Перейти до змісту

Питання по /game.lutsk.ua/


IncvizitoR

Рекомендовані повідомлення

Хто підкаже як саме скачувати ігри в тому випадку якщо там лежить не інсталяха (ісошка) одним файлом а папка і вній крім файлів ще купа папок в яких опйать по купі файлів???

Пробував Оперою скачати зразу основну папку, показало дулю...

і головне шо файлики малесенькі, вони втягуватимуться швидше ніж я по них встигатиму клікати, але сам процес прописування кожного файлу доведе до істерики, та щей папки не поперепутувати.

от і шо дєлать? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можно попробовать програмки вида:

http://files.tenmax.com/Teleport_Pro_Installer.exe

или WGET под винду,

они создадут "копию" выбраного раздела у тебя на винте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не знаю... можно щелкнути по папці с назвою гри, правою кнопкою миші и нажати "сохранить объект как..."

сохранится все що є в тій папці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не знаю... можно щелкнути по папці с назвою гри, правою кнопкою миші и нажати "сохранить объект как..."

<{POST_SNAPBACK}>

Як співала Танюха Буланова: "Как бы не так - я пою и танцую"... <_<

Ця метода заюзана ще з самого початку, ще до звертання за допомогою в форум, сохраняє воно файл "lutsk.uagameGTA.html"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробив.

<{POST_SNAPBACK}>

Гранд Решпект!

А от з Сан Андреасом (котрий ГТА) ситуація завмерла...

старі файли попоропадали а нових "качабельних" нема...

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Угу. Але місце вже кінчається :)

Кому треба Готика-2 + адон "Ноь Ворона" (локалізація від Акелли)

5 дисків - розмістити вже немає де :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Угу. Але місце вже кінчається <_<

<{POST_SNAPBACK}>

Ну то треба якусь стару ігрулю коцнути з сервера. Наприклад на користь Сан Андреаса мона коцати ВайсСіті, полюбому хто захце пограти в ГТУ то буде качати саме СанАндреас.

Так же само і з багатьма іншими ігровинами, наприклад Деус Екс лежить в двох варіяціях, оставити саму останню тай не жертиме місце. Кстаті "Інвізібл Вар" це другий Деус, чи так звеця самий перший? Бо другого ше не куштував.

Далі: Герої магії тоже існують в двох папках, мона лишити саме свіже.

А якшо коцання фільмів звільнить місце для ігр (тіпа лежать на одному вінті) то я сам особисто бачив повтор якогось фільма і в загальному каталозі і папці нових.

Ну дайте поганяти в Сан Андреас бо аж піщу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По перше нищити старі ігри це не вихід, а тимбільше цеж класика. Я наприклад люблю спочатку пройти першу частину, а вже тоді братись за другу. На щот повторів Героїв то тут не нада путати грішне з правидним, Герої меча і магії і просто Меч і магія це зовсім різні серії ігр, а самі герої лежать в одному екземплярі.

Інвізібл вар це друга частина деуса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Угу. Але місце вже кінчається <_<

Ну то треба якусь стару ігрулю коцнути з сервера. Наприклад на користь Сан Андреаса мона коцати ВайсСіті, полюбому хто захце пограти в ГТУ то буде качати саме СанАндреас.

Так же само і з багатьма іншими ігровинами, наприклад Деус Екс лежить в двох варіяціях, оставити саму останню тай не жертиме місце. Кстаті "Інвізібл Вар" це другий Деус, чи так звеця самий перший? Бо другого ше не куштував.

Далі: Герої магії тоже існують в двох папках, мона лишити саме свіже.

А якшо коцання фільмів звільнить місце для ігр (тіпа лежать на одному вінті) то я сам особисто бачив повтор якогось фільма і в загальному каталозі і папці нових.

Ну дайте поганяти в Сан Андреас бо аж піщу!

Була бита ізошка, грохнув.

не батої нема.

Можу заархівувати ту шо в мене встановлена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Deus Ex: Invisible War досить отстойний сіквел до оригінального Деуса на переробленому движку від Unreal-2. В кількох реченнях охарактеризую:

- граємо за Алекса Дентона Третього(у) (мужика чи бабу на вибір, для самої гри ролі не грає);

- шукаємо Бога-з-Машини Джей Сі Дентона котрий наворотив "дєлов" і щез десь;

- загалом гірша атмосферність і немає того філософського багажу чим вирізнявся перший Деус;

- маленькі локації, тому що повинні поміститись в мізерній оперативці консольних платформ.

Однак, дана гра, варто відмітити, на свій час була передовою в плані :

- справжня фізика майже як в халві-2, без гравігана щоправда, але зате можна було ручками розставляти і кидати предмети як хочеш, я розважався складаючи піраміди з американських прапорів і сміттєвих баків <_<

- справжні тіні від всього на все як в дум-3 (що потрясло - навіть від чуба персонажа на лоб!)

- модельки персонажів де не видно жодного полігона!

- у кожного безіменного НПС свій набір фраз і своя озвучка.

На теперішній момент це нікого не здивує, однак два роки назад це стало для мене справжнім сюрпризом.

До речі гра - справжній гімн політкоректності: половина песонажів (в т.ч. охоронці) жінки, знову ж таки половина - чорношкірі :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була бита ізошка, грохнув.

не батої нема.

Можу заархівувати ту шо в мене встановлена.

<{POST_SNAPBACK}>

Якщо вона буде запускатись то як кажуть на безриб’ї і від цього не відмовлюсь, але не думаю шо така громада не закидує якісь свої де’ел’ел-ки в системні папки...

- загалом гірша атмосферність і немає того філософського багажу чим вирізнявся перший Деус;

Шо да то да, перша моя ігра в якій треба було напрягати конкретно думалку, навіть скажим для того шоб поняти на чию користь робити свій вибір на хароших чи поганих, вроді вона перша серед подібних стрілялок давала якусь можливість вибору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо на сервері ставиця гра то програмно вона обовязково важаєтся як гра через нет чи можна так зробити щоб це була гра в лані ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Якщо на сервері ставиця гра то програмно вона обовязково важаєтся як гра через нет чи можна так зробити щоб це була гра в лані ?

Це ти кого питаєщ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Хтось скачував з сервера ДУУМ-3?

Якщо да то в мене питання:

Лежить в папці архів з русифікацією... Наскільки я раніше стикався з такими моментами то якщо в тому архіві якісь папки із якимись файлами то це означає шо треба ті файли поперекидувати в аналогічні папки самої гри.

Але в даному випадку я стикнувся з тупіковою ситуацією.... :ok: таких папок як в русифікації я не знайшов в каталогах ДУМА і близько... ні в програмфайлсах ні в документандсеттінгсах.

І шо робити, якшо в когось є будь-які версії - буду прімного благада!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То голіма русифікація. Грай англійську версію!

<{POST_SNAPBACK}>

так і роблю вже кілька коротких осінніх вечорів підряд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...