Перейти до змісту

Питання по перегону і розтаможці автомобілів


Ruslishok

Рекомендовані повідомлення

В мене таке питання, я хочу пригнати з Німеччини автомобіль як гуманітарну допомогу. З документами все в порядку, все є, але мене цікавить таке питання: Чи можна пригнати автомобіль старше 10 років, наприклад я хочу BMW 1997 року, як гуманітарну допомогу? Буду вдячний і за будь яку інформацію, що стосується питання розтаможки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибач за офф-топ, але....Не будучи спеціалістом у митній справі, будь-який митник, подивившись на "гуманітарну допомогу" у вигляді БМВ 97-го року в кращому випадку розсміється та конфіскує це авто, в гіршому - спробує до конфіскації ще й "пришити" тобі строк ув"язнення за підробку документів та спробу контрабанди - чи щось в цьому плані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибач за офф-топ, але....Не будучи спеціалістом у митній справі, будь-який митник, подивившись на "гуманітарну допомогу" у вигляді БМВ 97-го року в кращому випадку розсміється та конфіскує це авто, в гіршому - спробує до конфіскації ще й "пришити" тобі строк ув"язнення за підробку документів та спробу контрабанди - чи щось в цьому плані.

А коли все з документами впорядку і все законно, просто цікавить процедура і закони, є закон який забороняє перевозити машини старше пяти років, і от мене цікавить чи це діє на гуманітарну допомогу. Просто хочу BMW, в ыншому випадку прийдеться приганяти PASSAT, вони з 2001 дешевші ніж бехи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там помоєму обмеження в об'ємі двигуна, можна не більше 1.8. Так що бери собі Пассата з 1.8 турбо і не парся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...