваєте гущонку з маслом.

Рецепт простий, легко робиться і смакота неймовірна. :0005:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Кекс

На днях готувала смачний кекс за таким рецептом:

3 яйця, 1 склянка цукру (якщо комусь до вподоби- додаємо ще й ванільний цукор) збиваємо в комбайні (чи міксером). Додаємо 200-250мл сметани, 50 грам вершкового масла, 1 ч.ложка розпушувачу тіста або 1/2 ч.лож.соди гасимо оцтом, 1,5 склянки борошна, родзинки. Все збиваємо.Готова маса має бути густою, як сметана. Викладаємо у змащені маслом формочки для кексів, та ставимо у нагріту духовку.Випікаємо 40 хв.

(Духовка має прогрітися приблизно 10хв при температурі 180 градусів. Змінювати температуру під час випікання не можна, бо кекс "впаде". Кількість сметани залежить від того, яка буде сметана: якщо густа домашня - беремо 200 мл; якщо ж куплена в магазині - 250 мл.)

Смачного!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Сьогодні вирішила спробувати приготувати еклери зі згущеним молоком. Рецепт дуже простий і часу небагато займає.

Еклери:

  • * 100 гр масла або маргарину
  • * 1 ст муки
  • * 3 шт яєць

В каструлю налити стакан води і масло, розтопити його і довести до кипіння. Після чого зробити маленький вогонь і добавляти по троху муку до отримання однорідної маси. Це все діло зняти з плити і дати охолонути 2-3хв, після чого по одному яйцю добавляти в масу, добре перемішуючи.

Еклери можна видавлювати через кондитерський шприц або звичайний кульок. Їх необхідно випікати 30хв. Після чого готовий еклер необхідно розрізати поперек і змазати вареним згущеним молоком з маслом.

post-12971-0-86845200-1318155433_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Маю перевірений часом рецепт простого, смачного, поживного, пісного (!) печива, яке вдається завжди.

1 пачка маргарину, 1 скл. цукру, 1 пакетик ванільного цукру, 1 скл. мелених грецьких горіхів, приблизно 2 склянки борошна.

Маргарин виймаю з холодильника за півгодини-годину до процесу - щоб став м’яким.

У мисці товкачиком розтираю маргарин з цукром і ваніліном, додаю горіхи, розтираю, додаю борошно, розтираю знову.

Далі в долонях катаю кругленьке печиво розміром з половину горіха/горіх, викладаю на змащену бляшку, випікаю.

Це печиво вдається завжди.

У першоджерелі сказано, що можна його обсипати цукровою пудрою, але, як мовлять, "Мед казав - я й без редьки хороший!"

Смачного!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забула: печиво трохи росте, відстань одне від одного на бляшці - близько 2 см.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...