Перейти до змісту

Всі (актуальні) Windows


init

Рекомендовані повідомлення

Хто скачає, дайте знати, з мене пиво за запис. (Якщо сам скачаю повідомлю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня есть такая сборка, только там Виста с первым сервис-паком (выпускалась после выхода Vista SP1 и XP SP3).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть такая опция в ОС - Windows Update ;)

Хотя согласен, лучше не тратить время на обновления :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я собі вже качнув збірку DVD2: Vista x64 SP2 i XP x64 SP2. Планую в майбутньому ще зтягнути х86 версії цих ОС.

m0nkrus - досить достойні збірки - чисті ОС без різного сміття (додаткові теми, драйверпаки, софт далеко не першої свіжості і т.д.), яке часто присутнє на інших дистрибутивах.

Тягнув з іншого ресурсу, там були ще присутні лінки на рапіду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна поцікавитись: що ви робите з усіма цими "вікнами"? Мені достатньо однієї вінди...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна поцікавитись: що ви робите з усіма цими "вікнами"? Мені достатньо однієї вінди...

Я зараз зацікавився різними CAD i GIS системами, які оптимізовані під х64 ОСі. Тому скачав собі х64-збірку. Клієнтам ставлю х86 системи, тому диск з ними теж необхідно мати. А хто його знає, може колись доведеться адмінити серв, так що дистрибутив з серверними ОС не буде лишнім.

Хоча згідний, зазвичай, для виконання повсякденних задач вистачає і однієї ОСі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я маю повний набір 7.0 і 8.0

Головна особливість версії 8.0 (через що качав) - вбудований СП2 у Вісту та 2008 Сервер. Всі вінди активовані, проходять перевірку на Windows Update

Пакет утилит Hiren's BootCD 9.6 - взагалі безцінна річ для реанімування компа зокрема

Кому тре звертайтеся. З Вас тіко балванки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
Я маю повний набір 7.0 і 8.0

Головна особливість версії 8.0 (через що качав) - вбудований СП2 у Вісту та 2008 Сервер. Всі вінди активовані, проходять перевірку на Windows Update

Пакет утилит Hiren's BootCD 9.6 - взагалі безцінна річ для реанімування компа зокрема

Кому тре звертайтеся. З Вас тіко балванки)

Залий 64-бітні ОС (з версії 8.0) на диски. Якщо можна десь в центрі забрати, пиши в ПМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...