Перейти до змісту

Довідка МТС. Зв"язок з оператором


Рекомендовані повідомлення

як зв"язатись з оператором? вже скільки часу телефоную по номеру 111 і у меню відсутнітній пункт з"єднання з оператором. ще у квітні телефонував неодноразово, а зараз глухо ((( на оффсайті ніякої інфи. МТС "морозиться" чи як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайди в любое меню, например, настройка услуг, там в конце про "0" что-то должны сказать. Или на 222 звони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Инструкция для лентяев.

Звонишь 111. Выслушиваешь ересь про Локатор. Начинает перечислять пункты меню. Жмёшь 2. Начала говорить - жмёшь 4. Начала говорить - жмёшь 3. Начала говорить - жмёшь 2. Начала говорить - жмёшь *. Слушаешь про "0" и нажимаешь 0.

Цифры, нажимаемые в меню могут быть и другими, это не универсальное решение. Практически со всех меню можно выйти на оператора через "0".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну не наю, в мене разів з 5 в кожному мені є звязатись з оператором...

мо в мене номер особливий?

хош, приходь, подзвониш з мого, ше варіант на 8 800 зазвонити, але там нічого не можу сказати, бо не користувався ніколи...

а колись був такий період шо в меню не було можливості звязатись з оператором... десь уло то класно заховано...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пробував заходити в меню і в мене ніде нема пунктика вибору для зв"язку з оператором ((( мож сварився з ними забагато, того і відключили доступ :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені зразу після набору 111 пропонує з"єднатися з оператором, натиснувши 0. МТС контракт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Инструкция для лентяев.

Звонишь 111. Выслушиваешь ересь про Локатор. Начинает перечислять пункты меню. Жмёшь 2. Начала говорить - жмёшь 4. Начала говорить - жмёшь 3. Начала говорить - жмёшь 2. Начала говорить - жмёшь *. Слушаешь про "0" и нажимаешь 0.

Цифры, нажимаемые в меню могут быть и другими, это не универсальное решение. Практически со всех меню можно выйти на оператора через "0".

пробував. глухо як в танку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Инструкция для лентяев.

Звонишь 111. Выслушиваешь ересь про Локатор............

Цифры, нажимаемые в меню могут быть и другими, это не универсальное решение. Практически со всех меню можно выйти на оператора через "0".

пробував. глухо як в танку

Думаю, потрібно перевірити наявність сім-карти в телефоні.

Після цього, переконатись, що це саме МТС. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Инструкция для лентяев.

Звонишь 111. Выслушиваешь ересь про Локатор............

Цифры, нажимаемые в меню могут быть и другими, это не универсальное решение. Практически со всех меню можно выйти на оператора через "0".

пробував. глухо як в танку

Думаю, потрібно перевірити наявність сім-карти в телефоні.

Після цього, переконатись, що це саме МТС. :(

ага. може ше наявність телефону перевірити? а може мені ше перевірити чи не живу я у віртуальній реальності? може моїм життям керує матриця?! а я Нео! :lol:

ну Ви шановний такі вже поради даєте, шо то капець. номер 111 набирається, голосове меню працює, але пункт для з"єднання з оператором відсутній

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Karabasbarabas, а писати їм через сайт пробував?(посилання я давав вище). Я декілька раз писав - відповідали досить швидно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дзвони 222 там зв'язок з оператором є обов'язково. І кажи, щоб тобі включили на 111 оператора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все пробував - нічого не працює. ні на 111, ні на 222 можливість зв"язку з оператором відсутня. пробував з трьох телефонів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки шо телефонував зі ще одного мобільного. та сама історія (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Щойно зателефонувала зі свого, одразу після перечислення всіх меню пропонує з"єднатися з оператором через нуль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно зателефонувала зі свого, одразу після перечислення всіх меню пропонує з"єднатися з оператором через нуль.

у тебя симсим или контракт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вcё меняется,

раньше с припейда тяжело было попаст на "оператора" но возможно завистит от тарифа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...