Перейти до змісту

3DS Max і все що з ним пов'язано


Plum

Рекомендовані повідомлення

Чи є на форумі люди, які хоч більш-менш розбираються в 3DS Max? Я зараз роблю модель свого будинку і в зв'язку з цим маю кілька запитань.

Питань, думаю, буде чим далі тим більше :)

Також цікавлять бібліотеки моделей (особливо меблі, деталі інтер'єру, ландшафту), текстури і туторіали (бажано відео), книги.

P.S. Модель роблю в 3DS Max Design 2010 (x64)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене "фільм" з восьми серій для чайників 2007 року, думаю 2010 не сильно відрізняється... можу залити на фтп...

icon_plus_1.gif Screenshot

IMG5463-1243427559.jpg

IMG5463-1243427641.jpg

А тут ти зможеш найти майже все, що потрібно..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заливай :)

ты чем визуализацию делаешь? Vray?

есть текстуры Полная коллекция текстур от

http://www.3dtotal.com/

для художников и 3D-дизайнеров,

работающих в 3D Studio MAX и подобных программах.

CDs 1...15, размер 8гиг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3DS Max 2010 має свій mental ray, з ним і рендерю. Якщо я правильно зрозумів запитання :)

А взагалі я повний чайник, 3D Max ковиряю в вільний час тижня два, фактично все роблю методом тика, згадуючи деякі навики ще з часів досовського 3D Studio 4.1 і коротенький досвід знайомства з 3DS Max 7 :)

Модель будинку більш-менш получається (хоча я впевнений, що роблю все "методом проктолога" -- "через Ж", 100% є набагато пряміші і якісніші шляхи, яких я не знаю), а от з текстуруванням і освітленням -- повний завал :(

Два дні колупався тільки щоб добитись можливості нанесення різних текстур на різні полігони ProBoolean об'єкта. І не знаю чи правильно я це роблю -- до об'єкта добавляю модифікатор Edit Poly, через нього виділяю окремі полігони, роблю Detach в окремий об'єкт, і вже на нього натягую інший матеріал. А такими ProBoolean об'єктами в мене зроблені поверхи -- план поверха імпортований з Adobe Illustrator'а через dxf формат як Spline, тоді до нього застосовую Extrude на потрібну висоту поверха і потім з нього створюю ProBoolean щоб повирізати пройоми для вікон/дверей. І різні текстури потрібні для "розмальовування" різних стін одного поверху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки що получилось ось що:

post-51-1243440671.jpg

А ось те що получається і те що вже реально збудовано:

post-51-1243442254.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи є на форумі люди, які хоч більш-менш розбираються в 3DS Max? Я зараз роблю модель свого будинку і в зв'язку з цим маю кілька запитань.

Питань, думаю, буде чим далі тим більше

Як будуть питання звертайся, чим зможу допоможу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть пару книг по 3DS:

"3ds Max 8. Библия пользователя", "Бондаренко 3ds Max 8 Библиотека пользователя", "Верстак В А 3ds Max 8 Секреты мастерства" "Внутрений мир 3DStudio max 7","дизайн интерьеров d3dsmax 2008", "Мортье Ш 3 ds max 8 для чайников"

если интересно залью, и видеоуроки.

Мне Vray лучше, по нему тоже есть инфа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть пару книг по 3DS:

"3ds Max 8. Библия пользователя", "Бондаренко 3ds Max 8 Библиотека пользователя", "Верстак В А 3ds Max 8 Секреты мастерства" "Внутрений мир 3DStudio max 7","дизайн интерьеров d3dsmax 2008", "Мортье Ш 3 ds max 8 для чайников"

если интересно залью, и видеоуроки.

Заливай все що є. Або можу заїхати куди і коли треба з флешкою і шакаляткою :)
Мне Vray лучше, по нему тоже есть инфа.

На моєму рівні знань і вмінь поки що будь-який фотореалістичний рендер -- це як орбітальний телескоп Хаббл для неандертальця :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все залил, и книги и видео уроки, все в папке 3DMAX, видео уроки размер где то 3.6Gb

Учись, классная прога, с детстства хотел стать спецем по этой программе, все не как не хватает времени.

если нужно залью текстуры, я уже писал там 8 гигов.

и к стате vray лучше за mental ray, правда на 3D max 2010 ещё нет Crack. Я работаю в 3d 2009.

почитай про vray я скинул help, интересно, что не ясно спрашивай, что знаю подскажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Plum а не простіше робити це в спеціалізованій прграмі по типу цієї

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та мені просто подобається розбиратись з 3DS Max. Цікаво. Та і хто його знає, для чого ще в житті він мені може знадобитись -- вміти користуватись універсальними інструментами корисніше, ніж вузькоспеціалізованими :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Корисна темка. І самому знадобиться. Тим більше що плануємо ремонт. Так що можна буде пофантазувати.

Правда перед тим треба повчитись азам роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

2 Plum а не простіше робити це в спеціалізованій прграмі по типу цієї

Arcon для невдах :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...