Перейти до змісту

Підскажіть


shur1k

Рекомендовані повідомлення

В мене друг закінчив армію і хоче стати працівником правоохоронних органів. Куди йому треба йти вчитись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сокиричі, сержантська школа міліції, нє? ;)

Це якщо без грошей, "від самого низу".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене друг закінчив армію і хоче стати працівником правоохоронних органів. Куди йому треба йти вчитись?

По суті: у нього є декілька варіантів:

Якщо має вищу освіту:

1) Поступити в Сокиричі. Провчитись там, ніби пів року чи 3 місяці, точно не мап'ятаю і вийти лейтенантом.

Якщо не має вищої освіти:

1) Поступити в інститут внутрішніх справ(у Львів наприклад), тільки то дуууже хороші знайомства потрібно мати і думати про це за рік на перед. Це був би найкращий варіант.

2) Поступити в Сокиричі. Після цього поступити у ВНУ на Юридичний(чи на крайняк Фізичне виховання), заочно, а ще краще у туж академію внутрішніх справ. Інакше без вищої освіти ніякого кар'єрного росту не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна по п.2 замість фізвиховання на юридичний. Імхо навіть краще.

Доцільне зауваження, поправив свій пост. Просто чогось у мене міліція на підсвідомому рівні із фізкультурниками проасоціювалась... І з якого б це дива?... :0122::0036:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друг ВО не має, грошей теж небагато (хлопець з села). ТАк що я зрозумів що один вихід є - в Сокиричі....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще такий варіант. В УМВС у Волинській області є відділ, де формують справи та дають направлення для поступання у вузи. Є реальний шанс ( навіть для хлопця з села у якого є звивини)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...