Перейти до змісту

комп не бачить флешку


biter

Рекомендовані повідомлення

Власне виникла така проблема: В диспетчері файлів - флешку видно, а в провіднику ні - не призначається буква, можна призначити вручну, через керування дисками, але всерівно в провіднику не з'являється...

В чому може бути проблема?

Система вроді WinXP SP2 (а може і SP3), флешкі робочі 100%....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віруснячок постарався.

Я зазвичай Гуглю, відповіді зачасту різні але 1 правильну можна знайти.

ТОму як однозначної відповіді немає.

Вірус- одна з причин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж так роблю, але цього разу нічого толкового не нагуглив(. Там стоїть НОД - каже, що вірусів нема...Ще попробую каспера поставити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то в тебе флешечний вірус. Стикався з такими проблемами. На жаль, нода, як віруса, його не бачить., бо то і не зовсім вірус, а бат-файлик, який грохає певні ключі реєстру. Переставляй вінду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене таке часто буває, якщо є підключений мережевий диск. Наприклад останній фізичний диск (оптичний чи ХДД - неважливо) має літеру F, тоді флешці присвоюється G. Якщо ж перед цим був присутній G як мережевий, то отримується подібна ситуація (флешка є, але не видно). Тобто при підключенні мережевого диску його літера чомусь для флешок не вважається зайнятою... В мене така штука вилазить на WindowsXP (SP2, SP3). Для того, щоб побачити флешку лізу в диспечер дисків та вручну змінюю літеру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...